Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obietnice B. Komorowskiego

Utworzony przez Przemysław, 5 lipca 2010 r. o 15:19
Postanowiłem napisać ten post by przypomnieć i utrwalić obietnice przedwyborcze jakie złożył Bronisław Komorowski w czasie kampanii prezydenckiej w 2010 roku. Jeśli byłeś za J. Kaczyńskim uważnie je przeczytaj i przypominaj każdemu POwcowi za czym głosował i jak z tych obietnic wywiązuje się jego kandydat. Jeśli byłeś za B. Komorowski to powinieneś je również przeczytać i pamiętać o kredycie zaufania, jaki udzieliłeś/aś swojemu kandydatowi. O to te obietnice one: "1. Służba zdrowia: - Jeśli zostanę wybrany na prezydenta, to chciałem zapowiedzieć powołanie Rady Zdrowia Publicznego, do której zapraszam pana prezesa Kaczyńskiego i pana Napieralskiego, żebyśmy w końcu przeszli od fazy gadania wyborczego do fazy przyspieszania procesów modernizacji tego ważnego obszaru życia społecznego, jakim jest służba zdrowia. Wizyta w Płocku, 23 czerwca 2. Afganistan: - Konkluzją tej dyskusji jest mój wniosek do rządu o opracowanie stanowiska dla głowy państwa na listopadowy szczyt NATO w Lizbonie i przygotowanie narodowej strategii wyjścia z Afganistanu najpóźniej do 2012 roku. Po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego, 24 czerwca 3. Zniżki dla studentów - Chcę przekazać informację, chcę powiedzieć głośno w imieniu tych, którzy dziś rządzą w Polsce, że studenci, także ci, którzy często z Sosnowca, z Zagłębia, ze Śląska jadą na uczelnie w różnych miastach Polski, będą korzystali z 50-procentowej zniżki. Wiec wyborczy studentów, 29 czerwca 4. Nie będzie prywatyzacji lasów - Gdyby ktokolwiek słyszał o tym, że mnie się pomawia o chęć prywatyzowania lasów, proszę o telefon. (...) Słyszałem już nawet modlitwy o to, by lasy pozostały własnością państwa polskiego. I tak sobie myślałem: czy warto modlić się o coś, co jest oczywistością. Ale zawsze to nie zaszkodzi, bo oczywiście bywają i modlitwy intencjonalne, bywają i kłamstwa intencjonalne. (...) Jako żywo nigdy nie byłem, nie jestem, nie będę zwolennikiem prywatyzacji lasów. Krajowy Zjazd Leśników w Jabłonnie, 16 czerwca 5. Rozbudowa infrastruktury - Zrobimy wiele, zbudujemy naprawdę wiele. To będzie rozpoczęcie budowy już na wszystkich odcinkach przewidywanych, planowanych autostrad w Polsce, to będą kontrakty podpisane na następne 1000 km budowy dróg w Polsce. To będzie dokończenie dzieła podwyżek dla nauczycieli. Włocławek, 25 czerwca 6. System emerytalny - Nie ma potrzeby podnoszenia wieku (emerytalnego), można stworzyć możliwość wyboru, na przykład łącznie z wyższą emeryturą. Debata prezydencka, 27 czerwca 7. Utrzymanie systemu KRUS - Nie znam ani jednego polityka, który by mówił, że należy zlikwidować KRUS, ale czym innym jest ocena jakości funkcjonowania KRUS w obecnym kształcie. Spotkanie krajowego zjazdu Kółek i Organizacji Rolniczych w Warszawie, 30 czerwca 8. Metoda in vitro: (...), nie wolno zakazać stosowania metody in vitro, jeśli ktoś ma zastrzeżenie natury etyczno-religijnej, ale nie wolno innym zabierać tej nadziei. Debata prezydencka, 27 czerwca 9. Emerytury służb mundurowych - Ten system może być zmieniany ze względu na profesjonalizację sił zbrojnych, ale tylko i wyłącznie na tych zasadach, że nowo wstępujący do służby akceptują nowe reguły. Debata prezydencka, 27 czerwca 10. Wspieranie parytetów - Będę namawiał swoje środowisko polityczne, by przyjąć 35-proc. parytet, a jeśli Sejm uchwali 50 proc., to jako prezydent też taką ustawę podpiszę. Można uczciwie powiedzieć, że rolą prezydenta jest wspieranie i wyrównywanie szans. Wszyscy czujemy, że ten szklany sufit ogranicza kobiety i usiłujemy wspólnymi siłami ten sufit stłuc - podkreślał. Na Kongresie Kobiet, 18 czerwca 11. Dopłaty UE dla rolników: - Tak jak w tej chwili w ramach debaty wyborczej bronię dopłat dla polskich rolników, tak samo jako prezydent będę zabiegał o to, aby ten system korzystny dla rolnictwa polskiego na etapie jego wolnej, ale jednak dokonującej się w sposób istotny modernizacji, był zachowany. Tak dojdzie do swego nowego gabinetu Najprawdopodobniej w sierpniu w pałacu prezydenckim rozpocznie urzędowanie... czytaj więcej ? Na spotkaniu Krajowego Zjazdu Kółek i Organizacji Rolniczych w Warszawie, 29 czerwca 12. Powołanie Forum Środowisk Wiejskich - Jeżeli wygram wybory prezydenckie, chciałbym bardzo powołać takie forum reprezentujące różne instytucje, organizacje zajmujące się problematyką wiejską - Forum Środowisk Wiejskich przy prezydencie Polski. Spotkanie Krajowego Zjazdu Kółek i Organizacji Rolniczych w Warszawie, 29 czerwca 13. Bezpośrednie wybory radnych - Będę proponował, aby zacząć to od samorządu. Wydaje mi się, że doświadczenie wszystkich ugrupowań politycznych, które przecież w skali kraju mają wójtów, burmistrzów, prezydentów, powinno skłonić te partie do tego, aby też zdecydować się na wybory radnych nie na zasadzie konkurencji list partyjnych, ale na zasadzie konkurencji człowiek-człowiek. Koszalin, 01 lipca " /Obietnice zebrał antek_emigrant, forumowicz z onet.pl Teraz PO ma 100% władzy. Teraz nie ma tłumaczeń, że "ktoś im przeszkadza w rządzeniu", że "ktoś kompromituje Polskę za granicą", że "kryzys", że coś. Pamiętajcie, połowa tych co głosowała za Jarosławem Kaczyńskim będzie krytycznie i surowo oceniać każdą waszą decyzją, rozliczać każdy dzień pracy. Wyborcy lewicowi Napieralskiego, którzy udzielili wam kredytu zaufania, też będą patrzeć czy ich nie oszukaliście. Za 3 miesiące wybory do samorządów, a za 499 dni wybory parlamentarne. Przez te 499 dni codziennie będziemy przypominać złożone obietnice!
Ostatnio edytowany 5 lipca 2010 r. o 15:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-proszę przypilnować tego BŁAZNA PALIKOTA ,który przynosi wstyd całemu społeczeństwu.Jakdługojeszcze PO będzie nas karmić jego bezeceństwami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...