Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż przedwyborczy: Krzysztof Żuk wygrywa, drugi Lech Sprawka

Utworzony przez grin, 2 listopada 2010 r. o 21:06
Myślę ze Andrzej Bieńko okaze sie czarnym koniem tych wyborów. Jak zrobi połowę tego co w ARiMR to Lublin będzie drugim Wrocławiem. Powodzenia Andrzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też popieram Andrzeja B. Trzymamy kciuki i 21 XI pokażemy że PSL w Lublinie jest silny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny kompetentny to ZUK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Kasi: przeraził mnie twój wpis, nie daj Boże żeby Bieńko miał robić w ratuszu to co w ARiMR, tak tragicznie działającej instytucji, w której 99% pracowników to znajomi znajomych nie spotkałem, współpraca z niekompetentnymi pracownikami to w Elizówce norma, ARiMR trzeba zreformować od podstaw a nie wzorować się na jego działaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam debaty kandydatów na prezydenta i mi osobiście najbardziej odpowiada Wojciechowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też stawiam na Andrzeja Bienko. To porządny facet i mądrze mówi. A co do obsługi w ARiMR. Widocznie trafiłeś na niekompetentną osobę i wyrobiłeś sobie zdanie o całej instytucji. A kto do licha ma pracować w ARiMR. Ludzie po studiach na AR obecnie UP. chyba po polibudzie po mechanice czy elektryce nie za bardzo. Jak rolnik mówi to trzeba czaić co to ha czy topinambur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk i Wojciechowski juz mieli okazję się wykazać. I wykazali się tak, ze przykro mówić. Ja tam zagłosuję na Sierakowską. To prawdziwa baba z jajami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...