Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A dlaczego nie powieszą banera promującego na płocie przy Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-Świdnik” ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z pożytecznych idiotów co mu sekta pisbecko- smoleńska zamąciła w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie tylko banery wiszą dobrej zmiany... Jestem za przywróceniem kary śmierci dla zdrajców Polski, może być dla prawaków tak po katolicku przez nabicie żywcem na pal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być pozbawionym instynktu samozachowawczego by promować swoją facjatę na fali tego szkodliwego dla narodu polskiego oszustwa. Ale z drugiej strony czegóż wymagać od takich miernot jak ten pan w śmiesznych technokratycznych okularach. Za chwilę pewnie znajdzie naśladowców. Czy tuza inteligencji lubelskiej, znany z zakochania w sobie samym minister konstytucjonalista już wydrukował banery?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta kwota ta jest z prywatnych zasobów właściciela szlachetnego oblicza, czy z budżetu państwa czyli z naszych podatków a może co byłoby najgorsze z Unii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie twarz polityczka i gdyby nie partyjne sformułowania, to może byłaby to informacja publiczna. W tej postaci tak jednak nie jest i niech pan Dmowski zwyczajnie nie kłamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń, jak jesteś taki bohater i zbawca ZA NASZE pieniądze, to wpadnij do PZLa. Przypomnimy ci jakie kłamstwa opowiadałeś razem z tym pajacem, Macierewiczem. Wpadnij, miej odwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się pochwali ile Polski Ład zabrał dochodów samorządom. Ile będzie mniej dróg gminnych, chodników i innych lokalnych inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, zaraz ferie. Dzieciaki w Świdniku mogą ganiać pokemony bez smartfonów :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego nie rozumiecie? Przecież pan Dmowski wam grzecznie tłumaczy, że to nie są banery polityczne, tylko informacyjne. Poseł Soboń rozbił świnkę skarbonkę i dał na hale i inne rzeczy. Miał prawo, to jego pieniądze. A tak serio, jak się te skurczybyki golą rano przed lustrem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń...ale obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie tylko banery wiszą dobrej zmiany... Jestem za przywróceniem kary śmierci dla zdrajców Polski, może być dla prawaków tak po katolicku przez nabicie żywcem na pal.
 Dla wiernego psa merkelowej helmüta thüska zabrakłoby pali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie związkowcy już niecałe dwa lata do wyborów to znowu nie tylko Soboń zbawca z własnej kieszeni pow. świdnickiego pojawi się u was i obieca gruszki na wierzbie . A na poważnie to gdzie są te miliardy o których mowa na bilbordach ? Skoro to informacja to powinna być prawdziwa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zluzujcie trochę !!! Normalna sprawa że rządzący się promują. Za PO, a wcześniej SLD tak też było 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski dziad - program zakładający wyrównywanie szans i promowanie ludzi niezaradnych stojących w miejscu a czasami darmozjadów kosztem przedsiębiorców i ludzi pracy. Osobiście na dziad oddam jedną pensję bo jestem ponad klasę średnią z zarobkami wg rządzących ale mam kredyt i jeżdżą stara Astra III zamiast zrobić c cieknący silnik dołożę się do nierobów . Wspaniała. Polski dziad wypromuje patologie w omijaniu przepisów oraz tych ci liczą tylko ja " pomoc" czas się zawijać z tego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Powiesiliśmy jeden, na budynku podworskich czworaków." - I to jest najwłaściwsze miejsce dla samego Sobonia, najbardziej odpowiadające jego zdolnościom, kompetencjom i dotychczasowym osiągnięciom. Nie warszawskie salony, do których pasuje jak garbaty do ściany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie tylko banery wiszą dobrej zmiany... Jestem za przywróceniem kary śmierci dla zdrajców Polski, może być dla prawaków tak po katolicku przez nabicie żywcem na pal.
 A jaką karę przewidujesz dla nienawistnych trolli? 8 postów dzień w dzień, światek, piątek i niedziele, plucie na Polskę całą dobę...dobrze ci choć płacą? Bo za darmo nikt normalny by tego nie zniósł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zluzujcie trochę !!! Normalna sprawa że rządzący się promują. Za PO, a wcześniej SLD tak też było
 Oczywiście, że tak było! PO w szkołach rozdawała darmowe podręczniki dla dzieciaków w partyjnych siateczkach zaznaczając, że to dar od PO i dzięki PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze że ,,Go tak powiesili. W końcu ten bajzel podatkowy ma jakąś twarz. U mnie za najniższą krajową pracują ludzie poważnie chorzy- bo mają głodowe renty, w styczniu obcięli im wypłaty ok 440 zl i wciskają kity o naprawianiu prawa wstecz? Ozdzyskają po roku zawłaszczone pieniądze, kupią sobie suchy chleb za to, jak dożyją?.Twarz lokalna do tego draństwa to dobry pomysł i warto zapamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...