Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z badań wynika, że w kościele katolickim około 60% księży to geje. Także kazania, które słyszycie na mszach są prosto od kryptogejów, którzy nie chcą się ujawniać i żyć w prawdzie. I tak żyją w hipokryzji, psiocząc, że inni są źli, a my to ci dobrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organom ścigania zgłaszam wykroczenie samowolnego ustawiania znaków drogowych art. 85 kw § 1. Kto samowolnie ustawia, niszczy, uszkadza, usuwa, włącza lub wyłącza znak, sygnał, urządzenie ostrzegawcze lub zabezpieczające albo zmienia ich położenie, zasłania je lub czyni niewidocznymi, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba sobie sama te badania stworzyłaś i wymyśliłaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta akcja jest strzałem w kolano ambitnych tęczowych. Aktywiści pokazują i udowadniają, że jest problem z ideologią. Chcą toczyć wojenki. Przecież nikt nie pobił ludzi mających inne preferencje seksualne. Mieszkańcy ich tolerują. Mało tego, nawet wybrali w województwie polityków LGBT do Sejmu!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z badań wynika, że w kościele katolickim około 60% księży to geje. Także kazania, które słyszycie na mszach są prosto od kryptogejów, którzy nie chcą się ujawniać i żyć w prawdzie. I tak żyją w hipokryzji, psiocząc, że inni są źli, a my to ci dobrzy.
 podaj źródło psycholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W maju ub roku brałem udział w spotkaniu kolegów 50 lat po maturze. W klasach maturalnych 1969, 126 chłopaków, nie było gejów, nie było sprawy gejów. Dzisiaj, problemy środowiska LGBT, chcą zdominować publiczny dyskurs. Jakie diabły mieszają w głowach młodzieży, a nawet dzieci, że mamy dzisiaj zastępy gejów i lesbijek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumny, że urodziłem się w Puławach. Przede wszystkim leczyć miłośników ķału, bo to może spoko ludzie tylko mają problem i nie potrafią sobie z nim poradzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmuję się pracą, zarabiam na rodzinę, śpię z żoną, bawię się z dziećmi, chodzę na działką, myję samochód, ogladam telewizję, czasem griluję i wypiję piwo. BO JESTEM NORMALNY!!! I ch... mnie obchodzi czy lgbt czy nie lgbt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet wolny od LGBT :) Nie ma znaku ale też fajnie brzmi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję obok tej tabliczki zawiesić drugą "Strefa niewolna od ciemnoty i zabobonu" Jeśli wkładaniem członka do odbytu definiujesz nowoczesność to ja zostanę jednak tym ciemniakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może trochę faktów: 1. Homoseksualizm jest chorobą psychiczną, która została udowodniona przez środowiska naukowe już na początku 20 wieku. Potem w 1973 wykreślono ją z listy chorób psychicznych w USA głównie za sprawą aktywistów gejowskich, którzy podobnie jak dziś zarzucają ludziom homofobie i nietolerancję jeżeli nie popierasz ich poglądów. Nie zmieni to jednak faktu, że w świetle tych badań homoseksualizm jest zaburzeniem mającym podłoże w psychice; 2. Głównym celem środowisk LGBT nie jest walka o prawa homoseksualistów. Ich naczelnym zadaniem jest walka z rodziną według obecnie przyjętego standardu. W naszym kraju małżeństwo zgodnie z konstytucją stanowi mężczyzna i kobieta. Jak poszukacie w internecie to znajdziecie wypowiedzi m.in. wpływowej rosyjskiej aktywistki LGBT, która powiedziała to wprost - to obecny model rodziny jest celem ataku. Poczytajcie też artykuły Ziemkiewicza. W myśl ich idei dzieci będą wychowywane nie przez rodziców tylko przez "lokalną społeczność" cokolwiek to znaczy. Więc jak najlepiej rozbić obecny model rodziny?. Odwiedź: wprowadzić legalizację małżeństw homoseksualnych a w dalszej części adopcję dzieci itd.; 3. Jeżeli poczytacie uchwały samorządów o strefach wolnych od LGBT to zobaczycie, że mowa tam o sterach wolnych od promowania ideologii LGBT. Więc jeżeli np. w Świdniku czy Puławach będzie sobie szło za rączkę dwóch Panów to na pewno nie zostaną zatrzymani i nie dostaną mandatu za złamanie prawa lokalnego. Jest to bzdura. Samorządy gdzie głównie rządzi PiS otrzymali ten elektorat od obywateli. Więc wychodzi na to, że im też się nie podoba promowanie LGBT. Ja ze swoje strony też nie akceptuję związków homoseksualnych ale to nie oznacza, że jak zobaczę dwóch gejów to im mordę oklepię bo tak się nie stanie. Żyjemy w wolnym kraju gdzie rządzi demokracja. A demokracja to wola większości a nie mniejszości. Aktywiści LGBT chcą, żeby mimo faktu, że są w mniejszości ich postulaty były uchwalane i respektowane przez większość bo jak nie do walą hasłami o dyskryminacji i homofobii. Najlepiej jest ich zwyczajnie ignorować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strefa wolna od idiotów z pisu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to zarzadca drogi? Zgoda była na zamieszczenie znakow na majatku zarzadcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, przynajmniej wiem gdzie żyją ludzie mądrzy którzy bronią się od propagandy lpg. A te lpg to niech tak nie walczą bo tylko pogarszają sytuacje osób o orientacjach homoseksualnych itp. Ludzie ich przez tych bojówkarzy coraz bardziej zaczynają nienawidzić i przynosi to odwrotny skutek do zamierzonego (o ile rzeczywiście chcą walczyć z homofobią której moim zdaniem nie było w naszym regionie do teraz). Niech ktoś zrobi z tymi lpg w końcu porządek i niech każdy żyje tak jak żył, w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojebało chyba tych prawych LGBT to nic złego każdy ma prawo wyglądać jak chce i być w związku z kim chce! Wara od LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz pedałowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy homoś popiera tę ideologię.. Moim zdaniem nie powinno być tego w przestrzeni publicznej, prywatnie? róbta co chceta.. Ot takie moje zdanie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo polskie nie zabrania im robić swoich grzechów domu, więc oni nie powinni wywlekać tego na ulicy i nie powinni wymuszać aby ktoś zło, grzech nazywał dobrem. Nie powinni wymuszać aby większość uznawała ich grzech za coś normalnego ... Słowo BOGA STWÓRCY mówi że seks homoseksualny to grzech, to wypaczenie Bożego porządku gdzie seks jest dla męża i żony. Żadna ludzka ustawa, żadne ludzkie marsze, ulotki nie sprawią że ŚWIĘTY BÓG JEZUS zmieni zdanie. Szanuję wszystkich ludzi, ale grzech będę nazywał grzechem a dobro dobrem. Kult maryjny, modlitwy maryjne, pieśni maryjne itp to też grzech - grzech bałwochwalstwa __________ wyszukiwarka : "przegrana walka aktora homoseksualisty przeciwko biblijnej prawdzie " _________ "Wystarczalność Chrystusa upadek dogmatów maryjnych" _________ " jedyny lek na depresję i ochrona przed nią "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie pozwalacie ludziom żyć tak jak chcą? Co wam to przeszkadza? Skąd w was taka faszystowsko-katolicka bezinteresowna nienawiść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba dobrze - generalnie LGBT to nic dobrego a zło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...