Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL zrezygnowało z przystąpienia do Koalicji Obywatelskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2019 r. o 20:40 Powrót do artykułu
Kto chiałby wskakiwac na tonącą platforme? Oni sami dokonuja samozaorania ku uciesze polakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to polscy rolnicy?Hahahhahahhahaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam tylko wierzę Tuskowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiniak to naprawdę rozsądny człowiek. Szkoda że jest liderem małej partii. Nie jestem rolnikiem ale życzę PSL powodzenia bo poza PiS i PO to zaczyna być jedyna alternatywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL to i tak ZSL to to samo co platforma, sld, biedronie i lgbt to jedno dziadostwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na pisowska szczujnie która zaraz zacznie opłacany atak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahahahha PSL poza burtą 4%. Polacy podziękują im za tęczowe umizgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja straci parę procent, PSL przegra wybory i nie dostanie się do sejmu a wyborców PSL przejmie PIS, który zdobędzie większość konstytucyjną i już nic im nie przeszkodzi w zrobieniu w Polsce drugiej Białorusi czy Turcji. Tylko Polski szkoda, bo wszyscy na tym stracimy... Brawo chłopki z PSL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się ,ze jednak były tajne rozmowy z przewodnią siła narodu...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im więcej informacji na temat działań PSLu tym więcej tych niedouczony Ch żenujący Ch hejterow z PiSu się wypowiada. To obrazuje jak wielka siłę ma ta partia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Socjaliści wierzący z PiS atakują PSL tylko zapominają idioci że Kuźmiuk, Wojciechowski, Mojzesowicz, Podkanski którzy kiedyś byli w zsl teraz są w pis:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój głos na Hetmana zostal zmarnowany. Czuję się oszukany i wykorzystany przez Hetmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co? Do Kualicji Ubywatelskiej nie idą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to tania dziwka z pola. Pójdzie z każdym. Z SLD z PO teraz PiS każdemu da d...py. Raz się skur...wisz qrwa zostaniesz na całe życie. BOG HONOR OJCZYZNA. Ani u nich Boga ani honoru a Ojczyzna? Jakos sobie poradzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO jeb usy już wyją :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopki się same w gnoju zatopią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest pewnie dogadane z pisem , bo to takie dziwki obrotowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PSL, MACIE MÓJ GŁOS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Socjaliści wierzący z PiS atakują PSL tylko zapominają idioci że Kuźmiuk, Wojciechowski, Mojzesowicz, Podkanski którzy kiedyś byli w zsl teraz są w pis:-)
 To tak przy okazji może mnie poinformujesz gdzie jest obecnie Rzetelski? Wymień także i Jego, jest nam bliższy. Czy także już nie ułożył się z PiS -em? Po latach przejrzał na oczy. Lepiej późno niż później. ZSL KAPUT i nie pomorze Gietman. Raz już Jarubasa "wypromował" na 1,7% poparcia. Gratuluję pomysłu i wyboru takiegos "KAMPANIERO".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję , że to będzie koniec gumofilców !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...