Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2019. Prawo i Sprawiedliwość może liczyć nawet na 19 mandatów z woj. lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2019 r. o 11:12 Powrót do artykułu
najbardziej mnie cieszy wybór przez chełmian Sasina, tak rodowity , zasłużony dla mieszkańców chełmianin!!!, następnym razem PIS oddeleguje KOTA PREZESA i też zostanie wybrany??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę wszystkich aby poparli w wyborach Prawo i Sprawiedliwość. Chcą aby Polska była chrześcijańskim krajem. Zlikwidowali gimnazja siedliska szkolnej patologii. Jako pierwszy polski rząd dba o rolników, uzbraja polską armię i zwiększa jej liczebność. Walczy z korupcją z nieuczciwymi sędziami. Dbają o pamięć żołnierzy wyklętych i bohaterów naszego kraju. Obniżają podatki dla średnich i małych przedsiębiorstw. Walczą z mafiami VAT. Wprowadzili pracownicze plany kapitałowe co może uratować emetytury polaków. Ograniczają wpływy rosyjskie które wprowadziły PSL. Przywracają połączenia komunikacyjne. Opozycja chce zniszczyć rodziny, które są wartoscią tego narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie każdy z nas studiował albo studiuje w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji WSEI na najbardziej przyjaznej uczelni dlatego najlepszym rozwiązaniem jest poparcie na posła Kanclerz WSEI Pani Teresy Bogackiej nr 11 lista PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie 500 plus , 13 dla emeryta itp. ochłapy . a nie zauważacie że ustawa o planowaniu przestrzennym i lex deweloper mogą zniszczyć dorobek waszych pokoleń . Samorząd może zmienić dowolnie przeznaczenie waszych i sąsiednich działek tak że dom jednorodzinny będzie obudowany wysokim budownictwem a wtedy działki oddacie za bezcen ( jak w swidniku). O to chodzi , ? Dom jest wart np. 300 000 a po obudowaniu przez wysokie budownictwo 50 000 i co zadowoleni? Deweloper i samorządowcy siedzą na Karaibach a my ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie rozumiem jak dają 10 mandatów PiS w okręgu nr 6 to dlaczego przedstawiają 12 nazwisk na posłów? to ile ma być w okręgu nr 7 podają 8-9 mandatów, a ma być razem 19? Niech napiszą, że 2 mandaty to granica błędu, bo to jest niezrozumiałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie 500 plus , 13 dla emeryta itp. ochłapy . a nie zauważacie że ustawa o planowaniu przestrzennym i lex deweloper mogą zniszczyć dorobek waszych pokoleń . Samorząd może zmienić dowolnie przeznaczenie waszych i sąsiednich działek tak że dom jednorodzinny będzie obudowany wysokim budownictwem a wtedy działki oddacie za bezcen ( jak w swidniku). O to chodzi , ? Dom jest wart np. 300 000 a po obudowaniu przez wysokie budownictwo 50 000 i co zadowoleni? Deweloper i samorządowcy siedzą na Karaibach a my ?
  A ja mam to gdzieś, mieszkam w bloku za który opieka płaci, mam 500+, córki mają alimenty, wnuki w szkole darmowe obiady, to mnie cała reszta nie obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z poprzednikami. Pruszkowski najlepszym posłem dla Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Janowa mamy dwoch kandydatów. Z tych dwóch lepszy, bo bardziej ideowy jest Ryszard M. Człowiek mocno zaangazowany w problemy regionu co widać na kazdym kroku. Osoba znana i lubiana, a więc RYSIO Nr 1. Jerzy to bezideowiec a ponadto założyciel Janonwskiej PO i bardziej jest z nimi niż z nami. To także widać a nawet czuć. Najlepszą jednak kandydatura z naszego regionu to Zbigniew W. od Konfederacj. Ten kandydat wypełnia wszystkie standardy by być Posłem. Człowiek do wszystkiego, tylko niestety przez lata nie doceniony. A więc czas na ZBYSZKA W. - emerytowanego nauczyciela Zespolu Szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL - komunistyczna przybudówka PZPR - bez lustracji- najbardziej prorosyjska partia w Polsce - patrz Pawlak i zakup gazu z Rosji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zslowcy to najgorszy typ politycznego pasożyta - nic nie umiem, ale do koryta idę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dygresja od tematu: Debata to by się przydała nie miedzy politykami a wyborcami Czemu glosują na swoich ulubienców i jak glosowali wcześniej co sie z mieniło u nich ? czemu glosowali inaczej i bedziemy miec obraz statystycznego Polaka jego wiedzy o ekonomii prawie edukacji .... oraz jaka jest jego mentalnosc oraz rozwoj mentalny na jakim etapie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Janowa mamy dwoch kandydatów. Z tych dwóch lepszy, bo bardziej ideowy jest Ryszard M. Człowiek mocno zaangazowany w problemy regionu co widać na kazdym kroku. Osoba znana i lubiana, a więc RYSIO Nr 1. Jerzy to bezideowiec a ponadto założyciel Janonwskiej PO i bardziej jest z nimi niż z nami. To także widać a nawet czuć. Najlepszą jednak kandydatura z naszego regionu to Zbigniew W. od Konfederacj. Ten kandydat wypełnia wszystkie standardy by być Posłem. Człowiek do wszystkiego, tylko niestety przez lata nie doceniony. A więc czas na ZBYSZKA W. - emerytowanego nauczyciela Zespolu Szkół.
 Dzisiaj odbyło się zebranie przedwyborcze z udziałem Marszałka Województwa, promującego p. KAZIERZA CHOMĘ. Co ciekawe, nie było naszgo PiS-wskiego góru wspomnianego wyżej a także lokalnego aktywu. Spotkanie zdominowali "działcae" PiS pewnie jeszcze z legitymacjami ZSL w kieszeniach. To bardzo smutne. Co do naszego Góru, to najwyższy czas dać sobie z nim spokój. Niech wreszcie zajmie się konkretną robotą albo ratowaniem PO, którą wczesniej zakładał "latając" po mieście jak salolot LOT-u, które zreszta bardzo uwielbia, jak kiedyś   jazde po terenie samochodem, wystawiając potężne faktury. Najwięcej wyjeździł po najmniejszym powiecie. Szkoda, ze wycofał sie R.M. to był mój typ. Obecnie nie mam faoworyta. Na pewno nie J. W tej sytuacji, to już wolę p. K. CHOMĘ, Modliborzycom nie wiele dalej do Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie glosujcie na lesnych dziadkow,obojetnie z jakiej parti,emeryci nie powinni kandydowac,od lat te same pierdzistolki,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z poprzednikami. Pruszkowski najlepszym posłem dla Polski
  Wsamraśny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...