Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory do Europarlamentu. Wyniki głosowania w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2019 r. o 10:02 Powrót do artykułu
Byly minister skarbu. dostal bardzo malo glosow. Jesienia bedzie zapewne podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mieszkańcy sami strzelili sobie w stope wybierając kruk,która olała azoty i dała zielone światło na marginalizację Puław w grupie,a wiadomo słabsza pozycja azotów to mniejsze wpływy do budżetu miejskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy stwierdzili, Karpiński ch...uj z tym posłem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konserwatywne chłopstwo znowu zadecydowało o losie Puław. Jak przyjdzie kryzys gospodarczy, padną azoty to wtedy chłopi może zmądrzeją. Jak widziałem te tabuny starych ludzi idących z kościoła na wybory to spodziewałam się że wygrają emocje, a nie rozum. Ale liczyłem że "inteligenckie" Puławy nie dopuszczą aż do takiej wygranej pisu. Znowu okazało się że chłopa ze wsi komuna mogła wygonić do miasta, ale wsi z chłopa nawet wykształcenie nie jest w stanie wygonić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od starych ludzi jeszcze byś się nauczył nie jednego, i dobrze że poszli bo młodych nie widziałem wcale! Przynajmniej wiedzą że spełnili swój obowiązek i poszli zagłosować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Ola! Ty też będziesz kiedyś stara!! Nie.myśl sobie egoistko , że wiecznie będziesz młoda! Nie drwij ze starszych ludzi , bo dzięki tym ludziom ty jesteś na tym świecie , w wolnym kraju . Po prostu jesteś świnia! Do babci i dziadka też masz taki stosunek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Adrian należy się tej oli po 4 literach.Brawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle że to za Karpińskiego zakłady poszły pod Tarnów jak byś nie pamiętał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to nie dziwne że wieczorem Kaczyński krzyczy że mało, a rano mają 46% ? śmierdzi i to bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Żyrzyn i Baranów, moje rodzinne strony: po 70 procent na oszołomów, ludzi miałkich, małostkowych, lizusów, manipulantów, nieempatycznych, odhumanizowanych, szastających groszem podatnika, bez poczucia humoru, bez dystansu do siebie, etc. Ja prdl, tam nie ma się komu kłaniać. Szok....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konserwatywne chłopstwo znowu zadecydowało o losie Puław. Jak przyjdzie kryzys gospodarczy, padną azoty to wtedy chłopi może zmądrzeją. Jak widziałem te tabuny starych ludzi idących z kościoła na wybory to spodziewałam się że wygrają emocje, a nie rozum. Ale liczyłem że "inteligenckie" Puławy nie dopuszczą aż do takiej wygranej pisu. Znowu okazało się że chłopa ze wsi komuna mogła wygonić do miasta, ale wsi z chłopa nawet wykształcenie nie jest w stanie wygonić.
 Ja też, jakieś 20 lat temu (eh, ponad) uważałem, że Puławy to miasto inteligenckie, wiadomo: Czartorych, Chemik. Ale większość tych inteligentów uciekła do wielkiego świata. Zostali starsi ludzie, część chłopów pracujących w Azotach przeniosło się do Puław i tyle ... Podobnie Kazimierz Dolny, niby takie uduchowione i pełne artystów, malarzy ale stanowią oni promil mieszkańców. Co z tą Polską...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz kazał ,naród poszedł,zagłosował i mamy to co mamy niestety :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko PISiorki, tylko PISiorki, lalala lalala, a pozostałym polecam maść na ból ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KE (koniec entuzjazmu) - dziś ma kaca. PiS - zasłużony sukces! Wybrałem "pana", który będzie o mnie dbał. "Pan", który nie dba o poddanych wyborów nie potrzebuje, sam się władcą okrzyknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do 1, paoli, gorsiejszego sortu, itp. No to jak? Większość jest głupsza, a mniejszość mądrzejsza, czy odwrotnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko PISiorki, tylko PISiorki, lalala lalala, a pozostałym polecam maść na ból ...
 Nasmaruj się wazeliną lepiej ci bedzie w koniec pleców włazić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lby pustakom popuchly a szkoda,ze rozumki malenkie a komu Pulawy i glosujacy sie nie podobaja to nic innego jak zegnac sie i won z naszego mista powiatu i wojewodztwa.Powrot na wschod a tam nie decyduja glosujacy a liczacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lby pustakom popuchly a szkoda,ze rozumki malenkie a komu Pulawy i glosujacy sie nie podobaja to nic innego jak zegnac sie i won z naszego mista powiatu i wojewodztwa.Powrot na wschod a tam nie decyduja glosujacy a liczacy.
 Az tu czuć jak się zesr..eś z wrażenia i napinki. Łyknij meliski, wez gleboki oddech, żyły wrócą na swoje miejsce i bedzie lepiej... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiekszość nie zawsze ma rację, to też może świadczyć o manipulacji bezideową, niewykształconą, zastraszoną masą wyborczą, np. wyborca:  po 60, ze wsi, o podstawowym i średnim wykształceniu -  TO wyborca WSCHODU.  Madrych jest zawsze mniej: do 49 lat z dużych miast, z wyższym wykształceniem - To wyborca ZACHODU. Taki jest podział Polski, a prościej na zachód - europejski i wschód konserwtywno-socjalistyczny, zapózniony cywilizacyjnie i kulturowo, z piętnem zaborów, żyjący zmitologizowaną przeszłością i nadzieją na  dorobienie się...  Nadzieja, tylko w młodych ludziach, którzy wrócą z saksów w zachodniej Europie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki, tępy, zmanipulowany przez populistów i sukienkowych wschód.Czkawka powyborcza będzie bolesna i bardzo nieprzyjemna jak refluks. Za głupotę zapłacą wasze dzieci i wnuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...