Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot jest chyba wszędzie...

Utworzony przez Grze_Kun, 18 października 2011 r. o 14:24
Dostał się do rządu, teraz jest w każdej gazecie, w każdym radiu... Wszystkie media trąbią... Całe szczęście że w natłoku poważnych info są też niezłe jaja... http://www.lubelskiefakty.pl/tekst-glowny/427-janusza-palikota-droga-do-wielkosci Widziałem też na FB - Ruch Odparcia Palikota... Co ludzie do niego mają? Najpierw głosują a potem wrzucają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja go nie lubię i na niego nie głosowałem.Jakoś działa mi na nerwy i się wymądrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tylko głośno trąbią o Panie P. a premier zaciera raczki, bo cisza o benzynie po 5,30; o nowo pisanym bydżecie (poprzedni był wyborczy) w którym będą już zapisane faktyczne podwyżki wszelkich podatków, akcyz itd... ciemny ten nasz naród... niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The following are some karen millen dresses ireland trends that you consider when searching for a spring wedding dress.Can it really really worth money? Inside the end, really no one opportunity realize that designer label included in the karen millen dresses product except both you karen millen outlet and that dress are only used a day with this entire existence.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam własnie wrażenie, ze on jest wszedzie tam gdzie nie powinien być, chodzi do wszystkich mediów, a w rzeczywistości powinien zająć się chyba bardziej powaznymi sprawami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, niestety, ale Palikot nie potrafi wykorzystać potencjału jaki sobie wyrobił w wyborach i cały czas tylko pajacuje :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio jest go coraz mniej w miediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...