Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2019. Opozycja ma wspólnego kandydata do Senatu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 października 2019 r. o 11:15 Powrót do artykułu
Fajnie, ciekawe czy też rzyga na swoich wyborców jak Neumann?
Na ciebie napewno pisowska gnido
 O jejku, jakie kurturarne te zaKODowane brejziaki. Czapki z głów. Kiedy zrozumiesz, że Neumann mówił to również o tobie, o własnym elektoracie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w KUPIE siła  !
 "Jak ktoś jest członkiem Platformy Obywatelskiej, to będę się o niego bił, k***a, do końca życia. Jak jest poza, mam go w ***. Jak jest do wykorzystania, to wykorzystamy" (Neumann) O take kupe chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może ktoś wie dokładnie ile milionów złotych wynoszą obecnie zobowiązania partii Nowoczesna?
 Czy może któryś z kandydatów będzie łaskawy odpowiedzieć na to proste pytanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuka ? Nie ? To przerąbane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie, że PiS właśnie podaje przedwyborczy obiad a'la NEUMANN . Na razie na stół podano przystawkę z Tczewa. Jarek poczeka, aż lewaccy goście przełkną, a we wtorek, środę na stół wjedzie danie główne, po którym czerwona koalicja platfąsów dostanie sraczki i zejdzie ze sceny tyłem do schodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bury do dziury !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co tam chodziło Nemanowi z tym Żukiem czy dziennik wschodni mógłby ten temat zbadać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo, że nie zgadzam się z KODowcami to uważam, że wielu z tych ludzi szczerze wierzyło w to co głosiło na marszach. Teraz okazało się, że byli ogromnie pogardzani przez tych dla których działali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bury sprzedaje ogóry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiki Miki skaczą sobie pajacyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że pis nie ma kandydata. Wystawił Michałkiewicza, który przez lata tworzył po-pis w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widać osobę, o której była mowa na taśmach Neumanna... Po usłyszenia ich, nie wiem dlaczego jest tak cicho i nikt tego nie komentuje w kontekście właśnie tego kogoś z lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widać osobę, o której była mowa na taśmach Neumanna... Po usłyszenia ich, nie wiem dlaczego jest tak cicho i nikt tego nie komentuje w kontekście właśnie tego kogoś z lublina
 Zastraszył swego czasu, przy "nocnej zmianie" po lubelsku.  Kolega Bogackiego z konwentu WSEI. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto spłaci miliony długów Nowoczesnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Newman,,......daj kandydata w du...pie mam jego kompetencje,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy spłacić długi Nowoczesnej przed rozwiązaniem partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze będziecie promować tego nieroba co się tuła ?? Niech się tuła z daleka od Lublina ministrant pop.....y !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać! 13 października głosuje na prawdziwych patriotów, lista numer 5 Koalicja Obywatelska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać!  13 października głosuje na prawdziwych patriotów, lista numer 5 Koalicja Obywatelska
 MY TEŻ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie!!!!! dla Michałkiewicza i Hołówkowskiego!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...