Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bo ona coś tam coś potrafi... Wolska marzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją drogą zobaczcie w jakiej walucie ,,wybrańcy narodu'' trzymają swoje główne oszczędności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po alkoholu nie można prowadzić samochodu , dobra decyzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS-owcy mają takie jakby złodziejstwo we krwi. Najważniejsze żeby jakaś kasę z państwa wyciagnąć, obojętnie w jakiej formie ale trzeba coś ukraść państwowego. Może oni w tym rywalizują miedzy sobą??? Kto wiecej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy się wożą, ale podatnicy powinni "zagryzać zęby" i wytrzymywać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej się ta limuzyna po prostu należała :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszcie się, że to trzeźwy kierowca, a nie ona sama, zasiadł za kierownicę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
‘’Pokora, praca, umiar – mówiła 15 listopada 2015 roku podczas swojego godzinnego exposé Beata Szydło. - Roztropność w działaniu i odpowiedzialność, a przed wszystkim słuchanie obywateli. To są zasady, którymi będziemy się kierować; koniec z arogancją władzy i koniec z pychą’’ – zapowiadała beata sz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ona jest pisowską elitą , a elicie wszystko wolno . Tak było i będzie i co im zrobicie ? Nawet wyroki sądów przestrzegają , które są po ich myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedłem w artykuł bo myślałem, że coś ciekawego a to jak zwykle z igły widły. Gazety schodzą na psy... Dosłownie pudelek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedłem w artykuł bo myślałem, że coś ciekawego a to jak zwykle z igły widły. Gazety schodzą na psy... Dosłownie pudelek
 Ta jasne, ciekawe czy po każdego pijaka będzie wysyłana ,,limuzyna'' za nasze pieniązde...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przecież ta osoba powiedziała w sejmie "w stanie wskazującym": "oj, tam... oj, tam..." . P. Oxenstierna powiedział: "Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem!" Taka osoba bez większego przygotowania zarządza "Mediami Narodowymi", "ubezpieczeniami społecznymi" oraz zagranicznymi sprawami Polski w Europie. Nic dziwnego, że tej "dostojniczce" usługują nawet wbrew spisanym zasadom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Limuzyna plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedłem w artykuł bo myślałem, że coś ciekawego a to jak zwykle z igły widły. Gazety schodzą na psy... Dosłownie pudelek
 Zastanawiam się , czyje to nowe konto? Który to obrońca PiSu bagatelizuje temat .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, co tam słychać w sprawie wypadku dwojga sędziów, o których samochód uderzył młody motocyklista, który zginął na miejscu. Sędziowie " nie zauważyli" takiego drobiazgu, nie udzielili pomocy, nie wezwali służb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, co tam słychać w sprawie wypadku dwojga sędziów, o których samochód uderzył młody motocyklista, który zginął na miejscu. Sędziowie " nie zauważyli" takiego drobiazgu, nie udzielili pomocy, nie wezwali służb.
 Wlejasz . kasujesz i znowu wklejasz .  Za usunięte wpisy też płacą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, co tam słychać w sprawie wypadku dwojga sędziów, o których samochód uderzył młody motocyklista, który zginął na miejscu. Sędziowie " nie zauważyli" takiego drobiazgu, nie udzielili pomocy, nie wezwali służb.
 To samo co w sprawie z Oświęcimia jak i Kozienic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...