Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS martwi się o frekwencję w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 maja 2019 r. o 22:27 Powrót do artykułu
A ja pójdę i zagłosuję na prawdziwych polskich patriotów czyli Konfederację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Urzędach a szczególnie marszałkowskim liczą się tylko pracownicy PiS, natomiast zwolennicy i sympatycy sa olewani....to też może przełożyć sie na frekwencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się pis nie martwi o frekwencję. Niech się zacznie martwić jak tu oszukać przed wyborami społeczeństwo w sprawie roszczeń żydowskich grając twardziela, a po cichu szukać gdzie i jak wydoić Polaków z kasy na spłatę, bo decyzja o tym już zapadła tylko nikt o tym głośno teraz nie powie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego biskupi którzy kryli pedofilów nie zostali aresztowani? Gdzie jest prokuratura? Normalny człowiek zostałby zwleczony o 6 rano a tutaj Ziobro robi pseudo zespoły aby tylko mamić ludzi. PIS kryje gwałcicieli naszych dzieci. Kaczyńskiego też nikt nie ruszył w sprawie Srebrnej. Prawo jest tylko dla wybranych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....czy można z czystym sumieniem oddać swój elektorski glos na osobę nieleczącą swojej choroby alkoholowej, a pragnącej reprezentować nasz region w Brukseli? Przecież to grozi nadszarpnięciem i tak wątlej reputacji naszego kraju na arenie międzynarodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widziałem co PiS wyprawia przez ostatnie 4 lata to obiecałem sobie, że już nigdy nie zagłosuję na polityka z tej partii. Oczywiście nie zagłosuję też na żadne Konfederacje Korwina, bo to to już kompletny odjazd ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pis sie nie martwi o frekwencje ,frekwencja bedzie dobra tylko nie na nich beda glosy oddane :) szczegolnie po filmie Siekielskich. Pamietajcie jak to wodz powiedzial ,,kto podnosi reke na kosciol..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakiej podstawie Pani Masłowska twierdzi, że naród polski, to naród katolicki? Kto jej dał prawo eliminowania z narodu polskiego wierzących inaczej, albo ateistów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto o zdrowych zmysłach zagłosuje na 1 pis ,panią " coś tam , coś tam". A jak pojedzie do Europarlamentu i znów w stanie wskazującym będzie chodziła po korytarzach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masłowska mówiła także o obronie wartości chrześcijańskich i polskiej kultury, dodając że "naród polski jest narodem katolickim”. - Ma tu na myśli te zabawy czarnej mafii przedstawione w filie Sekielskiego ? To ja dziękuję za takie wartości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani masłowska - POLSKA JEST KRAJEM WOLNYM WYZNANIOWO, tak pisze w konstytucji !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to najgorsze skurwsny to obrońcy pedofilów to klamcy mówili że nie podróżuje prąd a a okazało się dostałem wyższe rachunki za prąd głos odany na PiS to głos odany na obrońców pedofilów i kłamców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie Naród jest katolicki, to katolicy są w tym Narodzie. Polska nie jest krajem wyznaniowym jak ta pani oczekuje bo w Konstytucji jest zapisany rozdział kościoła od państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego biskupi którzy kryli pedofilów nie zostali aresztowani? Gdzie jest prokuratura? Normalny człowiek zostałby zwleczony o 6 rano a tutaj Ziobro robi pseudo zespoły aby tylko mamić ludzi. PIS kryje gwałcicieli naszych dzieci. Kaczyńskiego też nikt nie ruszył w sprawie Srebrnej. Prawo jest tylko dla wybranych...
 Skąd to wiesz, że oni wiedzieli kto, kidy, z kim?. W totalniakach namnożyło się czarnowidzów mających z wmiejsce pamięci "czarne dziury".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się pis nie martwi o frekwencję. Niech się zacznie martwić jak tu oszukać przed wyborami społeczeństwo w sprawie roszczeń żydowskich grając twardziela, a po cichu szukać gdzie i jak wydoić Polaków z kasy na spłatę, bo decyzja o tym już zapadła tylko nikt o tym głośno teraz nie powie.
 Tak. Decyzja zapadła jeszcze za po+psl. Proszę zauważyć, że obie strony milczą zgodnie o tej haniebnej decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na KOALICJE OBYWATELSKĄ, żaden PiS, a tym bardziej jakaś nacjonalistyczna Konfederacja! Jeżeli chcemy żyć w normalnym kraju, to musimy troszczyć się o poszanowanie demokratycznych wartości, inaczej skończymy w jakiś autorytarnym lub oligarchalnym państwie. A nie możemy zmarnować tego że po 300 latach możemy żyć w Wolnej i Demokratycznej Polsce.
 Ja głosuję na PiS, dlatego, że przywrócił właściwy wiek emerytalny. Spowodował znaczny wzrost wynagrodzeń, rent, emerytur. Znacząco podniósł poziom życia w rodzinach wielodzietnych. Zmniejszył bezrobocie, odbudowuje przemysł - zniszczony po 89 r. Jeśli nie zagłosujemy na PiS to staniemy się kolonią w UE, wyrugują nam katolicyzm, wprowadzą tęczowe prawa, rozkradną, rozsprzedadzą nasz narodowy majątek. Przypominam: po co nam lotnisko, LOT, skoro jest w Berlinie. Po co nam stocznia, skoro jest w Hamburgu - to są hasła którym POsługiwali się do niedawna "odsunięci". Matkę Bożą już ubierają w tęczę- swoją tęczę. PiS popełnia błędy, ale my wyborcy do pewnych daleko idących posunięć nie pozwolimy. Na zdrajców Ojczyny, wiary nie będę głosował. Zmuszanie do pracy w wieku 67 lat, posyłanie dzieci w wieku 6 lat do szkoły nazywacie demokracją?. Zdrowi jesteście na umyśle?.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widziałem co PiS wyprawia przez ostatnie 4 lata to obiecałem sobie, że już nigdy nie zagłosuję na polityka z tej partii. Oczywiście nie zagłosuję też na żadne Konfederacje Korwina, bo to to już kompletny odjazd ...
 Chłopcze mało widziałeś! gdybyś tak spojrzał jeszcze "do tyłu" w przedział czasowy 2007 - 2015 dopiero miałbyś pełny obraz polskiej polityki. Uwierz mi , ja widziałem jeszcze wiecej i nie będę głosował na zdrajców Ojczyzny i wiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do fanów filmu "tylko....". Czy pedofilia jest tylko w kościele, czy ta patologia powstała teraz w ostatnim okresie 3,5 roku?. To jest atak na kościół, atak na katolików, ale to nas nie "zabije, tylko nas wzmocni". Wszyscy ci co twierdzą, że teraz to oni nie będą chodzili do kościoła i tym podobne pierdoły tak na prawdę są tylko ochrzczeni (tego też pewnie się wstydzą), nie są katolikami, to są tacy "Judasze".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto o zdrowych zmysłach zagłosuje na 1 pis ,panią " coś tam , coś tam". A jak pojedzie do Europarlamentu i znów w stanie wskazującym będzie chodziła po korytarzach???
 kaczyński ciągle coś  tam cos tam bredzi ,jak potrącony przez tramwaj,a dalej go słuchaja barany z namaszczeniem,a jeden biskupo go w skrzydło pocałował,taki mondry katabas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na KOALICJE OBYWATELSKĄ, żaden PiS, a tym bardziej jakaś nacjonalistyczna Konfederacja! Jeżeli chcemy żyć w normalnym kraju, to musimy troszczyć się o poszanowanie demokratycznych wartości, inaczej skończymy w jakiś autorytarnym lub oligarchalnym państwie. A nie możemy zmarnować tego że po 300 latach możemy żyć w Wolnej i Demokratycznej Polsce.
Ja głosuję na PiS, dlatego, że przywrócił właściwy wiek emerytalny. Spowodował znaczny wzrost wynagrodzeń, rent, emerytur. Znacząco podniósł poziom życia w rodzinach wielodzietnych. Zmniejszył bezrobocie, odbudowuje przemysł - zniszczony po 89 r. Jeśli nie zagłosujemy na PiS to staniemy się kolonią w UE, wyrugują nam katolicyzm, wprowadzą tęczowe prawa, rozkradną, rozsprzedadzą nasz narodowy majątek. Przypominam: po co nam lotnisko, LOT, skoro jest w Berlinie. Po co nam stocznia, skoro jest w Hamburgu - to są hasła którym POsługiwali się do niedawna "odsunięci". Matkę Bożą już ubierają w tęczę- swoją tęczę. PiS popełnia błędy, ale my wyborcy do pewnych daleko idących posunięć nie pozwolimy. Na zdrajców Ojczyny, wiary nie będę głosował. Zmuszanie do pracy w wieku 67 lat, posyłanie dzieci w wieku 6 lat do szkoły nazywacie demokracją?. Zdrowi jesteście na umyśle?.  
 jak z  bolszewickiej pismgły wyłoni sie wenezuela,to ci katol świeczka z ręki wypadnie ,ale będzie za pozno i będzie PO  ptokach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...