Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polityk z Lublina ma kandydować na prezydenta Polski

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 grudnia 2019 r. o 15:12 Powrót do artykułu
Mucha!?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już myślałem, że to Marian Kowalski... Co za ulga, ale i tak byłoby lepszy od Andrzeja Dudy. Każdy byłoby lepszy od niego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydował Maryjan, to i ten osobnik ma prawo spróbować własnych sil. Ale nie bez poczucia lekkiego zażenowania napiszę, że Kowalski wydawał mi się być lepszym wyborem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha Na żadne z nich Dodam że gdyby do tego grona dopisano np. Wcisło i Mucha to także zdecydowanie NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy głosujemy na rydzyko-lizidupa. On zbawi nas i Polskę a bezdomni będą jeździli maybachami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już don pietro miałby szanse uciułać więcej głosów, choćby wśród deweloperów POlskich i ich rodzin z prawego i nieprawego łoża, oraz POśród mniejszości słowackiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym zagłosował na Grodzkiego, gdyby startował, on w kilka miesięcy uzdrowi lecznictwa w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 1 kwietnia jest jeszcze ponad 3 miesiące. PS Dwa tysiące podpisów to nie sto tysięcy podpisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też pomyślałem na początku, że chodzi o Maryjana "Wpier.ol" Kowalskiego ale chwilę później przyszła refleksja, że on gra już w drużynie Kaczyńskiego i Długopisa. Tydzień temu oficjalnie założył z Macierewiczem skrajnie prawo skrzydło w PIS - Konfederację Coś Tam aby stworzyć konkurencję czubkom z oryginalnej Konfederacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosak oraz Duda ........................ tylko oni się nadają reprezentują dwie Polski Lewą i Prawą reszta moze być najwyżej marszałkami/ marszałkami woj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydentem Polski 2020 zostanie... Szymon Hołownia. Proroctwo Legii Warszawa musi się wypełnić: " Legia przyciąga "prezydenckie" nazwiska. Dobry znak dla Szymona Hołowni 9 gru 2019   aktualizacja 10 gru 2019, 16:02   Udostępnij na Facebooku  Udostępnij na Twitterze ***s://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/eTkk9kuTURBXy9jZmIyMzE2My0yMzI0LTRjYmQtODk3Yy00Y2UyMzYyYTAxZmUuanBlZ5GTBc0DFM0BvIGhMAE Mateusz Hołownia / Polska Agencja Prasowa / Leszek Szymaski Jeden z profili na Facebooku ukuł ciekawą teorię dotyczącą piłkarzy Legii Warszawa, a mającą związek z… wyborami prezydenckimi. Jak się okazuje w 2010 roku, gdy prezydenckie  wybory  wygrał Bronisław Komorowski, w Legii grałMarcin Komorowski. W 2015, gdy prezydentem zostawał Andrzej  Duda , w drużynie z Łazienkowskiej występował Ondrej Duda. Dudy w  Legii  już nie ma. Za to w 2020 roku kończy się wypożyczenie i do stołecznego klubu ze Śląska Wrocław wraca… Mateusz Hołownia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odbieram TV, proszę objaśnijcie mnie kto to jest Szymon Hołownia i kto dmucha w ten balon?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że Gmitruczuk takźe szuka lepszego koryta. Do Sejmu nie ,zdążył,,, z wicewojewody też powinien polecieć bo z taką popularnością to wstyd go trzymać na tym stanowisku. Jest wielu od niego lepszych merytorycznie i wizualnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski został wycyckany przez Pisuarów i teraz szuka sobie zajęcia by znowu dopchać się do kasy. Dalej oczywiście zamierza zapychać etat na uczelni. Tej jego partyjce sukcesu nie wróże, co najwyżej doczepi się do Małpiana i Maciara w ich podróbie Konfederacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Mirosław ciągnie za sznur który mu się w rękach ostał. Ale on nie jest już przywiązany do złotego rogu. Raczej do potrzasku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odbieram TV, proszę objaśnijcie mnie kto to jest Szymon Hołownia i kto dmucha w ten balon?
 Przyszły prezydent Polski. A ten balon wydmuchają POLACY. Już za kilka miesięcy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie, że już po całej aferze z głosowaniem opozycji, w najważniejszym głosowaniu nad przyjęciem ustawy znów zabrakło 4 posłów PO i 3 z komuny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto by nie wygrał - Chabad Lubawitch górą - zawsze z dofinansowaniem polskich banków - Daniels, Kaczynski, Chabad co ich łączy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duda, ten pajac i długopis pasożyta z żoliborza? Bosak ? ten faflujący szczyl  oddający hoł niemcom??/ Ludzie obudzcie sie- duda sprzedał Polske, załamał konstytucje a debile dalej chcą na niego głosowaC> Obudzimy sie w prl z granicami i pasztportami  won z pisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko Boska już się przestraszyłem ,że to ten palant Sobon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...