Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kandydaci Trzaskowski, czym będziecie dklejać Polskę? Taśmą samoprzylepną? Przypominam, że dzisiejsza Polska nie jest państwem z tektury ani kamieni kupą. I jeszcs uwag. Po wyborach, w poniedziałek, prezydentem będzie, bo jest, Andrzej Duda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miszcz" taśmy klejącej już pokazał w stolicy, jak potrafi sklejać. I to dosłownie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miszcz" taśmy klejącej już pokazał w stolicy, jak potrafi sklejać. I to dosłownie...
 Samotny warszawiak mieszkający w 20 m2., mieszkaniu płaci za wywóz ŚMIECI, miesięcznie 65 zł. Sprawiedliwość i solidarność wg Rafała Trzaskowskiego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szambolan - smakosz "pancernej czekolady"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wielka" kupa POparcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, sami piewcy mowy miłości nam się objawili, esteci, miłośnicy, znawcy i krzewiciele piękna ojczystego języka! Lance do boju, szable w dłoń, pisuara goń goń goń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe lubelskie autoretyty demokracji Trzaskowskiego wspierają. Prędzej mu przeciwników zmobilizują niż zwolenników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędzej mu przeciwników zmobilizują niż zwolenników
Spokojna Twoja rozczochrana...Za słabosilny jesteś w te klocki, wracaj do piaskownicy. Lance do boju, szable w dłoń, pisuara goń goń goń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna nasza Polska cała - bez gejzerów i Rafała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TECZOWY debil znowu jak sraczka - atakuje znienacka. W bezsilnej wściekłości, z ukrycia, minusuje zawzięcie. Oj, ten bóldup...Ale z pismatołkami już tak jest, jak z grą w szachy z gołębiem. Jak zacznie przegrywać, to rozwali skrzydłem pionki, zwali kupala na szachownicy i odleci wrzeszcząc: wygrałem! Lance do boju, szable w dłoń, pisuara goń goń goń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy Prezydent w historii wolnej Polski. Marionetka małego dyktatorka. Wstyd. Kupieni za łapówki wyborcze, zmanipulowani przez reżimową TVPis. Wkrótce dogonimy Białoruś i Putina. Jak nas wywalą z Unii to ciemny lud zrozumie po kieszeni w jakim kierunku zmierzamy. Tylkowo dlaczego cierpieć musimy wszyscy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech pokaże wyniki testów na obecność narkotyków - nie wygląda na zdrowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech pokaże wyniki testów na obecność narkotyków - nie wygląda na zdrowego[/quote]
"Ja cztery lata temu nie byłem posłem" i "cztery lata temu oczywiście byłem posłem" [quote] 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Trzaskowski to najlepszy kandydat. Będzie reprezentował nas wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie. Adam Jerzy Czartoryski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja cztery lata temu nie byłem posłem" i "cztery lata temu oczywiście byłem posłem" - takie coś bez pamięci  ma reprezentować Polskę ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklei Polskę ????? chyba ta taśmą co szybkę przyklejał do drzwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...