Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fakt - problemy podobne. W stolicy będzie to zbyt wolne czyszczenie kamienic (forsal.pl/nieruchomosci/aktualnosci/artykuly/1481778,spiewak-w-warszawie-jest-jeszcze-ok-8-tys-roszczen-to-miliardy-zlotych-ktore-lobby-reprywatyzacyjne-chce-zarobic-wywiad.html), a w Kozim Grodzie zbyt wolne przekształcanie terenów zieleni, sportu i rekreacji w tereny pod zmasowaną zabudowę deweloperską. Prężna branża nieruchomości bardzo liczy na tego kandydata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent pełni funkcję reprezentacyjną więc te wszystkie brednie można wyrzucić do kosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu mister Rafał nawija. Showman. Obiecanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frekwencja nie dopisała. Na zdjeciach poza posłami PO zabrakło przypadkowych osób. Z drugiej strony spokojniej jak u PADa. Tam podobno biust obnażają kobietom.. Oba przypadki siebie warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
założyć rączki i psioczyć na rząd albo spie.... na L4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska Wschodnia odpowiedziała za "Ch... z tą Polską Wschodnią". Nikt nie uwierzy Trzaskowskiemu. Najpierw musi zacząć chcieć mówić prawdę i dotrzymywać danego słowa. Ja już oddałem głos na prezydenta, który jako jedyny dotrzymał w większości spraw danego słowa i nie zrujnował budźetu tj. prorokowali POpaprańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska Wschodnia odpowiedziała za "Ch... z tą Polską Wschodnią". Nikt nie uwierzy Trzaskowskiemu. Najpierw musi zacząć chcieć mówić prawdę i dotrzymywać danego słowa. Ja już oddałem głos na prezydenta, który jako jedyny dotrzymał w większości spraw danego słowa i nie zrujnował budźetu tj. prorokowali POpaprańcy.
 Owszem ja też głosowałem na Żuka, ale to jednak nie te wybory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pochwal się co zrealizował Żuk? Bo ostatnio trochę mnie wytelepało po głównych arteriach miasta. A znalezienie miejsķiego zadaszonego parkingu... Lublinianie znają coś takiego jak miejski bezpłatny parking? No i jakie to fabryki powstały w tych latach? Fabryki, a nie montażownie. Chwal się chłopie, bo pewnie masz czym. Tak samo jak Warszawiacy osiągnięciami Trzaskowskiego. A mogli wybrać rozwój, a nie stagnację i brak odważnych inwestycji. Samymi galeriami te molochy nie zatrzymają ludzi od migracji. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak. W Wawie gówna jak płynęły do Wisły tak dalej płyną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolenda-Z wywaliła posła Żalka ze studia tefauenu, ale z Rafauem na wielu fotkach.... P0lityczna chemia to chyba jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...