Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wicestarosta świdnicki został asystentem społecznym swojego teścia Janusza Korwin-Mikke

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2019 r. o 20:35 Powrót do artykułu
On z pisu przecież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni został ewidentnie kupiony przez pisuarów. Szkoda, bo kiedyś był jednym z obiektywnych mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asystent swojego teścia, tak jest? Posła Mikke, ktory wiecej Polsce przyniósł szkód niż korzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jego żonę, w Warszawie złapano z heroiną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto połaskotał go nożykiem w brzuszek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Absolutnie nie, jedno drugiemu zupełnie nie przeszkadza, a z punktu widzenia samorządu kontakty w Sejmie są wręcz wskazane. Zazwyczaj osoby będące asystentami społecznymi pracują zawodowo w różnych branżach i specjalizacjach. To dla mnie zupełnie dodatkowa funkcja, którą będę pełnił adekwatnie do możliwości czasowych." Zgadzam sie w 100% z tym stwierdzeniem pana asystenta. Pan asystent moze jeszcze miec dodatkowo 10 podobnych fuch. To nie bedzie kolidowalo z pozostalymi obowiazkami. Po prostu p. asystent zadnych nie ma zadnych obowiazkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Kuba Badach został zięciem Sztolztmana to agitka milczała. A teraz wzięła w obroty Korwina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu zagłosowałem na Korwina - Mikke, ale teraz jak słucham co on i ci jego chłopcy wygadują w telewizjach to nie chce mi się słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwisko Korwin-Mikke jest odmienne, czyli w dopełniaczu "teścia Janusza Krowin-Mikkego". Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś POkraki POniżają PiS . Chyba dlatego, że wyborcy POsłali POkraki w krzaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Kuba Badach został zięciem Sztolztmana to agitka milczała. A teraz wzięła w obroty Korwina.
 A masz ty mózg? Kuba Badach nie został politykiem, był (zanim jeszcze ożenił się z Aleksandrą) i jest muzykiem.  Trzeba nie mieć mózgu, aby pisać takie rzeczy. W czym niby Kwaśniewski pomógł Badachowi??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu zagłosowałem na Korwina - Mikke, ale teraz jak słucham co on i ci jego chłopcy wygadują w telewizjach to nie chce mi się słuchać.
 Ok już kilka i kilkanscie lat temu gadał głupoty. Dziwi mnie zwłaszcza poparcie młodzieży, w tym kobiet dla niego. Chyba nie rozumieją co plecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś POkraki POniżają PiS . Chyba dlatego, że wyborcy POsłali POkraki w krzaki.
 A ty kogo poniżasz? Coś mi się zdaje, że przede wszystki siebie :( Ale skoro lubisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszusci wynajmuja domy i nie placa.w okolicach Lubartowa i Lublina pojawiaja sie dwaj Panowie Wieslaw B i Krzysztof S (cecha charakterystyczna obaj maja brody) ktorzy wyrazaja chęć najmu domu.Po uzgodnienieniu szczegółow wprowadzaja się .Panowie są miłośnikami zwierząt maja dwa psy czarnego labradora i owczarka alzackiego.Placa za miesiąc lub dwa po czym w nocy sie wyprowadzają .Ostatnio tak zalatwili wynajmującego z Kamionki gdzie nie uregulowali czynszu za 3 miesiące i oplaty licznikowe.Wyprowadzili sie i zapewne mieszkaja w nowo wynajętym domu .Panowie pochodza z Pomorza i jezdza Volkswagenem o numerach rej zaczynajacych sie litera P..W Lublinie prowadza dwa sklepy.Szukam osób ktore zostaly oszukane przez te osoby .Prosze o kontakt osoby pokrzywdzone UWAZAJCIE TO OSZUŚCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypominam , że Pejo jest jeszcze aktywnym rycerzem Legionu Maryji. głowa może rozboleć od stanowisk i funkcji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Piejo kury pejo ni majo koguta..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KArol a gdzie ten Legion Maryji sie znajduje i jak mozna zostac rycerzem bo szukam i szukam w necie i nie moge znalesc... chyba cos pomyliles... Moze KArol pochwalisz sie swoimi funkcjami spolecznymi za ktore nie pobierasz wynagrodzenia? Bo w artykule jasno jest napisane funkcja spoleczna bez wynagrodzenia... skoro ktos udziela sie spplecznie to najwoecej kwocza Ci co siedza i nic nie robia tylko potrafia komentowac bez sensu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KArol  a gdzie ten Legion Maryji sie znajduje i jak mozna zostac rycerzem bo szukam i szukam w necie i nie moge znalesc... chyba cos pomyliles...  Moze KArol pochwalisz sie swoimi funkcjami spolecznymi za ktore nie pobierasz wynagrodzenia?  Bo w artykule jasno jest napisane funkcja spoleczna bez wynagrodzenia...   skoro ktos udziela sie spplecznie to  najwoecej kwocza Ci co  siedza i nic nie robia tylko  potrafia komentowac bez sensu...
no masz umiejętności ! nie kompromituj się. p.s. nic nie pisałem o pieniądzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak narazie jedyna osoba co sie kompromituje to jesteesty Karol... Nie potrafisz odpowiedziec na proste pytania ktore zadalem w poprzednim komentarzu. Takze szkoda czasu na czytanie i odpisywanie na twoje komentarze, pokazales wlasnie swoj poziom...:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak narazie jedyna osoba co sie kompromituje to jesteesty Karol... Nie potrafisz odpowiedziec na proste pytania ktore zadalem w poprzednim komentarzu.  Takze szkoda czasu na czytanie i odpisywanie na twoje komentarze, pokazales wlasnie swoj poziom...:)
 analfabeto komputerowa , jak nie umiesz korzystaćz możliwości które daje sieć  odsuń się od klawiatury !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...