Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradli wielki baner PJN. "Wybaczam, oddajcie go"

Utworzony przez dd, 19 września 2011 r. o 16:20
może to ten co leży na Jana Pawła na górce od strony skarpy ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzieeee, Polacyyyy, narodzieeee, oddajcie ten plakat Zbigniewowi Wojciechowskiemu !!! Bez tego plakatu nie dostanie się do Sejmu na następną kadencję (2011 - 2015) i znowu wróci na lubelską wieś ... na garnuszek Gminy Lublin i Prezydenta Żuka. No chyba, że znajdzie se robotę w prywatnej firmie za 10 - 15 tys. PLN. Ale on chyba za mało bystry na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baner o rozmiarach 20 na 15 mkw co za nieuk to pisał?Jeśli baner miał 20m x 15 m to jego powierzchnia wynosiła 300 m kw. Jaki więc był rozmiar baneru?(podać w m kw oraz wymiarach bok A x bok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym zawiadomił policje nie w sprawie kradzieży baneru a w sprawie niszczenia zieleni. Pod takim banerem trawa po prostu zgnije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny ten pan... ile partii już zaliczył... nigdzie go nie chcą a tu jeszcze mu baner ukradli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszego dnia gdy zobaczylam ten baner pomyslalam "co za idiota" natomiast kolejnego poranka gdy obudzilam sie a samej reklamy juz nie bylo przez moment nie pomyslalam, ze ktos zadbal o to aby nie niszczyc zieleni tylko najprawdopodobniej ktos sobie go przywlaszczyl. a ten artykul tylko potwierdza moja wersje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się, że ktoś jeszcze tego pana sponsoruje ........... W naciąganiu i obiecankach jest dobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baner widziałem dziś na skarpie na Al. Jana Pawła II, zaraz za rondem z Nadbystrzycką, po prawej stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy faktycznie miał on rozmiar 20 * 15 m?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram osoby które "sprzątnęły" baner Kiedy go pierwszy raz zobaczyłam zadałam sobie pytanie kto pozwolił żeby go umieścić w takim miejscu i sądził, że przetrwa on noc ?. Moje przypuszczenia sprawdziły się już następnego dnia kiedy obok mojego bloku zobaczyłam jak leży sobie zwinięty obok śmietnika Polityków powinno się karać za takie działania, niedługo zaczną się wywieszać na drzewach bo zbraknie miejsca na słupach i latarniach, tylko kto to później posprząta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...