Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO atakuje PiS świńskimi zadkami

Utworzony przez robert bastien, 5 czerwca 2009 r. o 15:48
Tym plakatem wyborczym P.O. narobiło sobie sporo publicznych wrogów nie tylko na Polskiej Wsi. Ci którzy w dzisiejszych czasach przebywali w Austrii i Niemczech w celach turystycznych lub zarobkowych, znają z autopsji kierowane pod ich adresem słynne powiedzenie anty-polskie - Polskie Świnie. Wymowność tego plakatu i wyrazistości skierowane na wszystkich obywateli Polski - interpretuje się sama. Z takiego wyrazu expresji artystycznej, dokonanej w Polsce - schlebianie jak i najwyższe oceny i ekstazę radości można zaobserwować tylko w szeregach CDU/CSU, - wypiąć się świńskimi zadami na Polaków, to jest gratka niebywała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński ruski pachołek lepiej niech sobie Palikotem gęby nie wyciera. Lublin przeprasza za Bendera i Gilowską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest poniżej krytyki. Nie zagłosuję na PO, nie zasługujecie na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za brednie, tego nawet czytac sie nie da, bylem w wielu krajach, w Niemczech tez i nikt nikogo tak tam nie nazywa, chyba, ze zasluzyl, ja widocznie nie, zalosny tekst.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupi spot, nie będziemy głosować ani na PO, ani na PiS. SLD-UP to koalicja godna uwagi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odebrało im rozum na koniec !!!! To koniec PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To poniżenie całego Narodu!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwyt poniżej świńskiego ryja. Wiadomo, że swój do swojego ciągnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal. Chamstwo do entej potęgi. Zresztą jak widać PO przejmuje styl Palikota, zresztą Tusk kłamał mówiąc że Palikot to problem platformy. PALIKOT TO PRAWDZIWE PLATFORMY OBLICZE. Jak spotkam jakiegoś działacza lub sympatyka PO to zachrumkam mu na powitanie. Bo to oficjalna pewno już forma powitania - zresztą witajmy się z nimi ich własnym językiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak kultury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, to ja zupełnie nie załapałem! Byłem pewien, że to Senyszyn i Róża Thun!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co Panie Tusk na to? wreszcie pokazał Pan i Pana koledzy jak nas szanujecie! Liczy się tylko dla Was jak co dobrze sprzedać żeby zarobić a co z nami ludźmi (wyborcami)? Zrobiłem największy błąd że na Was stawiałem w tamtych wyborach. Tego błędu nie popełnię na pewno. Poczekamy zobaczymy do wyborów prezydenckich czym nas wtedy zaskoczycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to prawdziwa twarz PO. Po jest taka sama jak Palikot, tak samo dowcipna, inteligentna i uczciwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi sie podoba ta reklama bo jest prosta i wkoncu PiSowcy zrozumieli jak sami stosowali gorsze i obrazliwe reklamy to wszystko bylo dla nbich dobrze, a tu poprostu zwykle dwie swinki, do tego ladne i zadbane chyba ze to bracia K? wowczas owszem mogliby sie obruszyc bo przeciez to maciory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Palikot to prawdziwa twarz PO. Po jest taka sama jak Palikot, tak samo dowcipna, inteligentna i uczciwa.
hmmm no tak PiS jest lepszy, uczciwy i wogole nie ma w nim kolesiostwa itd, zawsze wszystko robili dla kazdej grupy spolecznej,zawsze interesowali sie narodem a nie opozycja. Przez caly okres swojej kadencji nie probowali udowodnic opozycji ze to najgorsze co moglo sie przydazyc polsce.. etc... szkoda ze wszyscy zapomnieli o tym co robil PiS gdy byl u władzy, zamiast robić coś dla nas Polaków, bez względu na to czy z miasta czy ze wsi, to oni zalatwiali jedynie swoje sprawy, media az szumialy od wymyslania nowych skandali, wyciagania wyimaginowanych brodow a pozniej byla cisza bo sie okazywalo ze tak naprawde to oskarzenia byly oparte na czyichs domyslach a nie dowodach. Ciesze sie ze 2 lata temu tylu wyborcow poszlo do urn by obalic tamten rzad, mam nadzieje, ze w najblizszych wyborach do PE rowniez bedzie wysoka frekwencja. PAMIETAJCIE! BEZ WZGLĘDU NA KOGO GŁOSUJECIE, KOGO POPIERACIE, POJDZCIE I ZAGLOSUJCIE ABYSCIE POZNIEJ MIELI PRAWO KRYTYKOWAC I KOMENTOWAC PE, BADZ CIESZYC SIE Z WLASCIWEGO WYBORU,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezly ten plakat:) pomyslowy i z jajem:) o wiele lepszy niz kolesiostwo by PiSuary:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to reklamówka PO to proszę POkażcie twarze świnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak można? To się nie może nazywać polityką. Wstyd mi, że podpisują się pod tym ci, którzy mają mnie reprezentować. Myślę, że zagłosuję na tych, którzy nie obrzucają sie wzajemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te dwa blizniaki na zdjeciu wygladaja bardzo zdrowo przebojowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trafnie okresla PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...