Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Trzeba zbadać, czy w czasie lotu Lech Kaczyński był pijany

Utworzony przez ~malone~, 5 lipca 2010 r. o 14:53
powód moderacji: obraźliwe słownictwo, proszę czytac regulamin forum
Ostatnio edytowany 5 lipca 2010 r. o 15:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za hiena, Czy ten ... nie ma żadnych hamulców moralnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikot przeproś mame i tate za to że spodzili takiego deb***a jakim jesteś , jak ci się nie podoba to wypad na ukraine , daleko nie masz, Przynosisz wstyd nam całemu województwu jak i Polsce ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paligłup pier***isz głupoty i obrażasz ludzi , gdzie byłeś ty Cwelu jak doszło do tragedii , siedziałeś jak mysz na swoim blogu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot okradl zone porzucil dzieci jest oszustem podatkowym ...czyli pasuje do wladzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGODA BUDUJE!? No to gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoda buduje, a Palikot po trupach skacze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGODA BUDUJE - to nie hasło tylko nazwa kabaretu z Palikotem na czele! Żałosny człowiek! Może to ty p. Palikocie pijesz, albo ćpasz i po tym masz taką jazdę? Gdyby ktoś w PO myślał to już dawno by się go pozbyli - luuudzie przecież ten typ nastawia przeciwników PO jeszcze bardziej anty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przykre ze ten czlowiek jest taki glupi i reprezentuje nasz region ,jak patrze to cale to Po to jakies nie porozumienie ze tkiego przyglupa wybrali na swojego szefa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Paliknocie Kaczyński wygrał w Lublinie. Tak trzymać!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam asystent z udziałem w hazardzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam pożyczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektryczne Gitary Ona jest pedałem Ona jest pedałem Właśnie się dowiedziałem Że duszą i ciałem Ona jest pedałem Jej matka na wizji jest dzielna jak mężczyzna A ojciec rzekł przy wszystkich Że przestał się jej wstydzić I nie da córki skrzywdzić Brat nie jest wprowadzony Nie wie o czym mówimy Przyjechał tu bez żony Jest już sporo spóźniony Może wyjść w każdej chwili Ona jest pedałem Właśnie się dowiedziałem Że duszą i ciałem Ona jest pedałem Można całować ją w rękę Można jeść jej widelcem A potem w łazience Wytrzeć ręce w ściereczkę Nie mówić o tym więcej Ona jest pedałem A może się przesłyszałem Bo za daleko stałem A potem pojechałem A jak tam z wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE SKĄD U WAS TYLE AGRESJI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modlitwa Papieża Leona XIII Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg pogromi, pokornie prosimy. A Ty, Książe wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Palikota.. a to co zrobiła kaczka jak się dowiedziała, że przegrała to żenada. Też uważam, że kaczyński lech odpowiada za katastrofę w smoleńsku. A z tymi ksiezami nie wykluczone trzeba to zbadac i pociagnac kler do odpowiedzialnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu tego błazna wyciągnęli, bo już po wyborach?? Kiedy oni się pozbędą takich prostaków z partii??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek Horror Obczyzna Hasła programowe sami wiecie kogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK DŁUGO TEN CHORY CZŁOWIEK BĘDZIE OSMIESZAŁ LUBELSZCZYZNĘ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no po prostu super....po pałacu prezydenckim bedzie chodził teraz i szukał flaszek....ale kanał ten koles jest...już nie wiem komu dowalać....to po zmarłych jeżdzi.... przypomninam ze jest to jeden z szefów najwiekszej parti PO....po prostu katastrofa polityczna...kto nami rządzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...