Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Traktuje się przedsiębiorców tak, jak komuniści chłopów". PSL i Kukiz w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2019 r. o 13:50 Powrót do artykułu
Zajebisty materiał, to oni tylko dwa zdania powiedzieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz co się z Tobą stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadaj sobie gadaj. Krasomówca. Gow...o robiliście i zrobicie, zwłaszcza z muzykiem. Was od wielu lat tylko stołki interesują. Kukiz też po to zrobił woltę. Auf Wiedersehen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL0WSKIE NIC - "MOWCIE DO MNIE SZMAT0" qkiz kazal mowic o sobie, gorzej niż qry z pod latarni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACA DO SMIERCI 67+ I GRABIEZ MILIARDOW 0FE - KASZANIAKI WRACAJCIE DO MOSKWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A głosowałem na Kukiza a on się do lgbt dołączył. Dla mnie koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zrobicie nic. Obiecanki cacanki. Od 89 tylko posadki dla was i rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz. Za zwąchanie się z gumofilcami mojego głosu ju z nie dostaniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałam na KUkiza terez żałuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po wyborach znowu dowiemy się że trzeba Pieprzyć Polskę wschodnią a metropolie budować. PSL już to lansował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedojrzały arbuz i furiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak na zdrowy rozum, rządzić nie będą, nawet współrządzić, program nijaki, obiecanki. Chodzi tylko o to aby przekroczyć próg. No to po ch....wy nam potrzebne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie doktorze słowotok i nic więcej ,czy jest jakiś lek na niecne zapędy to p. Kosiniak zaplikuj sobie-poporostu pan do wsi nie pasuje-szkoda czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WON ZSL - GUMOFILCE POSTKOMUNISTYCZNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można go lubić albo nie lubić ale prawdę mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to się dzieje, że w sobotę, gdy nie pracują urzędy to w DW są normalne komentarze, a nie "murem za Zukiem" itp? Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Lubelszczyzna to jednak średniowiecze. Gość mówi że PiS was ruc*a a wy o tym że w 89 roku..Wy po prostu lubicie być ruc*ani, i to wam odpowiada, więc nie liczcie że tu kiedyś będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Id wojny jesteście przy korycie co zrobiliście do tej pory NIC tylko walczycie o koryta PSL to partia chłopska a chłopy na was nie głosują WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sobie Kukiz znalazł koalicjanta , tylko pogratulować gwoździa do trumienki. Krzyczał łapać złodziei aż się z nimi zakumplował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiniak, zjedz Snickersa bo gwiazdorzysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...