Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedsiębiorcy wybrali Żuka

Utworzony przez Kubeba, 29 października 2010 r. o 12:17
Zdziwisz się ,ale nie jestem katolikiem tylko chrześcijaninem.Nie wierzysz w ufo -ja także,ale modlitwa jest czymś mistycznym.Przynajmniej raz w życiu przeżyj to doświadczenie a zobaczysz ,że inaczej spojrzysz na świat i ludzi.Stwórca "ulepił"różnych ludzi ,z różnymi poglądami.Należy szanować wszystkich,ale błądzacym wskazywać właściwą drogę.Wybór zawsze pozostaw im.SZCZĘŚĆ BOŻE!Lub życzę dużo sukcesów i zadowolenia z życia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już go wybrali, a ja myślałem, że wybory dopiero będą, i co Rycho, (ten od Mira i Grzecha) ile na niego oddał głosów ? pewnie wszystkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to moze wytlumacz wszystkim tutaj na czym polega ta wielka manipulacja, zeby nie powiedziec spisek, dziennikarzy.poza tym sam jestes ludek, nie obrazaj innych partaczu zyciowy
na tym, że PARU cwaniaków próbuje udawać , że reprezentują wWSZYSTKICH przedsiębiorców Lublina, a jakiś redaktorzyna im wierzy , bo się pewnikiem za darmochę nażarł i napił na tych "WYBORACH"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie- tu się wybiera człowieka a nie partie! - Żuk był zastępcą Wasilewskiego i nic nie zdziałał przez te lata to po co go wybierać znowu? by następne lata moć narzekać, że nic władza nie robi? on pokazała że nie potrafi działać dla miasta więc do widzenia i koniec życia z państwowej pensji za darmo - bo się nie napracował! ja nie wiem na kogo głosować na pewno nie pan sprawka bo w sejmie też nie zabłysnął, a prezydentem powinien być ktos aktywny, przebojowy..i nie bojący się podejmować decyzji - dla miasta a nie dla swojej partii albo na złość partii opozycyjnej.. zastanawiałam sie nad Gryzem, choć jeszcze za mało o nim wiem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z całym szacunkiem,ale jeśli przedsiebiorcom się wydaje,że płacąc swoim pracownikom te 2 czy 2,5 tys.na rękę..." - a kto tyle płaci??? najniższa krajowa i ewentualnie parę groszy pod stołem )) ukłon w stronę pracodawców z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...