Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2018 - Lubartów. Wyniki drugiej tury wyborów na burmistrza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2018 r. o 23:54 Powrót do artykułu
Wynocha Pisowcy z lubartowskiego ratusza. Ziejecie nienawiścią co doskonale odzwierciedlają Wasze bilbordy i hasła na nich... społeczeństwo miast przejrzał na oczy dzieki Bogu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Krzysztof!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Prezes Jacek Tomasiak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS niszczy się samo tak jak samo zniszczyło się PO, tylko czekac... najważniejsze jest tylko jedno, żeby PO pod żadna inną postacia do Polski nie wróciło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis to syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Jacku Tomasiaku a teraz rzadz dobrze miastem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla nowego Burmistrza: )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo mieszkańcy Lubartowa. Bardzo dobry wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie PiS wysle wojewodę tam przegrywa. Powinni go teraz zrobić marszałkiem, a za 5 lat nie będzie PiS na Lubelszczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje i brawo, brawo, brawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały NOWY BURMISTRZ. Gratulacjeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4listopada 2018 w Lubartowie,komuna wróciła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na czystki Panie Prezydencie.Gonić pisiory z każdego możliwego stołka na bruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo teraz już nic nie będzie w tym zapyziałym mieście oprócz ważnych spraw spółdzielni. Czekamy dwa lata i referendum za odwołaniem marionetki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadzieja nie byłem za żadnym z kandydatów (bo mój odpadł w pierwszej turze) ale nie wiedziałem że Lubartów jest aż tak zacofany by na PSL ukryty głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana na stołku burmistrza w Lubartowie była konieczna.Żadna władza nie trwa wiecznie. Poczekajmy na efekty tej zmiany. Mam nadzieję, że Pan Krzysztof Paśnik będzie samodzielnie podejmował decyzje dla dobra mieszkańców nie dzieląc ich na lepszych i gorszych. Niie będzie tez patrzał przez pryzmat przynalezności partyjnej jak poprzednik, dla którego znaczek partyjny był nieraz ważniejszy niż człowiek. Chcę w to wierzyć, choć też przekonywłam się już jak władza działa destrukcyjnie na człowieka. Niejeden stracił przez to honor, przyzwoitość, szacunek, przyjaciół, a zyskał tylko mamonę i zwodnicze poczucie władzy. Niech Pan Paśnik bierze dobre przykłady z wielkich dobrych ludzi i takimi się otacza, a strzeże się pochlebców i cwaniaków. Wtedy dużo dobra można zrobić dla ludzi i dla miasta. Na to liczę i życzę powodzenia w nowej odpowiedzialnej roli. Umarł król, niech żyje król.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój kolega już dawno mówił o tym, że PSL powinno się zmienić. Z betonu wyjść w stronę młodych ludzi. Mimo że był prezesem koła w Lubartowie mało kto go słuchał. No i skończyło się to tak jak się skończyło. A mądry był człowiek. Szkoda, wiele dobrego zrobił , a nie ma go dziś w PSL. pozdrowienia dla Mariusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie było dobrego wyboru, bo jak można wybierać między dwoma tragicznymi ugrupowaniami? PiS i PSL. Nie wiadomo co gorsze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO i PSL to jedna banda rządzili 8 lat, nic dla ludzi dobrego nie zrobili, bogacili się tylko ci co byli u żłoba. TUSEK nie wiedział gdzie jego syn pracuje, nie zdziwiłabym się gdyby Amber Gold to byli Niemcy - okradali Polaków mieli przyzwolenie od Tuska. Karierowicz sprzedał Polskę za stanowisko w UE. Wolę PiS niż zdrajców PO i PSL, ZDRAJCY POLSKI siedzą w Brukseli i szkalują Polskę - to są POLACY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...