Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKW > PSL zarejestrowało kandydatów

Utworzony przez obywatel, 26 września 2007 r. o 23:58
glosuje na PSL od lat i będę głosował teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejszy PSL to nie ta sama partia co dziesięć lat temu. Kto wygłosił najbardziej wyważone i merytoryczne przemówienie w czasie debaty o samorozwiązaniu Sejmu? Kto cytował Davida Osta? Nie kto inny, jak Waldemar Pawlak Polska scena polityczna przypomina węzeł gordyjski. Spleceni nim stratedzy partii politycznych przy kreśleniu powyborczych scenariuszy nie patrzą na programy i kwestie merytoryczne, ale na to, czy w najbliższym czasie Zbyszek oskarży Zdziśka, czy Janek opuści szeregi, Stefan zapomni o przeszłości albo Jarek zbytnio się nie wzmocni, jak pójdziemy z Olkiem. To polski wkład we współczesną myśl polityczną. Nasi politycy najwyraźniej wzięli sobie do serca tezę o końcu ideologii. Więcej, wygląda na to, że postanowili pójść dalej, tworząc nowy rodzaj demokracji - demokrację personalną.Wypadałoby się rozejrzeć za Aleksandrem Macedońskim, który rozetnie ten absurdalny splot zależności i uporządkuje scenę polityczną przynajmniej na tyle, by co kilka tygodni nie wstrząsał nią kolejny "wielki kryzys" i "ostateczna kompromitacja". Dodajmy, że kryzys to zazwyczaj tajne nagranie, pomyłka bądź nieostrożność, a kompromitacja to wywiad dla zagranicznej gazety.Zatem czy gdzieś na horyzoncie czai się wybawca ze lśniącym w słońcu mieczem w dłoni? Wydaje się, że tak. W jego rolę mogłoby się wcielić, choć jeszcze kilka lat temu zabrzmiałoby to jak żart, Polskie Stronnictwo Ludowe.Michał Danielewski - socjolog i publicysta, absolwent Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem,że lista PSL musi zawierać ileś tam nazwisk.Ale od 9 miejsca zaczynając znajdują się ludzie , którzy nie cieszą się zaufaniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na to wszystko pozwolili i pozwalają wyborcy. Pozwoliło też PSL. I pozwala dalej. Koneksje z Platformą Obywatelską są zadziwiające. Niedługo Stronnictwo przejdzie samo siebie popierając np: Redaktora Michnika na Prezydenta RP. Zawsze Koledzy ustawiali się albo próbowali ustawiać się w takiej pozycji aby uzyskać możliwie największe personalne korzyści.Pewno to ten rozsądek, o którym pisze Pan derek. Jak nastąpiła transformacja to Koledzy trzymali się kurczowo komuchów, bo to dawało korzyść. Jak Stronnictwo było na tzw. "fali" i miało sznsę na bardzo duży udział w życiu politycznym z decydującym głosem to psl-owskie "księstwo warszawskie" zrobiło wszystko aby to poparcie zmarnować. Główne postaci Ludowców woleli robić majątki i pseudokariery. Efekt, to powolna marginalizacja na scenie politycznej. Teraz Stronnictwo zaczyna mieć ciągoty liberalne przy jednoczesnym powoływaniem się na Witosa i tradycje. W medycynie taki stan, nazywają to zdaje się, epilepsją. Chłop ma zdrowy rozsądek i aczkolwiek z niejakim opóźnieniem oceni tą sytuację obiektywnie i racjonalnie. Na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...