Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Waldemar Pawlak liderem prawyborów Dziennika Wschodniego

Utworzony przez crx, 18 czerwca 2010 r. o 13:11
Typowałem zupełnie inaczej!Widać, że kompletnie nie rozumiem realiów Lubelszczyzny i nie powinienem się wypowiadać.Z drugiej strony jest tam wiele do zrobienia i naprawienia,więc może jednak....?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Typowałem zupełnie inaczej!Widać, że kompletnie nie rozumiem realiów Lubelszczyzny i nie powinienem się wypowiadać.Z drugiej strony jest tam wiele do zrobienia i naprawienia,więc może jednak....?!
no bo na niego głosowali same chłopki roztropki i druchowie. Ino PSL. I w tym bogobojnym świętym zadupiu jakim jest lubelszczyzna nikomu nie przeszkadza to, że chłop zostawił ślubną żonę. jak to tak? nie po bożemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też typowałem kogo innego, może dlatego że nie interesuje mnie posada w urzędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna ta nasza lubelszczyzna ... może dlatego biedna bo głosuje na PSL, a oni zrobią wszystko, żeby dalej była biedna bo inaczej stracą głosy ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liwiec napisał:
no bo na niego głosowali same chłopki roztropki i druchowie. Ino PSL. I w tym bogobojnym świętym zadupiu jakim jest lubelszczyzna nikomu nie przeszkadza to, że chłop zostawił ślubną żonę. jak to tak? nie po bożemu.
liwiec - chłopki głosowały na PIS. PSL w rolniczych powiatach uzyskiwał 13, 15, 17 i 10 % głosów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
liwiec - chłopki głosowały na PIS. PSL w rolniczych powiatach uzyskiwał 13, 15, 17 i 10 % głosów
Waldek niech wraca na rolę do żony i dzieci, orać a nie polityka w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tej pory zrobi Pawlak dla Lubelszczyzny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lopi napisał:
Biedna ta nasza lubelszczyzna ... może dlatego biedna bo głosuje na PSL, a oni zrobią wszystko, żeby dalej była biedna bo inaczej stracą głosy ..
100% racji! Ale niestety nasze województwo jest na poziomie najbiedniejszych regionów Rumunii i myślenie ludzi tez jest podobne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
100% racji! Ale niestety nasze województwo jest na poziomie najbiedniejszych regionów Rumunii i myślenie ludzi tez jest podobne I tak jest od lat. Stąd takie a nie inne wyniki wyborów.......... Ciemność widzę.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldemar Pawlak to najlepszy kandydat na Prezydenta Polski.Jest szczery i prawdziwy.Nie udaje nikogo i potrafi być sobą.Ma swoje zdanie i potrafi postawić na swoim.Ja na pewno oddam głos na Waldemara Pawlaka czy to się komuś podoba czy nie. Dla mnie to najbardziej odpowiedni kandydat na głowę państwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bezczelni dziennikarze. Gazeta Wyborcza która w rankingu na rzetelność zakwalifikowana została do tej samej grupy co" NIE" i "Fakty i Mity" podaje że wygra Komorowski w pierwszej turze. A na takich oszustów jak wy, to zmieniamy ustawę o CBA, które teraz będzie mogło na każdego zbierać haki. I zaczniemy od was. Brawo Bronek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...