Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż: W woj. lubelskim PiS nokautuje PO

Utworzony przez m, 8 maja 2014 r. o 06:44
Jak inteligentny człowiek może głosować na taką partie jak PIS? Jest to niepojętne.
Jak inteligentny człowiek może głosować na taką partię jak PO? aaa... leming nie jest inteligentny. To fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie świadczy to dobrze - ten wynik - o lubelszczyźnie. zaścianek i prowincja w najgorszej odmianie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój wybór to Solidarna Polska !!!. Przy takich rządach jakie w tej chwili mamy w Polsce nieuniknione jest to co miało miejsce w 1981 roku. Jedyną realną siłą do zmiany ustroju, władzy jest robotnik, rolnik i ogłupiana młodzież. ktoś w końcu musi zebrać ludzi pod jednym sztandarem. Będzie to Solidarna Polska. Pytanie tylko kiedy ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myśle że dziesiecioletnie doswiadczenie  Piotrowskiego przełoży sie na głosy wyborców,i wygra te wybory. A ludzie nie będą głosowali na jakiegoś Parucha który nie zna nawet angielskiego i do końca nie wiadomo jak z jego orientacją seksualną :)
  Jak to nie wiadomo jaką ma orientację seksualną? Wiadomo. Wystarczy popytać byłych i obecnych studentów politologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnota idzie za głosem kleru jak to było przed wiekami. Tylko że wtedy lud był nie cztaty i nie pisaty . A czym kieruje się teraz ?Bajeczkami Jarosława , mamiącego grupę emerytów , bezrobotnych , nierobów których w tym regionie jest zbyt wielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój wybór to Solidarna Polska !!!
  A mój - nie! Mowy nie ma, żebym oddał mój głos czemuś takiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnota idzie za głosem kleru jak to było przed wiekami. Tylko że wtedy lud był nie cztaty i nie pisaty . A czym kieruje się teraz ? Bajeczkami Jarosława , mamiącego grupę emerytów , bezrobotnych , nierobów których w tym regionie jest zbyt wielu.
bredzisz. Mam 25 lat i też będę na niego głosował. Czasy, kiedy nabierałem się na straszenie kaczyńskim i mam się go bać, bo przyjdą kibole i mohery minęły. Jak widać nie wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
( PO)   to organizacja przestępcza i zgraja skorumpowanych oszustów a Tusk,Komorowski,Sikorski oraz kundle z PSL są odpowiedzialni za mordowanie Polski i Polaków a niedouczonym i matołom przypominam !!!!!!!!!!!!!! zadłużenie Polski przekroczyło 3 bln zł i nadal rośnie i tylko rdzenni Polacy mogą jeszcze uratować swoją Ojczyznę a powiedzieć precz !!!!!!!!!!!!! folksdojczom i pomiotom stalinowskim będącym obecnie przy władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę wskazać chociaż 1 przykład zrobienia czegoś dobrego oprócz krytyki wszystkiego  przez PiS w Lubelskim.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
( PO)   to organizacja przestępcza i zgraja skorumpowanych oszustów a Tusk,Komorowski,Sikorski oraz kundle z PSL są odpowiedzialni za mordowanie Polski i Polaków a niedouczonym i matołom przypominam !!!!!!!!!!!!!! zadłużenie Polski przekroczyło 3 bln zł i nadal rośnie i tylko rdzenni Polacy mogą jeszcze uratować swoją Ojczyznę a powiedzieć precz !!!!!!!!!!!!! folksdojczom i pomiotom stalinowskim będącym obecnie przy władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligentny człowiek nie powinien głosować na PO ponieważ ta partia już zrobiła swoje miej więcej mamy: 14% bezrobocia. PiS to nie jest ciemnota ponieważ ma solidny i nowoczesny program gospodarczy. Solidarna Polska to papugi, które skopiowały znaczną część swojego programu od PiSu. Tylko PiS może godnie reprezentować Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądaliśmy w TV idiotów których duże partie chcą wysłać do Europarlamentu a znanych np z wyczynów sportowych, którzy NIC nie wiedzieli o Europarlamencie i skompromitowali się na oczach milionów /Otylia Jedrzejczak bokser Adamek czy nijaki kopacz Żurawski/, dlatego  ja i moja duża rodzina z całej polski zagłosujemy na partię pana Janusz Korwina-Mikke. O nich przynajmniej bedzie słychać w Parlamencie bo tam tworzą takie idiotyzmy a nikt z dotychczasowych europarlamentarzystów nie wypowiadał się o tym krytycznie. PO,PiS,PSL,SLD i Twój Ruch  już dostatecznie skompromitowały się brakiem działań pozytywnych dla polaków oraz dzialaniami przeciwko własnemu narodowi więc im już podziękujmy. Bo kto podniósł VAT,wiek emerytalny,podatek Belki,kto zabierał ulgi odpisowe i wiele innych przywilejów ułatwiających życie w tym kraju -jak nie ONI. To przez ich działania lub zaniechania miliony młodych emigruje z tego kraju a pozostają emeryci i renciści. ONI JUŻ BYLI I RZĄDZILI WIĘC JUŻ TYM PARTIOM DZIĘKUJEMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głąby jedne! Nie narzekajcie później że na zachodzie Polski żyje się lepiej, że jesteśmy Polską C. Macie przykład z prezydentami Lublina. Co się działo za Wasilewskiego, Pruszkowskiego, a jak Lublin ruszył za Żuka. Ciemnota zacofana. Głosujcie na PIS "Jarosław Polske Zbaw". Ciemnota i jeszcze raz ciemnota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja będę głosować na PO bo za PiS-u nic w tym mieście sie nie działo. Za jego czasów padła cukrownia i Fabryka samochodów i Ursus budowało sie tylko hipermarkety. przez pierwsze lata dotacji unijnych nic sie nie budowało.Byli przeciwni lotnisku,budowie dróg no bo i po co.Dzięki PO to miasto zaczęło żyć co widać gołym okiem po remontach dróg w całym mieście,wymianie taboru MPK,rozbudowie trakcji trolejbusowej budowie lotniska,stadionu,teatru filharmonii,basenu olimpijskiego,rozbudowie uczelni,remoncie starówki i zabytków,budowie nowych dróg w mieście,remoncie parku saskiego itd.Działania PO widać gołym okiem i tym przemawia się właśnie do wyborców.Nie jest jeszcze za dobrze bo wszyscy tu liczymy na odrodzenie sie przemysłu maszynowego i nie tylko zeby to miasto zaczęło żyć.Mam głosować na PiS który przez 8 lat nie zrobił tu nic czy na PO która zrobiła tu cokolwiek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechał Jarek namaścił słabego kandydata i to wystarczy żeby ten został europosłem - przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsze jest doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie tylko ono pozwala europosłowi sprawnie poruszać się i działać w Brukseli i Strasburgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głąby jedne! Nie narzekajcie później że na zachodzie Polski żyje się lepiej, że jesteśmy Polską C. Macie przykład z prezydentami Lublina. Co się działo za Wasilewskiego, Pruszkowskiego, a jak Lublin ruszył za Żuka. Ciemnota zacofana. Głosujcie na PIS "Jarosław Polske Zbaw". Ciemnota i jeszcze raz ciemnota.
Spierda la j na Białoruś peowski kacapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy najbardziej ekologiczną i ekonomicznie uzasadnioną komunikację miejska a niejaki PARUCH głosi na spotkaniach przedwyborczych twierdzi, że komunikację trolejbusową w Lublinie trzeba zlikwidować bo szpeci mu miasto w którym zresztą nawet nie mieszka. Nie glosujemy na tego wąsatego filozofo-polityka. Głosujemy na 2 prof. Piotrowski
  Paruch to niestety kompromitacja PiS, nie pamiętam kiedy ostatnio wystawili na jedynce tak beznadziejnie słabego kandydata. Zgadzam się z przedmówcą, że Piotrowski jest opcją o wiele lepszą i bezpieczniejszą od Parucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę wskazać chociaż 1 przykład zrobienia czegoś dobrego oprócz krytyki wszystkiego  przez PiS w Lubelskim.?
Durniu, w woj. lubelskim i w Lublinie od kilku dobrych lat rządzi PO i PSL . To kogo ty chcesz rozliczać? Opozycje? Rozlicz swoich złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS = ciemnota i zacofanie. Wybór należy do Was - w jakich warunkach chcecie żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...