Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie żadne płatne sondażownie, tylko ZAKŁADY BUKMACHERSKIE S** najlepiej przewidziały wynik wyborów 2020.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk dezercja. A kumaci niech sprawdzą do kogo należy hotel Mercure w którym kolejny wieczór wyborczy spędzają lubelskie struktury PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wygrał Andrzej Duda. Wygrała POLSKA. Wygrali POLACY. Wygraliśmy!!!" - tak powiedziała pani Mazurek? T panią dyskwalifikuje z pełnienia wszystkich publicznych funkcji. Sugeruje pani, ze ci, którzy głosowali na pana Trzaskowskiego, to nie Polacy i że nam nie zależy na Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minusujcie, minusujcie - każdy minus przy takim moim wpisie pokazującym obłudę, zakłamanie i dzielenie społeczeństwa potwierdza, że mam rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minusujcie, minusujcie - każdy minus przy takim moim wpisie pokazującym obłudę, zakłamanie i dzielenie społeczeństwa potwierdza, że mam rację.
Wtopiłeś z wyborami, więc widzę cię z nagrodą Darwina :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minusujcie, minusujcie - każdy minus przy takim moim wpisie pokazującym obłudę, zakłamanie i dzielenie społeczeństwa potwierdza, że mam rację.
Wtopiłeś z wyborami, więc widzę cię z nagrodą Darwina :)
Przecież ty, chłoptasiu, nawet nie wiesz, za co się przyznaje nagrody Darwina, skoro postulujesz przynanie jej mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Czarnek tryumfuje, a to przez jego wypowiedzi PAD stracił tysiące głosów. Pan Czarnek nie pamięta, ale wyborcy pamiętają i oby nie zapomnieli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
___K___ - TECZOWY idiota każdy temat wznosi na takie wyżyny, na taki poziom absurdu - że właściwie nie wiadomo o czym gadać, "co poeta miał na myśli"..Niś Pan głupi, niś Pan mundry....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...