Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO chce więcej władzy na wsiach

Utworzony przez Romka, 26 października 2010 r. o 16:08
Oby mniej w polityce takich kobiet jak Strojnowska. Strojnowska jest "piątą kolumną męskiego szowinizmu". Przez takie kobiety, szansa na realnie większą reprezentacje Nas kobiet w życiu publicznym jest minimalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy kłamca wśród hazardzistów to Sobczak.Jego każdą wypowiedż i czyn należy sprawdzać.Taki człowiek powinien byc wyizolowany ze społeczeństwa.Reklamuje się z samolotem,chyba za to ,że bierze solidną gażę w Świdniku,jężdzi służbowym samochodem i posługuje się służbową komórką.Natomiast na sesjach sejmiku oświadczał ,że lotniska w Świdniku nie będzie,bo nie miał pojęcia co się tam dzieje.Transport ze swoim podopiecznym zawalił,BO NIE MA POJĘCIA O ZARZĄDZANIU.MARSZAŁEK RATUJĄC MU SKORE ROZWIĄZAŁ DEPARTAMENT TRANSPORTU.Smutny widok gdy się patrzy na tego małego człowieczka.Gdy go ludzie wybiorą to oznacza urząd zakłamany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre, dobre bo w Zamościu Zamojski jest na ulotkach wyborczych PSL, czyli wiedza kogo wspierać hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO na wsiach? Średnio mi się to widzi. Ja wolę nowych ludzi do samorządów, starzy nic już nie zrobi, bo mieli swoją szans i ją zmarnowali. Na facebooku dostałem linka do strony fajnego kandydata: http://sebastianjablonski.blog.onet.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...