Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2019. PiS z największym poparciem w wyborach do Sejmu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 września 2019 r. o 12:41 Powrót do artykułu
W Lublinie Pis osiągnie ok 30%. Prawicowy lektorat jest oburzony "jedynką" Tułajewa na liście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeniesiemy ministerstwo sprawiedliwości do lublina wszak tu trybunaly sie odbywały w xvi wieku, plis glosujcie na nas
 No ale wcześniej będą radni Miasta Lublin nad tym głosować i jak radni z PIS będą przeciw to sie będzie krzyczeć że region zdradzili, ale ja jestem sprytna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS triumfuje a Lublin troluje. Efektbędzie taaki że Lublin polubi buraki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy POpaprańcy będą chcieli urządzić PUCZ 2? Ciamajdranie i tyle. PiS jako pierwsza partia dotrzymała danego słowa. Wówczas głosowałem na "moherów", bo PO przegieło pałę ponad miarę w kłamstwie, chamstwie i kradzieży. Teraz bez obaw zagłosuję na PiS i liczę, że przy konstytucyjnej większości wreszcie dorwą się do du... wszystkim krzykaczom. Zwłaszcza tym co wolą oddać 500zł dla złodziei i naciągaczy, a nie na polskie rodziny. Wolą dać ubekom nienależne emerytury niż naszym ojcom i matkom wypracowaną "trzynastkę". Najbardziej cieszy mnie fakt, że w Polsce nikt nie odbierze rodzicom dzieci, bo ci... zarabiają najniższą krajową. Mohery mnie przekonali, pomimo że jestem ateistą... a właściwie człowiekiem wierzącym w naukę i siłę ludzkiego umysłu. No i sorry... Za "Ch... z tą Polską Wschodnią" to platfusy sami pozwalili się głosów z tego regionu Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan CZARNEK ZMIAŻDZYŁ w NSA pewnego urzędnika platformy i osiągnie w wyborach NAJLEPSZY WYNIK W REGIONIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A łopata do łopaty i heja. Tyle dróg jest budowanych. Arbuzy podnieśli wiek emerytalny do 67 lat, zabrali nam OFE czyli nasze pieniążki a zrobił to komysz 267 mld zł, popierają popaprańców aby tylko zdobyc władzę . chłopy wecie sie do roboty bo do polityki sie nie nadajecie marne wasze myślenie a gdzie wasze ideały ruchu ludowego, każecie riolnikowi pracowac do 67 lat ????????.Gnac arbuzów i p[latformiarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na zwycięstwo PO PSL, które oznacza całkowity koniec 500plus, koniec emerytury plus, koniec wyprawki plus, koniec przywracania posterunków Policji, podniesienie wieku emerytalnego dla mundurowych i cywili do 67 lat i całkowity zakaz dorabiania na emeryturach.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam powiem - te gierki polityczne wezmą w łeb za parę, no, paręnaście miesięcy. W Małopolsce przybywa wsi z suchymi studniami, brakuje wody dla ludzi i zwierząt gospodarskich. Tydzień temu kupiłem młode ziemniaki, uwaga! zwiędłe! Schną w piachu. Drzewa pozbywają się lliści, bo próbują zatrzymać trochę wody w korzeniach. Dopiero co był najcieplejszy lipiec w dziejach, za chwilę taki sam okaże się sierpień. Wisłę można przejść w wielu miejscach bez obawy zamoczenia koszuli a elektroenie potrzebują wody do chłodzenia turbin. I tak dalej... Każdy, kto wygra te wybory pażdziernikowe, zderzy się z demonem katastrofy klimatycznej! Dalej, bijcie się o wygraną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...