Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie sie Hetman ukryl? Dlaczego nic nie komentuje? Tak skakal z radosci hehehehe a teraz PSL traci 10% do popezednich wyborow. Sosnowski tez noech sie juz pakuje i reszta PSL i PO N.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle pokrzywdzony okręg nr 5 bo został okradziony z jednego mandatu . Na każde 50 000 ludności statystycznie przypada 1 mandat w okręgu 5 jest 350 tyś wyborców a mandatów tylko 6 choć powinno być 7 w innym okręgu nie ma 300 tyś ludności ale już 6 mandatów przyznano . Gdzie tu sprawiedliwość ? Jak jeszcze uwzględnić to że region jest najbiedniejszy bez komunikacji to uzyskanie mandatu z krańców lubelszczyzny jest cudem . Mam nadzieję że skoro miasto Lublin nie chce pieniędzy od PiS i wybiera Żuka to więcej pieniędzy popłynie gdzieś dalej w głąb województwa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakaś pikieta? Panie były Marszałku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże chroń Polskę-Lubelszczyznę od pisowskiej zarazy nie zsyłaj nam tej szarańczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to zakała województwa, zmienić nazwę województwa, wykopać 'lubelskie'!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JARUBAS z PSL, onegdaj kandydat na prezydenta RP, włąsnie pożegnał się z urzedem :) Co na to Sosnowski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szef regionu PIS - Michałkiewicz jest odpowiedzialny za klęskę w wyborach prezydenckich i do Rady Miasta. Jest nadzieja na zwycięstwo do sejmiku. Jeśli tak się stanie to chwała działaczom terenowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PILNA narada dziś w PSL.  [s]Kosiniak [/s] wezwał na dziś szefów wojewódzkich struktur na dywanik. W dołach PSL robi się nerwowo, bo ludowcy tracą ostatnie stołki w matecznikach,a w niektórych województwach nieoficjalna na razie oferta ludzi PiS dla ludowcow może okazać się całkiem atrakcyjna w porownaniu z wynikiem jaki tam osiągnęli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować to w p****, tylko partyjniaki zmieniają się przy korycie, a człowiek musi utrzymywać to dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że sprawdzą poprzednią władzę. Tyle przetargów ustawionych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin nie dla zslu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiniaka kamysza widziałem w TVN zadowolonego i szczęśliwego. To o co chodzi w tym ZSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wygląda to teraz? Chyba równiwż nędznie. Zamęt , zamieszanie i wszystko na ostatnią chwile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem radnym juz 5 kadencję, mueszkancy mnie kocgaja i wybieraja ale ja hestem pożadnt, trzeba to wudki sie naouje trzeba to zbesztam chlopa czy babe. Wujt mnue szanuje, a cora robi w gminie
 może ty byś do szkoły zajrzał?! jakiejś podstawówki zaocznej chociaż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiniaka kamysza widziałem w TVN zadowolonego i szczęśliwego. To o co chodzi w tym ZSL?
 To z szoku z przegranej, wpadł w histerię i głupio się uśmiecha, teraz odrzynani od stołków zeteeselowcy dadzą mu kopa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstańcie, zielony sztandar czas wyprowadzić ! Zawiedliście Witosa, chłopy rządne władzy.
 Analfabeta pisowski żądny głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe rodziny ZSL- synowie, córki, wujki, ciotki, szwagrowie, będą musieli się ewakuować z urzędów, po "tsunami" PiS, jakie przeszło w bardzo wielu powiatach.
 Teraz pisowce się poobsadzają dla równowagi,szkoda,że siostry pinokia nie wybrali do Obornik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz w ostatnich wyborach samorzadowych PIS rzadzilby w lubelskim. Jednak karty byly w formie ksiazeczki bardzo nie intuicyjnie poukladane partie i nazwiska gdzie PSL mialo wieksze szanse. I tym samym dostali wynik 1wszy raz w histori ok 24 %. Zawsze to nylo na granicy ok 11-15 i nic wiecej. Tamte wybory pokazuja to doskonale. Teraz wszystko wrocilo jak byc powinno i glosowanie bylo bardzo przejzyste i niech PSL sie nie dziwi, ze ma wynik taki jaki zawsze mial.
 W takim razie tumanów mamy za wyborców jak nie wiedzą na kogo głosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kiedyś pisał na tym czy innym forum, że lubelskie struktury PIS mają tak wiele wspólnych intersresów ze strukturami  PO i Żukiem, że de facto po cichu go wspierają, a przynajmniej nie chca jego klęski. Stad tez nie spodziewam się zbyt wiele zwolnien z Urzędu Marszałkowskiego.  Gdyby to była prawda dowoddzi to wielkeij inteligencji Żuka jednak i ukrytego POpisu w miescie. Poszlaką na powyższe może być przejęcie przez Żuka włądzy w Radzie poprzedniej kadencji gdy "przkabacił" radnych opozycji właśnie. Trzeba jednak przyznać, że drużyna Tułajewa była kiepskiej jakości, a i Tułajew w debacie wyszedł bardzo przeciętnie. U zwolenników Górek i ekologów w mieście dobił go argument Żuka o głosowaniu w sprawie LEx deweloper.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: wszyscy tylko nie Stawiarski! Po drugie: "Ktoś kiedyś pisał na tym czy innym forum, że lubelskie struktury PIS mają tak wiele wspólnych intersresów ze strukturami PO i Żukiem, że de facto po cichu go wspierają, a przynajmniej nie chca jego klęski. Stad tez nie spodziewam się zbyt wiele zwolnien z Urzędu Marszałkowskiego. Gdyby to była prawda dowoddzi to wielkeij inteligencji Żuka jednak i ukrytego POpisu w miescie. Poszlaką na powyższe może być przejęcie przez Żuka włądzy w Radzie poprzedniej kadencji gdy "przkabacił" radnych opozycji właśnie. Trzeba jednak przyznać, że drużyna Tułajewa była kiepskiej jakości, a i Tułajew w debacie wyszedł bardzo przeciętnie. U zwolenników Górek i ekologów w mieście dobił go argument Żuka o głosowaniu w sprawie LEx deweloper. " to jest wręcz bardzo dobra wiadomość, dość wojny, bo nikomu to nie służy!!! Trzeba się dogadywać i szukać wspólnych rozwiązań, a nie że "nie bo nie!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...