Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego zuczkowo-deweloperska sPÓłdzielnia PR "Dewelo-Tęcza" nie zajmuje się ochroną wizerunku Pani Muchy w internecie? Nieładnie tak Panie Zuczek zostawiać koleżankę partyjną na pastwę komentarzy przypadkowych czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wyborach w 2015 roku Platforma powinna zostać całkowicie zlikwidowana, a na jej miejsce powinna zostać powołana całkowicie nowa partia z zupełnie innym przywództwem. Wspieranie KODu było całkowicie bezmyślne, gdyż tylko przedłużyło agonię i pozwoliło prawicy na rządy przez kolejne co najmniej 2 kadencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawskie muszysko natrętnie bzyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wyborach będą kolejne koncerty na Stadionie Narodowym i mecze IV ligi hokeja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanno, mieliście swój czas (8 lat rządów), nie zrobiliście NIC dla zwykłego człowieka. Pamiętam czas waszych rządów bardzo dobrze, gdyż wtedy kończyłam studia i znalezienie jakiejkolwiek pracy (nawet na umowie śmieciowej) graniczyło z cudem. Nigdy wam tego nie zapomnę jak poniżyliście osoby z mojego pokolenia (roczniki wyżu demograficznego, przełom lat 70 i 80) i nigdy przenigdy na was nie zagłosuję. Dla mnie jesteście tylko i wyłącznie partią władzy i koryta, dla której nic poza trwaniem i czerpaniem z państwowego źródełka się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schowajcie ją, popsuła mi dzień!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanno, mieliście swój czas (8 lat rządów), nie zrobiliście NIC dla zwykłego człowieka. Pamiętam czas waszych rządów bardzo dobrze, gdyż wtedy kończyłam studia i znalezienie jakiejkolwiek pracy (nawet na umowie śmieciowej) graniczyło z cudem. Nigdy wam tego nie zapomnę jak poniżyliście osoby z mojego pokolenia (roczniki wyżu demograficznego, przełom lat 70 i 80) i nigdy przenigdy na was nie zagłosuję. Dla mnie jesteście tylko i wyłącznie partią władzy i koryta, dla której nic poza trwaniem i czerpaniem z państwowego źródełka się nie liczy.
  Masz rację. Ja wtedy zbierałem opłaty na targu a gdy PiS zaczął rządzić zostałem członkiem zarządu spółki miejskiej z odpowiednim wynagrodzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Janowa mamy dwoch kandydatów. Z tych dwóch lepszy, bo bardziej ideowy jest Ryszard M. Człowiek mocno zaangazowany w problemy regionu co widać na kazdym kroku. Osoba znana i lubiana, a więc RYSIO Nr 1. Jerzy to bezideowiec a ponadto założyciel Janonwskiej PO i bardziej jest z nimi niż z nami. To także widać a nawet czuć. Najlepszą jednak kandydatura z naszego regionu to Zbigniew W. od Kukiza. Ten kandydat (a będzie) wypełnia wszystkie standardy by być Posłem. Człowiek do wszystkiego tylko niestety przez lata nie doceniony. A więc czas na ZBYSZKA W. - emerytowanego nauczyciela Zespolu Szkół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolle PiS u nie uda się Wam tymi wpisami zmienić prawdę. Wy cały czas szukacie wroga. Wasz program to obrazić, upodlic drugiego czlowieka. Możecie minusowac, wypisywać co chcecie. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd dla miasta - kto to jest Joanna Mucha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha Kłamczucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Mucha całkiem zgłupiała siedząc w parlamencie. Każda jej publiczna wypowiedź to błazenada intelektualna. Po co nam taka posłanka, która niczego nie rozumie i byle co mówi (ciągle kłamie), a podobno napisała doktorat. Ciekawe u kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pani Mucha !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z PISem można się nie zgadzać, można go nawet nie lubić, ale w przeciwieństwie do POPsl wszystko zrealizują. A PoPsl może obiecać nawet loty ma Marsa, ale to nie ma absolutnie żadnych szans realizacji.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Mucha po raz kolejny się kompromituje, jest cienka, miałka intelektualnie, to taki Petru w spódnicy, mieszka w Warszawie, a udaje posła z Lublina ? Ponadto platforma, ZSL, SLD, lewactwo to zło i dziadostwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KO KO KO euro POKO ;) Platforma, ZSL, lewactwo dba tylko o koryto dla siebie i swoich rodzin i znajomych, obiecają wszystko aby utrzymać ciepłe, dobrze płatne posady w samorządach i spółkach samorządowych - tylko to im zostało! Platforma, ZSL, lewactwo wszystko obieca aby zdobyć ciepłe i dobrze płatne posady, takie jak doją w samorządach! Rodzina tak, ale zapomnieli dodać ze tylko ich rodziny i dla nich posady i stołki - dla platformersów, ZSL, lewactwa! Puste Obietnice. Wróciła Pani Mucha do Polski "B" za waszych rządów płacą wynosiła 1200 brutto a dopłaty to PO z PSL załatwiało w Brukseli a jeszcze do 67 roku życia mieli wszyscy pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obiecanki cacanki a głupiemu radość" -co jeszcze w tym kalejdoskopie niedorzeczności?Już "deforma" oświaty zbiera żniwo!!!!
 No i za 2 dni nauczyciel wykorzysta 18 godz.Początek 7.30 zakończenie dnia 19.00 razem 23 godz. czyli jeszcze 5 godz. nadliczbowych.I nie bedzie zwolnień tylko "arbeit".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL-P0 - AMBER GOLD - w aferze oszukano niemal 19 tysięcy klientów na ponad 851 milionów złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma, ZSL, lewactwo dba tylko o koryto dla siebie i swoich rodzin i znajomych, obiecają wszystko aby utrzymać ciepłe, dobrze płatne posady w samorządach - tylko to im zostało!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadam pytanie - O ILE MUCHA ZBIEDNIAŁA PRZYJMUJĄC RZĄDOWĄ POSADĘ ????. Gdyby z tego jej rządzenia miał bynajmniej coś Naród . Naród jedynie co to słyszał "PINIEDZY NIE MA I O ILE WIEM TO NIE BĘDZIE" . Teoretyczne państwo a z tą Wschodnią Polską to w ogóle ch*j . Natomiast Zachodnią Polskę - Śląsk , czyż Sikorski nie miał pomysłu aby się go pozbyć jako wyeksploatowanego obszaru ? a Kaszub nie chciał Tusk oddzielić od Polski ? Mamy dość różnobarwnych prostaków z licznych kast, którzy wpychali się na stołki po namaszczeniu Gazety Żydowskiej. Dzisiaj sami chcemy stanowić o naszym Kraju razem z mądrze rządzącymi a nie ze skorumpowanymi kastami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...