Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2018 - Kraśnik. Wyniki drugiej tury wyborów na burmistrza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2018 r. o 23:20 Powrót do artykułu
Wymiotować mi się chce jak czytam wasze komentarze. Sprawa jest prosta. Wraca stare w Kraśniku. PO jaką jest każdy wie po taśmach i setkach złodziejskich afer. Chcecie to macie. Nie rozumiem co trzeba mieć w głowie żeby na PO głosować. Niszczą wszystkie wartości. Ale fakt jest niezaprzeczalny, że trzeba za wybór w Kraśniku podziękować JS i MP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Ciekawe jest zestawienie socjologiczne wyników wyborów: na Wilka głosowało homo sovieticus z bloków, a więc ludzie, którzy nie rwą się do pracy, nie kształcą się, są roszczeniowi, mają ograniczone horyzonty myślowe, zlaicyzowani, wychowankowie tvn. Właściciele domów, przedsiębiorcy, uczciwi, pracowici, bez kompleksów, wyznający uniwersalne wartości moralne zagłosowali na uczciwość. I przegrali. Dziesiątki lat sowieckiej okupacji zrobiło spustoszenie w głowach "nowocześnie" myślących. Ojjj, będą oni płakali...." Po pierwsze nie było takich badań, więc piszesz wymyślone przez siebie bzdury. Po drugie obrażając ludzi samemu pokazujesz jakim jesteś ćwokiem, tylko dlatego że twój ulubieniec, albo twoja partyjka nie wygrała. Po trzecie ogólnopolskie badania i ankiety, które były i są przeprowadzane pokazują dobitnie jaki elektorat głosuje na przedstawicieli PiS. Podstawowe wykształcenie, bezrobotni, ale mają prawo, nikt im nie zabroni, ani nie obraża. Ty natomiast pokazałeś właśnie jak wygląda ciasny, ograniczony umysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My głosujący na p. Kurka liczymy na to, że spełni obietnice wyborcze  i weźmie gorący stołek prezesa w KPWIK za 3000 brutto  i wreszcie będzie ciepła woda z kranu.
 Ja proponuję najniższą krajową dla tego specjalisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt.: "Wymiotować mi się chce jak czytam wasze komentarze. Sprawa jest prosta. Wraca stare w Kraśniku. PO jaką jest każdy wie po taśmach i setkach złodziejskich afer. Chcecie to macie. Nie rozumiem co trzeba mieć w głowie żeby na PO głosować. Niszczą wszystkie wartości. Ale fakt jest niezaprzeczalny, że trzeba za wybór w Kraśniku podziękować JS i MP." A rzygaj do woli, byle u siebie. Stare już nie wróci, bo już go dawno nie ma. Nie można oskarżać człowieka, za to że jego szef brał łapówki. Wilkowi nikt nawet pół zarzutu nie przedstawił. Przesłuchiwano wtedy pół urzędu, do dzisiaj wielu po przemalowaniu na miłośników PiSu pracuje tam do dzisiaj. I było dobrze? Według tej logiki można by powiedzieć, że skoro syn posła PiSu handlował prochami i został za to skazany, to tam w kraśnickim PiSie sama dilerka? Otóż nie i ludzie myślący to wiedzą, a zaślepieńcy, tzw. lemingi dobrej zmiany i tak tego nie zrozumieją. Co mają taśmy do Kraśnika? Co w związku tym możesz zarzucić burmistrzowi Wilkowi? Gdzie te setki afer? Kraśnik chciał zmiany, bo ekipa rządząca od 8 lat nie zrobiła prawie nic dla rozwoju tego miasta. Kilka remontów tuż przed wyborami i cukierki nie pomogły!!! Ta władza też święta nie była i o tym pewnie jeszcze poczytamy. Nie obrażaj więc kraśniczan, bo ludzie swoje wiedzą i widzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jestem bardzo rozczarowana wynikiem wyborów. Już miałam nadzieje na kolejne monumenty Kaczyńskich we wszystkich możliwych pozach, no i na jakiś nowy obiekt sakralny, aby starsi wiekiem Kraśniczynie mieli gdzie pozbywać się części swoich skromnych emerytur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrał Kraśnik .Ciemną brudna kampania tylko zaszkodziła pani Chomie.Mam nadzieję że to początek zmian.Krasnik się obudził z letargu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to wszystko dynda czy w Kraśniku czy w Pcimiu wygrał ten czy tamten ja mam 1285 zł.emerytury i wiem na 199% ze żaden nie da mi nawet złotówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i fajnie. Niech się Pan J i pani P dalej żrą. Tylko teraz to już po ptakach. Dziękujemy wam. Normalnie wygrali byśmy w cuglach a tak będziemy mieli emigrantów,.
Ty może mieć najwyżej kaca po wódzie. Jak nasi wygrywaja  - demokracja jest O.K. Jak przegrywają - już nie jest, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Kraśniczanina z 9:30: jakie to są "europejskie wartości moralne" ? Proszę o konkret, może być w punktach. Będę zobowiązany za rzeczową odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jest zestawienie socjologiczne wyników wyborów: na Wilka głosowało homo sovieticus z bloków, a więc ludzie, którzy nie rwą się do pracy, nie kształcą się, są roszczeniowi, mają ograniczone horyzonty myślowe, zlaicyzowani, wychowankowie tvn. Właściciele domów, przedsiębiorcy, uczciwi, pracowici, bez kompleksów, wyznający uniwersalne wartości moralne zagłosowali na uczciwość. I przegrali. Dziesiątki lat sowieckiej okupacji zrobiło spustoszenie w głowach "nowocześnie" myślących. Ojjj, będą oni płakali....
 Nową przypowieść Kraśniczanin sobie kupi: że był  przed szkodą i po szkodzie głupi. A PO jak łupiło go, tak łupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie Wilk !!! Tak trzymaać !!! From Ireland.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli chyba o jasnosc to trzeba powiedzieć kto to sponsoruje. Mieszkanicy krasnika powinny sobie zadac pytanie, jasna niejasnosc wraca do krasnika krotko wzrocznoscz, kto nas w konia robi już lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...