Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie obiecujcie gruszek na wierzbie

Utworzony przez andy, 9 października 2007 r. o 16:19
zachowanie się naszych przyszłych parlamentarzystów jest co najmniej żenujące, szczeniackie zabawy jak ze szkoły podstawowej, gdzie uczniak cieszy sie jak głupi gdy przez przypadek zobaczy majtki koleżanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich to wymogach etycznych pan profesor mówi.Bo mam pewne wątpliwości, dlaczego nierówno pan traktuje partie polityczne. Daleko mi do Samoobrony, do jej liderów. Fakt napawają mnie wstrętem.Jednak nie ma pan ŻADNEGO prawa aby o brak wymogów etycznych posądzać szeregowych członków jakiejkolwiek partii.Niezaproszenie Samoobrony do debaty jest niczym innym jak despotycznym kaprysem dyktatora i despoty, który niedostrzega setek tysięcy ludzi, którzy akurat głosowali na Samoobronę. I który mówi o jedynie słusznej drodze.Zabiera pan również swoim studentom możliwość porozmawiania z przedstawicielem tej partii, jej programem czy tylko prezentacją kandydata. W ten sposób pan pokazuje innym co jest dobre a co złe. Ale przede wszystkim jest to NIEETYCZNE i nie ma nic wspólnego z nauką, która mówi o poszanowaniu poglądów innych osób, o obiektywizmie. Niech pan nie będzie sędzią w sprawach wymogów etycznych czy moralnych. Od tego są inne dziedziny nauki.Proszę powiedzieć jakimi to kryteriami kierował się Tusk porównując Kaczyńskiego Urbana, albo czym kierował się Kaczyński mówiąc że Tusk ciągle kłamie, mąci i ogólnie że jes nieudolnym człowiekiem, nad którym on może się pochylić. Albo jakimi kryteriami kierował sie ten który podarował komuś majtki widoczne na zdjęciu.Albo jakie normy moralne pokazał Palikot występując na konferencji ze sztucznym penisem.Jak takich norm nie widzę.Byłem na konwencji PO w Lublinie i widziałem jak niektórzy krzywili się z zażenowania nad niektórymi docinkami Niesiołowskiego.Aby było jasne zagłosuję na PO, choć nie jest to moja ulubiona partia.Pan powinien uczyć swoich studentów niezależnego myślenia. Takiego pamiętam pana z wykładów, które zawsze były ciekawe. Dlatego teraz nie mogę zrozumieć tego co pokazano w tym artykule. Mam tylko nadzieję że dziennikarz przekręcił pańskie słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są właśnie te normy, o których brak posądzał Samoobronę prof. Michałowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy boją się ludzi uczciwych? Na debacie był cały układ i złodzieje którzy rozkradli Polskę. Skandal!!! Michałowski to czerwony idiota z UP SLD (LiD). Pseudo politolog. Nie jest wcale profesorem, tylko dr hab.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za poziom kampanii wyborczych? Czy wszyscy poszaleli ? Jak nie sztuczny penis to majtki i inne pożałowania godne gadżety. I my mamy z tych "kandydatów" wybierać godnego reprezentanta nas wszystkich w parlamencie? Litości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co łączy polityków PSL i PO to wychodzenie do ludzi z "atrapą penisa" i "wąchanie majtek koleżanek"Takich ludzi nie należy wybierać do Parlamentu, to wypaczenie prowadzenia dobrej polityki.JO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się jak taki p.Michałowski mógł zostać dziekanem???A jeśli mowa o etyce to właśnie to pojęcie powinno być przedmiotem szczególnej troski właśnie na UMCS,bo tam występują plagiaty.Niektórzy profesorowie żerowali ,a może i dalej tak jest na dorobku innych naukowców.Jak p.MichałOWSKI ZECHCE to mu chętnie jeszcze podrzucę parę nieetycznych zachowań z jego ogródka.Póki co profesorowi nie przystoi na takie zachowanie!!! Zastanawiam się czy nie oddać własnie głosu na Samoobronę,bo widzę,że oni najbardziej przystają do normalności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Orgasiński-palnij ty się w ten głupowaty łeb. Czy masz pajacu świadomość faktu, że tym idiotycznym spektaklem odebrałeś naszemu stronnictwu kilka punktów w tych wyborach. A te majteczki zabierzesz ze sobą na wyspę bezludną po przegranych wyborach. Tam zamiast polityki, na której znasz się jak wilk na gwiazdach, zajmiesz się fetyszem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na temat uczciwości kandydat na posła niejaki Wojtas Edward nie powinien się wypowiadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pana Orgasińskiego:Poczucie humoru dość marne, merytorycznie zero ale jak już to to są Panie Lucjanie stringi a nie figi. Nawet na tym Pan się nie zna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kropka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja Michałowski zachował się jak wszystkowiedzący ideał moralno-polityczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu Wojtasowi to chyba tylko pozostało robienie przedstawienia naśladującego Palikota.A tak na marginesie to dobrze, że nie pokazał swoich majtek bo zobaczylibyśmy GOŁĄ DUPĘ.Pozdrawiam SKOMPROMITOWANY psl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd panie Michałowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze jest tak, że najwyższą notę wystawia miernota, miernocie za miernotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydat na senatora (ten z majtkami) w zbiorczej ulotce PSL-u dwukrotnie skłamał: że jest wicestarostą powiatu lubelskiego (tylko członek zarządu) i że mieszka w Kol. Borzechów. On tam tylko jest zameldowany do celów wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...