Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwi chcą, by dzieci znów mogły brać udział w polowaniach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2019 r. o 11:48 Powrót do artykułu
Może jeszcze dać przyzwolenie na posiadanie broni dzieciom od lat 4, czemu nie? Świetny pomysł... ups oj... rykoszet poszedł... no tak przeszło w sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dać 8 latkom broń..!!! Lub pozwolić dzieciom patrzeć na zabijanie...!!! Ktoś chyba się w głowę postrzelił... "piękne" 'tradycje"... Hitlerjugend też ćwiczono na zabijaniu zwierząt...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..........umiłowane do widoku krwi zabija zdrowy rozsadek i ludzkie uczucia! Jeden taki ciul już polował na bażanty wypuszczane z klatek prosto pod lufy wyzutych z przyzwoitości kanalii....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później będą mówi: "winne są gry, winna jest szkoła, winni są inni". A to rodzicie sa po***bani! A za ich kretyńskie decyzje i wybory cierpią dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro moga ogladac penisy to czemu nie broń? badzmy neoliberalni, wszystkie baby do kopalni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko degenerat zabija dla przyjemności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak to stan umysłu. Większość na tok myślenia z czasów socjalizmu, dużo szczekania we własnej zagrodzie a gdy wyjedzie taki Polak gdzieś na zachód to ani be a ni me. Nie będę podawała za przykład krajów typu USA gdzoe dzieci 5 letnie uczy się strzelać kalibrem .22LR a w wieku lat 15 często zdobywają nagrody na konkursach sportowych nawet rangi światowej a najlepsi zostają mistrzami olimpijskimi bo tam też jest dyscyplina zwana strzelectwem o czym większość mediów niestety nie informuje. Popatrzcie szczekacze na Czechy, tam sporty strzeleckie są rozwinięte najlepiej w Europie. W Polsce na temat broni (co widać tu na forum) wypowiadają się najczęściej ludzie którzy nie mają zielonego pojęcia o broni. Osobiście posiadam trochę broni i strzelam sportowo kilka razy w miesiącu. Nie poluję ponieważ nie przepadam za konsumpcją mięs ale odstrzał niektórych zwierząt jest po prostu potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora poniżej: nie mieszaj sportu strzeleckiego z zabijaniem dzikich zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalne g**no, jakie tradycje? wypuścili ludzi z tic takami zamiast mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kraju katolickim znajdować przyjemność w zabijaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panna z Benelli - nie wszystko w USA jest dobre. czy musimy małpować wszystko jak leci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychopaci z nazistowską mentalnością, wyposażeni w strzelby - wara od dzieci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Zachodzie polowac moga nawet dzieci i to z broni palnej, i nikt o to nie robi awantury. A kusze to w prawie wszystkich krajach mozna legalnie kupic bez zadnego pozwolenia. W Polsce za to mysliwi nie sa lubiani bo w duzej mierze to ludzie z SLD i PO, czyli szumowiny, i jest to mala mniejszosc podczas gdy wiekszosci ludzi ogranicza sie dostep do broni palnej. Jest to w Polsce chore i bardzo szkodliwe; polowanie jest zle postrzegane, ale "kasta nadludzi" dalej ma monopol na nowoczesna bron palna (a nie tam jakies tam starodawne czarnoprochowce), podczas gdy normalni ludzie o nowoczesnej broni palnej moga tylko pomarzyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posrało was?!!! Polowanie to ma być jakaś rozrywka?!!!! i to dla dzieci??? Wychowujmy bandziorów, najlepsza droga do zalegalizowania eutanazji, nikt nie będzie się zastanawiał czy dziadka uśpić na zawsze jeśli od dziecka będzie umiał zabijać......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polowanie to normalna rzecz młodzież od 16 lub 15- go roku życia, powinna za zgoda rodziców brać udział w polowaniach, ponadto dostęp do broni powinien być również zliberalizowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idioci, dawac do reki dzieciom bron do zabijania? a glosowac dopiero od 18 mozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham czytać takie wpisy, że mordercy, że zboczeńcy. Poluję, polowałem i polować będę. Mój syn interesuje się myślistwem i nikt nie będzie wprowadzał mi polskiego Jugendamtu. Nikt nie będzie nakazywał mi jak mam wychowywać własne dzieci. Często Ci co szczekają wulgaryzmy w imię świętej racji własnej nieomylności ekologicznej właśnie wrócili z marszu równości, na którym żądają poszanowania i uznania praw. Sami jednak prawa innych mają w d....pie. Jodłują w obronie zwierząt, nie mając pojęcia o ekologii, przyrodzie. Dla nich mięso bierze się z hipersklepu, glany muszą być skórzane. Miałem w rodzinie taką wojującą ekolożkę. Minęło gimnazjum i liceum, rozpoczęła się samicza rywalizacja o samca to zadzwoniła czy nie mam skórki z lisa, bo chciała obszyć sobie kapturem w kurtce, bo taka moda. Jasne że wujek dał skórkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...