Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobrze, nie można bezkarnie obrażać i dyskryminować innych ludzi. Mam nadzieję, że może w końcu Pan Czarnek się opanuje i przestanie obrażać i pogardzać innymi ludźmi. Panie Czarnek wszyscy wiedzą, że karierę w PiSie najłatwiej zrobić rzucając na innych oszczerstwa i kalumnie, ale nie dociera do Pana, że ta władza niedługo minie, a wstyd zostanie na całe życie . Ludzie długo nie zapominają takich obrzydliwych pomówień!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nigdy nie miałem przyjemności poznać pana Urbanika, więc nie bardzo rozumiem, o co mu chodzi." - muszę przyznać, że mnie ubawił. I to jest uczelniany profesor???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczególnie ten co się drapał po jajach na balkonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczególnie ten co się drapał po jajach na balkonie
 Z tego, co kojarzę, to okazał się jakiś niskiej rangi działacz PiSu, ale mogę się mylić - nie śledzilem tematu zbyt intenswnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po łapkach przy różnych wypowiedziach, jest w Lublinie sporo ludzi podobnie myślących jak p. Czarnek. Czy to wpływ czarnego bractwa z KUL, które w ostatnim trzydziestoleciu urosło bardzo w siłę i marzy o przywróceniu "Jesieni Średniowiecza"? "Część szczególnie konserwatywnych wiejskich środowisk na wschodzie kraju nigdy nie akceptowała osób LGBT, ale teraz homofobicznej retoryki używa rząd i księża szerzą ją w kościołach..." - donosi CNN z Polski. Łapki z Lublina zdają się to potwierdzać. Jednak za czasów PRL środowisko KUL było bardziej oświecone i otwarte...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyście drodzy lewacy byli tak oświeceni, jak tu próbujecie udowodnić, to byście wiedzieli, czym charakteryzowało się średniowiecze. No, ale czego ja oczekuję po "magistrach" po WUML? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyście drodzy lewacy byli tak oświeceni, jak tu próbujecie udowodnić, to byście wiedzieli, czym charakteryzowało się średniowiecze. No, ale czego ja oczekuję po "magistrach" po WUML? :)
Pochwal się - co ty skończyłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co? I tak nie zrozumiesz. To za trudne dla ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co? I tak nie zrozumiesz. To za trudne dla ciebie.
 Spróbujmy :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...