Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasi ludzie w parlamencie

Utworzony przez Mika, 23 października 2007 r. o 12:51
Daliśmy d_u_p_y. Lublin udowodnił swiatu że jest zaściankiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Poseł Jarosław Żaczek jest Wiceministrem Rolnictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łaska boska, że niema wśród nich barwińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię psl-owskiej mafii- jest gorsza tylko mafia psldup
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorsza jest pisowska mafia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe, dlaczego więźniowie głosowali na PO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a już myśleliśmy że nas nikt nie docenił ale z mafią psl-owską a w przyszłości po-psl-owską nie mamy szans bo po ich żądach nawet kościoły sprywatyzują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to ciemnogród, dlatego ciesze się, że wyprowadziłem się z tego miasta. Myślę, że po tych wyborach "wykształciuchy" obudzą się i pokażą jacy naprawde są miszkańcy tego wspaniałego miasta. Trzymam kciuki, i może już niedługo będę mógł z podniesioną głową powiedziec gdzie są moje korzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest też moim kolegą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie lubię durnych komentarzy na forum .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie czytaj forum bo tu innych nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na kogo głosowałaś? jeśli nie na PiS to nie udowodniliśmy tylko ONI UDOWODNILI - Ci, którzy głosowali na PiS. Ja się nie poczuwam, głosowałam na PO. a tak po drugie to nie Lublin tylko wszystko dookoła jest zaściankiem. W Lublinie wygrało PO. Lublin nie jest zaściankiem od zeszłego roku (zmiana władz) i zaściankiem już nigdy nie będzie, za to będzie (już jest) fajnym miastem w którym chce się mieszkać i żyć :) Nie mówcie "zaścianek" o moim ukochanym mieście :( to jednak jakby nie patrzeć przykre, szczególnie że władze naprawdę się starają, ale 8 lat nie tak łatwo odrobić. Szczególnie w rok czasu. A jeszcze będzie przepięknie :) POzdrowienia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM CIEKAW BARDZO A MOżE BY TAK ZMIENILI ORDYNACJę WYBORCZą żEBY GłOSOWć NA CZłOWIEKA A NIE PARTIę ALE DO TEGO TRZEBA MIEć JAJA A NIE żYć NA KOLANACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za zmianą ordynacji,śmieszne poparcie uzyskała Nelly i jest posłem wybrańcem narodu.Nie uważam aby posłowie poprzedniej kadencji cokolwiek uzyskali dla naszego regionu.Dopiero przed wyborami wyszli z gabinetów,poprawiło się im NA DIECIE POSELSKIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli tego nie załatwią to niech oddadzą już teraz mandaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...