Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze. Jak patrzę na te miernoty to nie dość że coraz bardziej wstyd mi że jestem Polakiem, to jeszcze z takiego dziadowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten lokalny szczerba i jachira to obciach na cały kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych zmianach nie chodzi o to, która partia zyska lub straci, tylko aby Polacy niezależnie od tego, gdzie mieszkają, mieli taki sam głos w wyborach. Przez to, że zmiany liczby wybieranych posłów nie były aktualizowane w stosunku do liczby mieszkańców, to już nie są kosmetyczne zmiany. Obecną dysproporcję między okręgami wyborczymi najlepiej obrazuje porównanie okręgu nr 20 - powiaty podwarszawskie i okręgu nr 6 - Lublin. Liczba mieszkańców jest bardzo zbliżona - 1,115 mln w okręgu nr 20 i 1,135 mln w okręgu nr 6. W obydwu okręgach powinno być wybieranych 14 posłów, tymczasem jeżeli nie będą dokonane konieczne zmiany, w przyszłym roku będzie wybieranych 12 posłów w okręgu nr 20 i 15 posłów w okręgu nr 6.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Jak patrzę na te miernoty to nie dość że coraz bardziej wstyd mi że jestem Polakiem, to jeszcze z takiego dziadowa.
 Ale po co się tak męczysz? Zrezygnuj z bycia Polakiem i będzie PO problemie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczynamy od tuzów intelektu Sasina i Sobonia co wygaszali kopalnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poslow powinno byc max 100 a senat rozwiazac Po co utrzymywac bande nierobow Jak widze posiedenia sejmu i jest tam max 30 poslow to mnie szlag trafia Reszta siedzi w barze sejmowym SEJM JEST JEDUYNYM MIEJSCEM W POLSCE GDZIE MOZNA LEGALNIE PIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...