Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech wywalą tą chołotę ostatnio poszedłem do przychodni przy szpitalu wyrwać ósemke na NFZ w której pracuje ze 200 osób o 5 rano 4 w kolejce a pani w okienku przykro mi bardzo tylko 3 osoby na NFZ reszta prywatnie, morał z tego 200 osobowy personel utrzymuje się 3 osób dziennie!
 Pisze się "tę hołotę".... Sorki ale to poziom podstawówki jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe rodziny ZSL- synowie, córki, wujki, ciotki, szwagrowie, będą musieli się ewakuować z urzędów, po "tsunami" PiS, jakie przeszło w bardzo wielu powiatach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne jest to tak długie liczenie. Kombinują jak nie dać im większości.  Świn tak łatwo od koryta się nie odgórnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli PIS dostanie samodzielną władze w Sejmiku województwa to będzie to najgorsze co może być dla Lublina. Bo ta partia miłość bliźniego będzie się mścić za swoją porażkę w Lublinie, tnąc jak to tylko możliwe pieniądze dla naszego miasta te z Funduszy unijnych też. Wspomnicie moje słowa ale obym się mylił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Areszt Śledczy w Gdańsku, ul. Kurkowa 12 Gdańsk, Śródmieście. Paweł Adamowicz: 44% Jarosław Wałęsa: 40% Kacper Płażyński: 12% PRZYPADEK ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kto teraz COZL pomaluje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to jest biznes pana wojewody - skarbu państwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć znajdzie sobie pracę jako zastępcy wójta lub sekretarze w gminie gdzie Zsl wygrał kilku najznamienitszych lyknie Żuk a reszta... Jedno jest pewne wyczyszcza co do jednego zaczna od tych co byli na pamietnej pikiecie a na babci klozet owej kończąc 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wywalą tą chołotę ostatnio poszedłem do przychodni przy szpitalu wyrwać ósemke na NFZ w której pracuje ze 200 osób o 5 rano 4 w kolejce a pani w okienku przykro mi bardzo tylko 3 osoby na NFZ reszta prywatnie, morał z tego 200 osobowy personel utrzymuje się 3 osób dziennie!
  A to jest biznes pana wojewody - skarbu państwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawiarski ? wolne zarty :D zniszczyl pis w krasniku i nagrodzic go ? mozna co najwzyej pozbawic funkcji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak juz Fałszerze z Pslu maja problem to naprawde lipe zebrali. Co z całymi rodzinami zatrudnionymi z psl... Teraz przyjda nowi neposci z pisu. Ech ch koryto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh, ach już czuć koryta smak. Chrumkamy więc: ja, szwagier ciotka, no i zięć. Jak słodki władzy smak, eh, ach;-) Ciapiesz Ty, ciapię ja, nażre się, kto władzę ma, aa aaa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz w ostatnich wyborach samorzadowych PIS rzadzilby w lubelskim. Jednak karty byly w formie ksiazeczki bardzo nie intuicyjnie poukladane partie i nazwiska gdzie PSL mialo wieksze szanse. I tym samym dostali wynik 1wszy raz w histori ok 24 %. Zawsze to nylo na granicy ok 11-15 i nic wiecej. Tamte wybory pokazuja to doskonale. Teraz wszystko wrocilo jak byc powinno i glosowanie bylo bardzo przejzyste i niech PSL sie nie dziwi, ze ma wynik taki jaki zawsze mial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSLuch zawsze bedzie tak gadal. Podaja, ze wygral PIS a PSLuch mowi ze nie hehehehehe. Pakujcie sie juz z wojewodzkiego czas zrobic przewietrzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW też w strachu, bo chlebodawcy noga się powinęła i co teraz będzie? A wieś? Jak czytam protokoły wyborcze z gmin, to co widzę? Tam euforia, bo wreszcie ich pogonili. Tak ich kochali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było rolnikim wiek podnosić, trzeba było z PO-wcami przeciw Lubelszczyźnie iść? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski się nadaje. Ma doświadczenie i PSLowcy z urzędu na jego widok będą mdleć ze strachu. Ściągnął kupę kasy z ministerstwa na obiekty sportowe w regionie. Może Soboń i Mulawa, choc Sobon lepirj sie przyda jsko wicek od mieszkań. Sylwuś za to powinien nałożyć wór pokutny i leżeć krzyżem przed kościołem na Czechowie. Za swoją kampanię i kompetencje tzn. ich brak mógłby może dostać posadę młodszego referenta co najwyżej ale raczej stażysty. Czarnek jest niezły ale powinien nadal być wojewodą i sprawdzić się w wyborach do sejmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielona moc ma szczęście bo chłopy nie mają na kogo innego głosować. Rząd PIS podpadł rolnikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lecz nagle sławek ze stołka spadł, I nagle mu sie pozmieniał świat W jedną noc przeżył pieć lat ... :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak panie rysują gwiazdeczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...