Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2010: Najnowsze wyniki z PKW. Sondaże zawiodły

Utworzony przez Ja, 21 czerwca 2010 r. o 05:25
~Lublinianin~ napisał:
Koniec żydowładzy w Polsce. PO już dawno powinna być odsunięta od władzy. Co to jest polityka liberalna? Ano taka, że bogacą się ci, którzy są już bogaci a biedni ludzie biednieją jeszcze bardziej! Zobaczcie co się stało ze wschodznią częścią Polski w tym z Lubliniem. Przemysł przestał istnieć a to co jeszcze z niego zostało zostanie i tak zniszczone. I kto tu mówi o Ciemnogrodzie? Chcecie oddać Polskę za darmo? Ja Komorowskiego nie chcę ani nikogo innego z PO. Tylu ludziom popłynał wraz z powodzią dorobek całego życia a te syny żydowskie nie ogłosiły stanu klęski żywiołowej w obawie przed tym, że Komorowski przegra! I niech przegra właśnie za to jak władza PO ma głęboko w d..pie nas Polaków! Koniec tego...
Jakbym swoją sąsiadkę za płota słyszał. Ta wysoce wykształcona ( podziemna podstawówa) niewiasta, co plackiem w kościele 3 razy dziennie leży, też we wszystkich którzy jej "patriotycznych" poglądów nie popierają to Żydów widzi. Ostatnio wyskoczyła, że trzech polskich purpuratów też jest Żydami. Tylko nie pytajcie jak ona ma na nazwisko. Niestety nie mogę napisać ( ochrona danych osobowych) ale powiem tylko, że pejsakowato słuszne. To jest ściana wschodnia właśnie. To typowy obraz mentalności takich psychopatycznych idiotów bez żadnego wykształcenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To , że lubelszcyzna zacofana to wina paligłupa, donalda, szczetyny, tow. komorowskij, rycha, zdicha itp. To oni przerzucili całą kasę na zachód Polski i jawnie okradli nas na wschodzie. A mohery? Ta palikotowska propaganda już do nas nie trafia. Możesz się zezrać, a nie obrazisz nas- wyborców, patriotów, prawdziwych Polaków- takimi cienkimi tekstami. Zresztą jak widać twój idol może już pakować garnitury i mieszać gdzie indziej. Dzisiaj to wy PO- oszuści jesteście awangardą i skamlecie o poparcie byłych ubeków waszych ziomali.
Gość napisał:
Lubelszczyzna jak zwykle zacofana/mohery przy urnach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co wy się obrażacie???? wszędzie są inteligentni ludzie i wszędzie są inne zdania. najpierw zastanówcie się jakich wartości chcemy bronić(jeżeli w ogóle mamy jakieś zasady) dopasujmy to do kandydata i tyle. takie nagonki świadczą tylko o pustości naszych umysłów. Polonię w Ameryce też obrazicie? Oni mają cywilizację od dawna jeszcze wcześniej niż my tu w Polsce. na kogo głosowali wiadomo. zastanówcie się jedni i drudzy kto, gdzie i dlaczego poparł jakiegoś tam kandydata. ja tam walczę o Polskę. jestem w PO ale poprę przeciwnika ( poznałem ich od środka i PO, i PIS). A wy też się zastanówcie na kogo zagłosujecie i starczy już obrażania bo to płytkie. chyba że Wami ktoś steruje a to wtedy świadczy o braku własnego zdania i tym bardziej o braku inteligencji. człowiek na poziomie nie obraża innych. Wschód zawsze mi imponował logicznym myśleniem. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma Oszustów - obejrzyjcie i przekażcie to dalej. ######www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się mylisz. Większość moich znajomych ma wyższe wykształcenie i większość z nich głasowała na Kaczyńskiego. Nikt samodzielnie myślący nie popiera tow Korowskij bo tego nie można racjonalnie wytłumaczyć. Może w twojej wsi, za twoim płotem jest inaczej.
Mera napisał:
Jakbym swoją sąsiadkę za płota słyszał. Ta wysoce wykształcona ( podziemna podstawówa) niewiasta, co plackiem w kościele 3 razy dziennie leży, też we wszystkich którzy jej "patriotycznych" poglądów nie popierają to Żydów widzi. Ostatnio wyskoczyła, że trzech polskich purpuratów też jest Żydami. Tylko nie pytajcie jak ona ma na nazwisko. Niestety nie mogę napisać ( ochrona danych osobowych) ale powiem tylko, że pejsakowato słuszne. To jest ściana wschodnia właśnie. To typowy obraz mentalności takich psychopatycznych idiotów bez żadnego wykształcenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma Oszustów - obejrzyjcie i przekażcie to dalej. www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co ciemnotą nazywają głosujących na Jarka Kaczyńskiego, Niech do szkoły wrócą po należną im kasę. Bo rozumku nie nauczyli ich nauczyciele mimo wysiłku ogromnego, Za to głupoty jak widać niemało bo chcą na prezydenta Komorowskiego. Miała być w Polsce drugia Irlandia, Ludzie w dostatek opływać przecież mieli. Wyszła z tego klapa pod tytułem "Polandia Biedolandia" A Donald I Wielki nic nie robi tylko wciąż sepleni. I jak tu głosować na Bronisława, Skoro jak by się nie odwrócił to i tak zawsze z tyłu będzie d..pa dziurawa... Mamy znowu uwierzyć w puste obiecanki? Mamy znowu przeżywać gorycz porażki? Polacy to ludzie myślący a nie bezmyślne baranki, Nie damy sobie znowu wbić gola do pustej bramki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz się zacznie zobaczycie co znaczy propaganda w TVN i wybiurczej. od samego rana stacja robi się żałosna. a propo sondaży czy ktoś jeszcze wierzy w nie ?? kłamstawa na potrzeby peło. tak na marginesie szczekający pełowcy przypominam ze popieracie partię miłości .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Platforma Oszustów - obejrzyjcie i przekażcie to dalej. www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA
he he dobre ciekawe czy przypomną to w tvn przed drugą turą wyborczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam dlaczego się nie mówi o tym ,że Komorowski podpisał ustawę o „polskich Jugendamtach” . To jest ukrywane przez media! szczyt niekompetencji ze strony wszystkich mediów,które to utajniały!!! Gdyby normalnie było o tym mówione to Komorowski miałby połowę mniejsze poparcie niż miał we wczorajszych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
Ja się zastanawiam dlaczego się nie mówi o tym ,że Komorowski podpisał ustawę o „polskich Jugendamtach” . To jest ukrywane przez media! szczyt niekompetencji ze strony wszystkich mediów,które to utajniały!!! Gdyby normalnie było o tym mówione to Komorowski miałby połowę mniejsze poparcie niż miał we wczorajszych wyborach.
######wolnemedia.net/?p=22329 link do informacji o tej ustawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Kurier i Dziennik-lubelskie gazety wyróżniły tylko dwóch wyborców to mam pytanie czy ci panowie też głosowali na tego,który daje gwarancję ,że między innymi w polskich szkołach nie bedą ściągane krzyże ze ścian tak jak w Paderewskim ? Pytam się kto tę szkołę poświęcał i czy nie było to w umowie ,że te zawiszone krzyże to tylko czasowa sprawa?. Naród Polski dzisiaj musi wykorzystać szansę kiedy o suwerenność Polski może zawalczyć swoim głosem wrzuconym do urny ,bo jutro mogą zaktualizować się słowa Hymnu "Co nam obca przemoc wzięła SZABLĄ........"ale szabla to krew i czy nam jej wystarczy ?. Ksiądz biskup zapewnia w dzień wyborów ,że "Polska nie jest sprzedana". Szymon Peres na forum ekonomicznym w Tel Awivie 10.10.2007 r twierdzi że "wykupuje Polskę" .....Pytanie -słowo przeciwko słowu,czy słowo przeciwko czynowi ?????? Jakoś trudno uwierzyć w zapewnienia biskupa kiedy w takim Lublinie zniszczono przemysł: motoryzacyjny(FSC,WSK,Odlewnia).Spożywczy(cukrownie,Milejów) lotniczy(Agusta nie produkuje tylko zaczyna od zwolnień ?). Księże biskupie twoje zapewnienia jakoś marnie wyglądają na tle faktów jakie nas Polaków zaskakują każdego dnia.....Nasza Polska z naszymi wartościami znika nam bardzo szybko i zamiast krzyża spotykamy się z szyderstwem i usankcjonowaną paradą gejów oraz innych wykolejeńców .Polskie Dzieci z ONR-u ,które składają kwiaty pod pomnikami narodowych bohaterów pozwala się nazywać "faszystami".Natomiast nikt nie ściga ani nie potępia Stefana Szechtera-Michnika ,Fajgi Mindlak-Wolińskiej czy Julii Prajs-Brystygier.Nikt nie odebrał Krzyża Virtuti Militari Henochowi Zimanowi żydowskiemu oprawcy ? W końcu po katastrofie W Smoleńsku nikt nie poniósł najmniejszej odpowiedzialności chociaż udowodniono wiele zaniedbań zarówno w MSZ jak i MON. Rządowe ferajny mają się dobrze chociaż morale Polski podupada .....bo jak ma być inaczej skoro żydowscy agenci Appelebaumów posadzeni na polskich urzędach,bezkarnie ośmieszają Prezydenta Polski wybranego w demokratycznych wyborach? Biskupie nie wciskaj kitu ,bo Polacy to nie Kuba z Chłopów ,który wielebnego za odpuszczenie grzechów karmił kuropatewkami,Polaków przekonują fakty a te są zastraszające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Większość zagłosowała na Kaczyńskiego z litości nie zwracając uwagi na to, ze ten człowiek nie nadaje się kompletnie na prezydenta. Lubelszczyzna wiadomo, ciemnogród i mohery, to co się dziwić że na niego głosowano.
boshe to prawda, ze Naród polski zdziczał, ty pajacy pojecia nie masz a co dobrego Komorowski ten dep zrobi kłamca z niego i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjjjjjjjjjjjj napisał:
JAROSŁAW WYGRA!!!!!!!!!!!!!!!!!
TEZ MAM TAKA NADZIEJE, MUSI WYGRAĆ, A NIE TA BABA BEZ WYRAZU, MATACZ I BURAK KOMOROWSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz G. napisał:
po co wy się obrażacie???? wszędzie są inteligentni ludzie i wszędzie są inne zdania. najpierw zastanówcie się jakich wartości chcemy bronić(jeżeli w ogóle mamy jakieś zasady) dopasujmy to do kandydata i tyle. takie nagonki świadczą tylko o pustości naszych umysłów. Polonię w Ameryce też obrazicie? Oni mają cywilizację od dawna jeszcze wcześniej niż my tu w Polsce. na kogo głosowali wiadomo. zastanówcie się jedni i drudzy kto, gdzie i dlaczego poparł jakiegoś tam kandydata. ja tam walczę o Polskę. jestem w PO ale poprę przeciwnika ( poznałem ich od środka i PO, i PIS). A wy też się zastanówcie na kogo zagłosujecie i starczy już obrażania bo to płytkie. chyba że Wami ktoś steruje a to wtedy świadczy o braku własnego zdania i tym bardziej o braku inteligencji. człowiek na poziomie nie obraża innych. Wschód zawsze mi imponował logicznym myśleniem. pozdrawiam
po do odstrzału !!!!!!!!!!!!! kłamcy i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BISKUPI GŁOSOWALI W OLSZTYNIE I FROMBORKU- lubelski w Lublinie ?.Pewnie aby nie przyćmiono jego dostojności ......i jedynie Palikot człowiek podobnego intelektu ,jak biskup znalazł POczytne miejsce na stronach lubelskiej prasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW Filozof pewnie głosował PO. Przecież ujawnienie teczek narobiłoby mu smrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich forumowiczów. Dużo ludzi głosujących na Jarka boi się rządów jednopartyjnych w Polsce, lecz jeżeli Polska przeżyła rządy śp. Lecha i jego partii(która miała większość w parlamencie) to dlaczego ma nie przeżyć rządów pana Komorowskiego. Dlaczego do ludzi nie trafia jakimi ludźmi otoczeni są obydwaj kandydaci. Wśród Komorowskiego są to przedstawiciele inteligencji polskiej, autorytety, nawet znani sportowcy wszyscy ci ludzie swoją obecnością chcą wam pokazać co jest dobre dla naszego kraju dla Polski. Proszę wszystkich i tych zwolenników Po i PiSu o wypowiedzi w sposób ludzki a nie prymitywny i bez jakiejkolwiek klasy, jak np. ty chu itp. itd. PS. Mam nadzieję że w końcu pan Kaczyński da się namówić na debatę bo jak widać zasada do trzech razy sztuka nie zadziałała bo już trzy zaproszenia były. Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Większość zagłosowała na Kaczyńskiego z litości nie zwracając uwagi na to, ze ten człowiek nie nadaje się kompletnie na prezydenta. Lubelszczyzna wiadomo, ciemnogród i mohery, to co się dziwić że na niego głosowano.
JESTEM DUMNY Z TEGO ŻE JESTEM"MOHEROWY"Kiedy Polskę opętały wichry wojny to ci niemoherowi szukali dróżek przez Tatry i spieprzli gdzie pieprz rośnie.Jedni na paryskich salonach,drudzy w angielskich ogrodach a jeszcze inni w sowieckich strukturach abaratu bezpieczeństwa spędzali spokojnie czas.By przy nadarzającej się okazji wypełznąć zza grubej krechy Mazowieckiego i już z wyczyszczonymi i uszlachetnonymi życiorysami sięgać PO zaszczyty władzy.......jak ten ....(jego ojciec wrócił do Polski z mjr Zygmuntem Szendzielarzem ps. "Łupaszko") iiiiiiiiiiiiiiii .........zaraz został ot tak oficerem Ludowego Wojska Polskiego. Tę ciemnotę to może wciskać Jasiowi z przedszkola ale nie Polakom pamiętającym te czasy. Poczytajcie co zrobiono z mjr Łupaszką,jaki finał miał proces moskiewski,co zrobiono z Szafarzyńskim,Tarasiewiczem,Fieldorfem,Pileckim,Bujakiem i setkami innych "moherowych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Większość zagłosowała na Kaczyńskiego z litości nie zwracając uwagi na to, ze ten człowiek nie nadaje się kompletnie na prezydenta. Lubelszczyzna wiadomo, ciemnogród i mohery, to co się dziwić że na niego głosowano.
Zacznijcie (o ile jesteście Polakami a nie jedynie posiadaczami polskich paszportów ) czytać coś więcej niż :Gazetę Wyborczą,Angorę,Agorę i Midrasz bo przynosicie TAKIM ROZUMOWANIEM wstyd Narodowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...