Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pis przegrał wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem radnym juz 5 kadencję, mueszkancy mnie kocgaja i wybieraja ale ja hestem pożadnt, trzeba to wudki sie naouje trzeba to zbesztam chlopa czy babe. Wujt mnue szanuje, a cora robi w gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek powinien być spoza Lublina. Lublin był  za PO, to terenowi PiS zawdzięcza zwycięstwo. Moje typy to Wojciechowski, Mulawa, albo Gałaszkiewicz (o ile uzyskał mandat)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś dłuuuuugo liczą.  Pachnie mi to jedną wielką manipulacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie jest było i pozostanie zielone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Stachu Misztal został radnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej by było 16 dla PIS-u, 1 dla Kukiz'15 i marszałkiem zostaje dr od Kukiza ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstańcie, zielony sztandar czas wyprowadzić ! Zawiedliście Witosa, chłopy rządne władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS sobie nie poradzi z wykorzystaniem środków unijnych. Przerabialiśmy to już w skali kraju. Oni nie mają mądrych kadr. To byłby dramat dla lubelszczyzny. No, ale cóż, Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po podliczeniu wygląda to tak: PIS-16, PSL-8, KO-8, SLD -1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS sobie nie poradzi z wykorzystaniem środków unijnych. Przerabialiśmy to już w skali kraju. Oni nie mają mądrych kadr. To byłby dramat dla lubelszczyzny. No, ale cóż, Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi.
  Jak taki Grabczuk sobie radził, to o czym tu mowa.To jest tylko kwestja komu i ile i się daje, a chętnych jest zawsze dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na marszałka tylko Stawiarski albo Soboń. Czarnek będzie porażką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już od wczoraj wiadomo, że jest 18-7-7-1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń już wcisnął swoją siostrę na stanowisko w Lubelskim Węglu, ciekawe kto jeszcze straci przez niego pracę, żeby rodzina się bogaciła?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wywalą tą chołotę ostatnio poszedłem do przychodni przy szpitalu wyrwać ósemke na NFZ w której pracuje ze 200 osób o 5 rano 4 w kolejce a pani w okienku przykro mi bardzo tylko 3 osoby na NFZ reszta prywatnie, morał z tego 200 osobowy personel utrzymuje się 3 osób dziennie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis przegrał wybory
 nie pij już lepiej albo nie ćpaj tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Stachu Misztal został radnym?
 Nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 - - Ha! PKWNowskie pro-stalinowskie  komuchy ZSL w gumofilcach, po puszczeniu ojcowizn w dzierżawy, teraz  wypadają na szczaw i mirabelki?  ZAJEDwaBISCIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieczni działacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...