Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż: Ruch Palikota jednak w Sejmie

Utworzony przez uczeń, 19 września 2011 r. o 19:09
Moja klasa głosuje na Pana Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jakim tępym człowiekiem trzeba być żeby popierać tego oszołoma. Co wam z tej legalizacji bachory? Tyle lat ludzie palą bez pozwolenia i jakoś nikomu nic strasznego się nie stało. Najwyżej wyrok w zawiasach, jak jesteś na tyle głupi żeby dać się złapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO, DOBRZE!!MOŻE PAN JANUSZ I KOLEDZY DOPROWADZĄ DO ROZŁAMU W PO I SLD I STWORZĄ RZĄD Z TYMI KTÓRZY CHCĄ PAŃSTWA ŚWIECKIEGO, GDZIE SKOŃCZY SIĘ HIPOKRYZJA I UKRYWANIE CWANIACTWA I ZWYKŁEGO ZŁODZIEJSTWA PANÓW=GRUBASÓW W PURPURZE Z K.K.I ICH KLAKIERÓW!!!GDZIE LUDZIE PRACOWICI I UCZCIWI PRZESTANĄ BYĆ OKREŚLANI MIANEM MAFII(ULUBIONE HASŁO PiSiorów!!),TYLKO JAK CI CO DAJĄ PRACĘ,BO TO NIE ICH WINA,ŻE PRAWO JEST JAKIE JEST A PAŃSTWO TO ZŁODZIEJ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczeń napisał:
Moja klasa głosuje na Pana Palikota.
twoja klasa to stado bezmózgich baranów. pewnie jakaś zawodówka rolnicza albo mechaniczna. powinni was wyskrobać bo pożytku żadnego z takich kalek napewno nie bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
derree napisał:
BARDZO, DOBRZE!!MOŻE PAN JANUSZ I KOLEDZY DOPROWADZĄ DO ROZŁAMU W PO I SLD I STWORZĄ RZĄD Z TYMI KTÓRZY CHCĄ PAŃSTWA ŚWIECKIEGO, GDZIE SKOŃCZY SIĘ HIPOKRYZJA I UKRYWANIE CWANIACTWA I ZWYKŁEGO ZŁODZIEJSTWA PANÓW=GRUBASÓW W PURPURZE Z K.K.I ICH KLAKIERÓW!!!GDZIE LUDZIE PRACOWICI I UCZCIWI PRZESTANĄ BYĆ OKREŚLANI MIANEM MAFII(ULUBIONE HASŁO PiSiorów!!),TYLKO JAK CI CO DAJĄ PRACĘ,BO TO NIE ICH WINA,ŻE PRAWO JEST JAKIE JEST A PAŃSTWO TO ZŁODZIEJ!!
a czy ty mały umysłem człowieczku wiesz ze ten twój palikot to zwykły cwaniak i oszust ?? poczytaj troche w necie o jego rozwodzie (podziale majątku), bezzwrotnej pożycze z wysp CURA CAO (dwa mln usd), o niepłaceniu podatku w tej jego ukochanej Polsce tylo w rajach podatkowych. o wsadzaniu swoich przydupasów do magistratu lubelskiego (gdy był w peło), o wpłątach emerytów i studentów na kampanie peło w lublinie po 20 tys zł , TO JEST KŁAMCA wkęca naiwne dzieciaki wyrośnij i zacznij samodzielnie myśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone, to że Palikot jest lekko kontrowersyjnym człowiekiem, nie daje Tobie, człowieku o wielkim i światłym rozumie, powodu do obrażania autora tego tematu, żyjemy w kraju demokratycznym i każdy ma prawo głosować, na tego, kogo zechce, jeżeli się Tobie Palikot nie podoba, to zagłosuj sobie na kogoś z dotychczasowej świty, że jest oszustem ? pokaż polityka, który nie jest, sam też zamierzam na niego głosować, choćby ze względu na jego plany odsunięcia kleru od koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czterylitery napisał:
malone, to że Palikot jest lekko kontrowersyjnym człowiekiem, nie daje Tobie, człowieku o wielkim i światłym rozumie, powodu do obrażania autora tego tematu, żyjemy w kraju demokratycznym i każdy ma prawo głosować, na tego, kogo zechce, jeżeli się Tobie Palikot nie podoba, to zagłosuj sobie na kogoś z dotychczasowej świty, że jest oszustem ? pokaż polityka, który nie jest, sam też zamierzam na niego głosować, choćby ze względu na jego plany odsunięcia kleru od koryta
przecież to czysty populizm niemozliwy do zrealizowania, który tak naprawde nic nie zmieni w naszej coraz gorszej rzeczywisatości, jaki ten człowieczek ma program? kto go reprezentuje jakis pedał ? sroda ? kutz ?nowa teściowa ? nie mogę zrozumieć jak mozna głosować na kogoś wiedząc ze jest oszustem ... bo odsunie kosciół .... to juz lepiej wcale nie idz na wybory .... bo pozniej bedziesz sie tegio wstydził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jeśli nie PALIKOT ,to kto ?Czytając w internecie na temat rozwodu nie można osądzać nikogo.Zawsze rozwody to brutalna rozgrywka w rodzinie.Pieniądze tak ogłupiają ludzi,że robi się cyrk.Palikot odstawił byłą od koryta i co to ma być zły.Dajmy mu szansę . Jest człowiekiem, który nie idzie od Sejmu za siedzenie na du*** brać pieniądze,ma coś do zaoferowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kass napisał:
Nie wiem jakim tępym człowiekiem trzeba być żeby popierać tego oszołoma. Co wam z tej legalizacji bachory? Tyle lat ludzie palą bez pozwolenia i jakoś nikomu nic strasznego się nie stało. Najwyżej wyrok w zawiasach, jak jesteś na tyle głupi żeby dać się złapać.
Do kościólka won oszołomie- popalać i posypywać popiołem swój durny łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
a czy ty mały umysłem człowieczku wiesz ze ten twój palikot to zwykły cwaniak i oszust ?? poczytaj troche w necie o jego rozwodzie (podziale majątku), bezzwrotnej pożycze z wysp CURA CAO (dwa mln usd), o niepłaceniu podatku w tej jego ukochanej Polsce tylo w rajach podatkowych. o wsadzaniu swoich przydupasów do magistratu lubelskiego (gdy był w peło), o wpłątach emerytów i studentów na kampanie peło w lublinie po 20 tys zł , TO JEST KŁAMCA wkęca naiwne dzieciaki wyrośnij i zacznij samodzielnie myśleć
A ty zwolenniku Lecha co teraz każdy jego cwaniaczek ma takiego miecha że tylko wysiada przy klechach, czy ty swego oszusta pierwszego niepłacącego podatku w d..e nie powinieneś cmoknąć - oszuście podatkowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
twoja klasa to stado bezmózgich baranów. pewnie jakaś zawodówka rolnicza albo mechaniczna. powinni was wyskrobać bo pożytku żadnego z takich kalek napewno nie bedzie. [/quote] [quote name='malone' timestamp='1316465031' post='535704'] przecież to czysty populizm niemozliwy do zrealizowania, który tak naprawde nic nie zmieni w naszej coraz gorszej rzeczywisatości, jaki ten człowieczek ma program? kto go reprezentuje jakis pedał ? sroda ? kutz ?nowa teściowa ? nie mogę zrozumieć jak mozna głosować na kogoś wiedząc ze jest oszustem ... bo odsunie kosciół .... to juz lepiej wcale nie idz na wybory .... bo pozniej bedziesz sie tegio wstydził.
Malone- ile w Tobie miłosierdzia Bożego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
twoja klasa to stado bezmózgich baranów. pewnie jakaś zawodówka rolnicza albo mechaniczna. powinni was wyskrobać bo pożytku żadnego z takich kalek napewno nie bedzie.
Bezmuzhowcuw to szukać wśrud takih jak ty detektywów, prokuratoruf i sendziuf tego oszołomskiego stanu polskiego Tyż dedektyf sie znalazł! Buahahaaahhaa!!!malone- pod czachom napier..lone!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczeń napisał:
Moja klasa głosuje na Pana Palikota.
Na Palikota i jego hołota nie zagłosuje w wybory tylko niemota i klasa durniów co ma duzo banknota- kler , nomenklaturowcy i polityczna ciemnota! kulke pełowca popierajta a ukręcita ze słoniny MESERSZMITA!!! ha, ha, buahahahahahahhaa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga REDAKCJO DW, jeżeli piszecie takie artykuły to zwracam się z zapytaniem, czy jesteście w stanie założyć się o wasz służbowy samochód, że Pan Janusz P. nie wejdzie do Sejmu? Czy wy naprawdę wierzycie w to co piszecie,czy tylko robicie rozgłos człowiekowi Januszowi P. Zamiast Pisać o SMG to zapytajcie się zwykłego profesora co sądzi o takich sondażach. To samo co ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
to juz lepiej wcale nie idz na wybory
a mój głos spożytkuje Donald lub Jarosław, dziękuję, nie skorzystam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurgen napisał:
Droga REDAKCJO DW, jeżeli piszecie takie artykuły to zwracam się z zapytaniem, czy jesteście w stanie założyć się o wasz służbowy samochód, że Pan Janusz P. nie wejdzie do Sejmu? Czy wy naprawdę wierzycie w to co piszecie,czy tylko robicie rozgłos człowiekowi Januszowi P. Zamiast Pisać o SMG to zapytajcie się zwykłego profesora co sądzi o takich sondażach. To samo co ja
zakładać się chcesz z gazetą regionalną co to ma trochę hajsu groszorobie?( tfu! gołodupcewie) a co ty bys postawił - jeno oczy w słup lub katedrę tego zwykłego profesorka gdzie wieje biedą że aż oczka smutnieją! Nie dla psa kiełbasa! Nie dla ciebie Seszele . Idź pomódl się o rozumek dzisiaj , nie czekaj na niedzielę i Katedrę innego ale nie profesorka tylko watykanu pięknego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Analizując wpisy na forum to jest szansa na ok.15-18%.Czy jednak to będzie postęp?Dziwi mnie Pan Palikot ponieważ już śp.premier Churchill mówił,że dla Polaków czasami można coś zrobić,ale z nimi nigdy i nic.Uczmy się historii i wyciągajmy z niej wnioski...........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu media robią reklamę Jasiowi Nikodemowi P. - herbu gumowy fajfus - rodem z Biłgoraja. Co umie i może zrobić pokazał w Sejmie w minionej kadencji - zamiast pracy w komisji "przyjazne państwo" latał od telewizji do telewizji ze świńskim łbem lub innym przedmiotem. Zresztą w przypływie szczerości wyraził się, że jest gnojem; z czym akurat nie będę POlemizował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
twoja klasa to stado bezmózgich baranów. pewnie jakaś zawodówka rolnicza albo mechaniczna. powinni was wyskrobać bo pożytku żadnego z takich kalek napewno nie bedzie.
Miło się nam przedstawiłeś, dzień dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, chciałem wam przedstawić sondaż,którego pewnie nie zobaczycie na stronach Dziennika Wschodniego i podobnych mu portali: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10350150,Wybory_2011__Zmniejsza_sie_dystans_miedzy_faworytami_.html Szkoda,że DW nie publikuje takiego sondażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...