Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawybory z Dziennikiem Wschodnim: Znamy zwycięzców

Utworzony przez Gość, 22 maja 2014 r. o 17:55
Lubelskie miłuje i na Kamińskiego głosuje, Grabczuk to co innego, a fircyk do niczego. Póki jest czas pomyślcie, bo czasu jest mało, bo wędrujący, to jak dyktator Chiński MAO. Pan Hetman w porządku jest i wybrać go też, mądry jest, a lubelskie niech pokaże swój gest. Jaśnie Panie niech 25 maja jasność nastanie!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie powinno głosować się na takie osoby, które mają siłę przebicia, potrafią się dogadywać z innymi i chcą coś dobrego budować. Pana Marszałka uważam za taką osobę. Pan Kamiński pomimo, że nie jestem jego dużym zwolennikiem, to jednak nie można odmówić mu doświadczenia i skuteczności działania. Dlatego głosowałbym na któregoś z tych dwóch kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE, NA SPADOCHRONIARZY , NIE, NA KOCIARNIĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślałem,że jednak Pani Lipińska się nie przebije. Nie wygląda ona na samodzielnego polityka skoro aż tyle osób jej pomaga w promocji wizerunku. Nie warto marnować na nią głosu, dopiero chyba to jej pierwsze wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Krzysztof Hetman. Pokazał kim jest przy batalii o S-17. Merytoryczny człowiek a nie paprotka. Jedyne przeciw to, że nie chciałbym go tracić z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie to przede wszystkim Barbara Nowacka. Nie marnujmy głosu, głosujmy na Basię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, ze nikt ze "zwycięzców" tej sondy nie dostanie się do PE. Taka jest prawda. Mandaty będą mieli Paruch i/lub Piotrowski.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki śmiechu warte. POWÓD: Regulamin! Cytat postu "Z jednego numeru można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów. Koszt jednego SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT"   Zwracam uwagę na słowo NIEOGRANICZONĄ Z 1. NUMERU !!   Za przykład niech będzie PO, w którym Pan X mógł sobie nabić sam jeden tych głosów. Ma kasy jak lodu więc dla niego 3 tys zl to pryszcz a wpływ na wasza interpretacje wyników i ogólny obraz poparcia się zarysował.    Jest możliwe iż zachodzi podejrzenie dokonania przestępstwa wyborczego?        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę , że   w  komentarzach  lubelskiej  prasy  są  etatowi  piszarze ,  którzy  swoje  wpisy traktują jako  sposób  na  odreagowanie kompleksów. To  nic  nie  da  kochani.Złe emocje,  zazdrość , podłość  i  nienawiść można uleczyć  tylko w  gabinetach terapeutycznych  ,  u  dobrego  psychologa.  Naprawdę  polecam  ,  bo  szkoda  zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślałem,że jednak Pani Lipińska się nie przebije. Nie wygląda ona na samodzielnego polityka skoro aż tyle osób jej pomaga w promocji wizerunku. Nie warto marnować na nią głosu, dopiero chyba to jej pierwsze wybory.
Śmieszny  jesteś.  Zazdrość  Cię  zżera.Wyluzuj  i  uspokój  sobie  skołatane  nerwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuj na nich oni załatwią ci pracę do śmierci .,a spłatę zadłużenia nawet po niej.  Kasę odprowadzą do swojej kieszeni.ha ha  ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkurza mnie bo partie myślą że jesteśmy durniami. Wsadzają kogoś na jedynke czy dwójke i myślą że durny naród na nich zagłosuje. W PO - zrzut Kamiński i Lipińska, która niewiele do tej pory osiągnęła, w PIS - Paruch wyciągnęty z kapelusza, u Palikota - Nowacka. Aż mdli mnie od tego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślałem,że jednak Pani Lipińska się nie przebije. Nie wygląda ona na samodzielnego polityka skoro aż tyle osób jej pomaga w promocji wizerunku. Nie warto marnować na nią głosu, dopiero chyba to jej pierwsze wybory.
Oj  młody  demokrato  za  młody  może  jesteś  i  masz  płytkie  myślenie. Pożyjesz - uwidisz!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkurza mnie bo partie myślą że jesteśmy durniami. Wsadzają kogoś na jedynke czy dwójke i myślą że durny naród na nich zagłosuje. W PO - zrzut Kamiński i Lipińska, która niewiele do tej pory osiągnęła, w PIS - Paruch wyciągnęty z kapelusza, u Palikota - Nowacka. Aż mdli mnie od tego..
Jak  masz  dosyć  to  nie  pisz  głupot   a  idż   wypocznij trochu , bo  pewnie  przemęczony  jesteś  i  nie  bardzo  czaisz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujemy na Pana Janusza Pożaka z Lubartowa, z 10 na pierwszego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipińska to zastępca prezydenta Lublina a jej mąż to dyrektor w LPEC miejskiej firmie podległej Prezydentowi Lublina. Czy to nie nepotyzm i wyciąganie grubej forsy z naszych podatków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda dobra dusza głosuje na Janusza (Pożaka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipińska to zastępca prezydenta Lublina a jej mąż to dyrektor w LPEC miejskiej firmie podległej Prezydentowi Lublina. Czy to nie nepotyzm i wyciąganie grubej forsy z naszych podatków
Widzę  , że  nie  masz  pojęcia   znaczenia  wyrazów   i  tak  piszesz  byle  co. Czyżby   zazdrość  Cię  zdzierała ??????????????  Wyluzuj ,.  bo  zawału  dostaniesz .  Szkoda  zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie Piotrowski i jego doradcy masoni!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  ja  zagłosuję  na    p.Lipińską ,  bo  lubi  ludzi ,  jest  miła , życzliwa  i  kompetentna.  Dużo  robi  dla  naszego  Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...