Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Tutaj troszkę brakło szczęścia”. Prezes PiS o wyborach europejskich w Lublinie [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 kwietnia 2019 r. o 15:10 Powrót do artykułu
Super przemówienie pani Kruk!!!!!! Zdobyła mój głos!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie modlę się, żeby pisiory wreszcie zajęły się czymś innym. Nigdy się interesowałem polityką, ale jak te gnidy wygrały wybory, to z konieczności zacząłem sledzić ich poczynania i jestem coraz bardziej przerażony. Prezydent-marionetka, Macierewicz z obłędem w oczach, głupi jak but Suski, ohydna Pawłowicz, asesor Ziobro-zero i tak można wymieniać bez końca. Wrak dalej w Rosji, o zamachu cicho sza, premie przyznają sobie z najwyższej półki, zmieniaja historię Polski, z bandytów robią patriotów, rozdają kasę dla rydzykowych i kłamliwych mediów, radio i telewizja publiczna mają najniższą oglądalnośc w historii, jesteśmy skłóceni z każdym państwem, wszędzie się z nas śmieją. Dziwicie się, że się modlę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super przemówienie, szkoda że nie wszyscy to rozumieją. Tych zapraszam na Litwę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżbieta Kruk jest gwarantem godnego miejsca Polski w UE. Takich właśnie ludzi potrzebujemy w Europie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Polska z was się śmieje,pisowcy i złodzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Producenci napojów spirytusowych popierają Elę Kruk!
 I nie tylko. My abstynenci też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stara morda zoliborska przyjechala straszyc euro a ani slowa o tym co sie dzieje w Polsce strajki wiece a ten przywozi notorycznego klamce pijanice i reszte oszolomstwa i znowu kolysza sie w psim amoku tylko brakuje jeszce muchomora i edka z nalkowskich tfu na pochybe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo slabe wystąpienia, bez energii, widać PiS łapie zadyszkę i już się meczy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukrytemu deweloperowi fagotowi i jego klice mówimy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela Kruk- chluśniem bo uśniem))))
 A POtem "nie pucz kiedy odjadę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trzynasta emerytura" ma zostać sfinansowana z pieniędzy ZUS. Co na to prezes ZUS? - To nie jest żadna emerytura, to jednorazowe świadczenie pieniężne - powiedziała. Pieniądze się w tym roku znajdą, bo "moment finansowy jest bardzo korzystny"." To tyle ciemniaki jeżeli chodzi o mówienie prawdy przez pisowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na Prawo i Sprawiedliwość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na Elżbietę Kruk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stara morda zoliborska przyjechala straszyc euro a ani slowa o tym co sie dzieje w Polsce strajki wiece a ten przywozi notorycznego klamce pijanice i reszte oszolomstwa i znowu kolysza sie w psim amoku tylko brakuje jeszce muchomora i edka z nalkowskich tfu na pochybe
 POpieram twoją i POdobne wyszczekiwania bo w ten sposób sami odsuwacie koryto od siebie i o to chodzi. Więc dalej, więcej błota na PiS w którym się "taplacie". To świadczy o waszej "dzikim nienawistnym" stosunku do POłowy społeczeństwa które POpiera PiS. Tam ktoś pisał, że się modli, Nawet wiem do kogo - do diabła. Bo tacy jak wy prowadzicie też walkę z kościołem ,z katolikami. Do diabła z wami!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Transwestytka i pijaczka przedstawicielkami Lubelszczyzny w PE ale wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pisiory wygrają wybory, to zabieram dzieci i wyjeżdżam stąd jak najdalej od tej hołoty. nigdy nie sądziłem, że dożyję czasów, kiedy w Polsce będą rządzić kretyni i zdewociałe babsztyle. Patrzeć na nich nie mogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na koalicję europejską wtedy jak wzrosną ceny tak jak np. Na Litwie i Słowacji zrozumiecie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamy zasiadły i komentują. Pozdrawiam przegrane platfuski:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toudi Hetmana też komentuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tendencyjnie i stronniczo napisany tekst. Jak zwykle w propaganda a nie dziennikarstwo w DW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...