Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ten człowiek wie w ogóle jakie ma zdanie , bo za każdym razem jak otworzy paszczę co innego wybrzmiewa na ten sam temat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to pięknie powiedział Owsiak krul toalet w Brukseli . Chce wyprowadzić ludzi na ulice mina tego krula była bezcenna. A ludzie są mądrzy nie dadzą się nabrać temu krulowi. J****PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto by się przejmował tym, co opowiada ten skazany prawomocnie za kłamstwa PiSowski aparatczyk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby dziś udało się uniknąć wagarowania na szczycie Grupy Wyszehradzkiej pod szyldem protestu wobec pana A. Babisza?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe ale on zabawny. Z jakiego on jest kabaretu? Ps. Gdzie moje auto elektryczne i mieszkanie+!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Mateusz jak coś powie to boki zrywać ! Czy ktoś jeszcze wierzy te głupoty które wygaduje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe ale on zabawny. Z jakiego on jest kabaretu? Ps. Gdzie moje auto elektryczne i mieszkanie+!!!
 Weź się do pracy to będziesz miał. Ja pracuję więc mam. Dobrobyt nie bierze się z obiecanek tylko z pracy. Jeżeli wierzysz wszelkiej maści politykom to naprawdę jesteś naiwnym lewakiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe ale on zabawny. Z jakiego on jest kabaretu? Ps. Gdzie moje auto elektryczne i mieszkanie+!!!
Weź się do pracy to będziesz miał. Ja pracuję więc mam. Dobrobyt nie bierze się z obiecanek tylko z pracy. Jeżeli wierzysz wszelkiej maści politykom to naprawdę jesteś naiwnym lewakiem.
   Tak, ja znam te bajki o krawcowej z Opola co z pensji miesięcznej 1200-1500zł oszczędzała i kupiła akcje spółki za 800 000zł... A swoją drogą opowiedz te swoje mądrości pierwszemu lepszemu napotkanemu szamanowi ubierającemu się w czarne sukienki. Może nie padnie ze śmiechu od tych twoich zabawnych teorii. Zresztą, te pieniądze im się po prostu należą !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten człowiek wie w ogóle jakie ma zdanie , bo za każdym razem jak otworzy paszczę co innego wybrzmiewa na ten sam temat ?
Polecam tanie aparaty słuchowe. Niestety sapiencji nie da się kupić
 Aparatów słuchowych ja nie potrzebuję , bo słuch mam dobry . To co ten pan mówi nie da się obronić i zostają zarzuty i inwektywy w kierunku krytykujących przez miernych i wiernych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe ale on zabawny. Z jakiego on jest kabaretu? Ps. Gdzie moje auto elektryczne i mieszkanie+!!!
Weź się do pracy to będziesz miał. Ja pracuję więc mam. Dobrobyt nie bierze się z obiecanek tylko z pracy. Jeżeli wierzysz wszelkiej maści politykom to naprawdę jesteś naiwnym lewakiem.
  Tak, ja znam te bajki o krawcowej z Opola co z pensji miesięcznej 1200-1500zł oszczędzała i kupiła akcje spółki za 800 000zł... A swoją drogą opowiedz te swoje mądrości pierwszemu lepszemu napotkanemu szamanowi ubierającemu się w czarne sukienki. Może nie padnie ze śmiechu od tych twoich zabawnych teorii. Zresztą, te pieniądze im się po prostu należą !!
 Ja też znam tą bajkę , ale w innej wersji . Krawcowa była z Pcimia i była matką Obajtka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny ten krzywousty bohater kronik... A ile kosztuje w końcu chleb panie Morawiecki? Zgłębił pan wiedzę na ten temat? Nasuwa mi się taki wierszyk: "Ciągnie kaczor za sobą spódnicę, zarobię jak choć jej róg uchwycę..." Dewiza partii Posady i Stanowiska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto złożył podpis pod tymi niegodnymi traktatami, nie przypadkiem Rudy z Pisowską Ikoną Smoleńską?, sprzedali polską suwerenność obcym i zrobili z nas niewolników na pstryknięcie i teraz to sobie mogą podłubać w d@@pie, a połowa niedorozwojów i tak tego nie czai i poleci z kartką do urny po jałmużny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto złożył podpis pod tymi niegodnymi traktatami, nie przypadkiem Rudy z Pisowską Ikoną Smoleńską?, sprzedali polską suwerenność obcym i zrobili z nas niewolników na pstryknięcie i teraz to sobie mogą podłubać w d@@pie, a połowa niedorozwojów i tak tego nie czai i poleci z kartką do urny po jałmużny.
Nie wiem, jak ty, ale ja tam kompletnie nie czuję się czyimś niewolnikiem. Widzę zaś dość wyraźnie, że zniewolić chce mnie PiS, który uzurpuje sobie prawo do decydowania za mnie na temat tego, co jest dla mnie dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto sponsoruje DW i tych tu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...