Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oni wyborów nie przespali. W tych gminach woj. lubelskiego była najwyższa frekwencja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 października 2018 r. o 09:01 Powrót do artykułu
*** Podsumujmy to "gigantyczne zwycięstwo" koalicji PO i PSL ogłoszone przez lubelskie trybuny ludu, kuriery, zuka i schetynę, GW i TVN. Na obecną chwilę P0-PSL w porównaniu do 2014- stracili na rzecz PiSu władzę w 7 województwach. A pewnie stracą jeszcze więcej. Wielki triumf!!!! Jarubas stracił matecznik! A Schetyna, GW i TVN prawdomówni jak zwykle :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Symbol religijny ponad godłem..Blehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W większości samorządów ludzie ignorują wybory lokalnych władz. Mechanizmy stosowane przez wójtów, burmistrzów są przeniesione z Białorusi odbierają chęć do aktywności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawka chora na syndrom sztokholmski - ogłupieni i okradzeni przez kastę  "Hanka & Przyjaciele" wyborcy wybrali do władzy złodziejstwo, które od lat ich okrada. Ewenement na skalę galaktyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki krzyż nad małym orłem! Gdzie my żyjemy? Jeszcze w Polsce czy już w watykanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedliszcze i Rejowiec ze wsi zrobili miasta, nastąpiło załamanie lokalnej społeczności. Potwierdza to frekwencja wyborcza, młodych ludzi brakuje migracja zrobiła swoje. Leśne dziadki dalej będą się adorować i udawać że rządzą, a będzie gorzej bo Grabczuk odpalony z sejmiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czarnego....? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musisz wiedzieć, ze warszawa to nie tylko stolica to symbol, to pewien format; tutaj ludzie sie nie  nabieraja na lipę i tani populizm; jarek oddałby wszystkie  sejmiki zeby tylko  miec prezydenta warszawy; zobacz gdzie  pisuarki wygrywaja  tam gdzie najbiedniejsze regiony bo tutaj moża tyle obiecać ile nie można dać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego komisja siedzi pod krzyżem?Dlaczego krzyż jest ponad godłem?Czy ta fotka obrazuje wybory do rady parafialnej?Wybory z tej komisji powinny być uznane za nieważne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyż jeśli już, to powinien być na równi z godłem, choć to znak państwa obcego. Za to powinno być upomnienie. Złość mnie ogarnia jak na to patrzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musisz wiedzieć, ze warszawa to nie tylko stolica to symbol, to pewien format; tutaj ludzie sie nie  nabieraja na lipę i tani populizm; jarek oddałby wszystkie  sejmiki zeby tylko  miec prezydenta warszawy; zobacz gdzie  pisuarki wygrywaja  tam gdzie najbiedniejsze regiony bo tutaj moża tyle obiecać ile nie można dać
  Warszawa to stara komuna, korporacje, i słoiki którzy kupili mieszka i na Powązkach nikogo nie mają. Większość to lemingi nie majscy swojego zdania wykształceni z dużego miasta a słom z butow wystaje. Porozmawiaj ze starym warszawiakiem których jest mało, to oni inaczej to widzą oni nie nabiorą się na plewy jak pokolenie trzydziestolatków, i czterdziestolatków z kredytami i depresją do końca zycży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha nie czytata, nie pismienna, oglupiona przez kosciol glosowala za Pisem! Taki mamy zacofany kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha nie czytata, nie pismienna, oglupiona przez kosciol glosowala za Pisem! Taki mamy zacofany kraj.
 O widzę nowoczesnego leminga z depresją powyborczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Lol" Ty sobie nie wyobrażasz ile już PIS okradł Państwowo Polskie ciągu dwóch lat więcej niż co nie którzy przez 8 poprzednich ile jeszcze planuje okraść i zepsuć ale nie wszyscy się na to godzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha nie czytata, nie pismienna, oglupiona przez kosciol glosowala za Pisem! Taki mamy zacofany kraj.
 No faktycznie. Rozumiem.twoją drustrację.Też mnie zastanawia kilkunastoprocentowe poparcie dla ZSLu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa: z urn wyjęto więcej kart niż było uprawnionych do głosowania. lesne dziadki z PKW na to że "może komisja była zmęczona".  konstytucja! wolne sądy! demokracja kurła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory w więzieniach: PO 76,2 proc., PiS 2,8 proc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tura w Warszawie i poparcie dla kandydatów PiS kolejno. Rok 2010: 149.200 głosów. Rok 2014: 172.887 głosów. Rok 2018: 254.324 głosy. a PSL ? a P0?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Tarnawatka! MałA frekwencja - mało głosów na PiS! Tak 3mać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wybory były w sali kościelnej. Lokale wyborcze są w różnych miejscach. Ja głosowałam w przedszkolu i rysunki dzieci też były większe od godła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...