Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radna z Lubartowa startowała z PiS, a teraz z SLD

Utworzony przez mosquito, 21 października 2010 r. o 12:51
aby do koryta, aby do koryta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby tylko nie z listy Platformy Oszustów to będę na nią głosował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Bogumiło,swietna decyzja.Jest Pani nam wszystkim potrzebna.Jest Pani kobieta odwazną,osiagnęła Pani dużo w zyciu osobistym i zawodowym.Daje Pani prace i chleb wielu ludziom...Widziałem jak obecni rządzący ublizali Pani na sesjach Rady Miasta. Ludzie, którzy siedza w kieszeni podatników,którzy nic nie potrafia, którzy kompromitują sie brakiem znajomosci jezyków obcych...Dlatego bede głosował na Pania!Pani Bogumiło, wszystkiegio dobrego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ta co pod ołtarzem siedzi w ławce i śpiewa zawsze mówiłem,że rudy to fałszywy, mmmm jednak to prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żłób jest bezbarwny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie Drozd też zrobił woltę i jakoś nikt o nim się rozwodzi ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby było jasne.... to nie SLD poszło do tej pani i prosiło... tylko pani ich prosiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRUNT ŻEBY PRZY KORYCIE ZOSTAĆ A RESZTA NIC NIE WARTA ,WSZAK CI CI DZISIAJ RZĄDZĄCA NALEŻELI NAWET DO PZPR-u ZSL-u CZY INNYCH TAKICH OSZOŁOMÓW ZE SPALONYCH WSI I GŁODUJĄCYCH MIAST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to dno. zrobi wszystko dla kasy. jak k..wa. ZERO MORALNE takie same jak niesiołowski z ZCHN'u do PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZERO KLASY, WSTYDU BRAK WARTOŚCI MORALNYCH!!!! TYKO KORYTO SIE LICZY ŻENADA! Droga Pani nalezy byc wiernym swoim idealom a nie tylko hajsowi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem, że ta pani zanim poszła do PiSu była w PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tej Pani dane słowo nic nie znaczy. Żenujące !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...