Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory na prezydenta Chełma. Fisz kontra Banaszek. Kto z kim w koalicji?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2018 r. o 14:11 Powrót do artykułu
Grabczuk cieniutko. Przenosiny do Lublina zaszkodziły w terenie. Myslalem, że będzie w drugiej turze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nie za głosuje za Agatą Fisz . Jej zwycięstwo dla Chełma oznaczać będzie to co jest do tej pory: stagnacja, krok w tył większą różnice w rozwoju podobnych miast na niekorzyść chełmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olsztyn: Zginęło prawie 400 kart do głosowania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a więc mój glos otrzyma dotychczasowa pani prezydent. Nie głosowaliśmy na nią w I turze, co nie znaczy, żebyśmy mogli zdecydować się na poparcie osobnika z mentalnością jednokomórkowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krok w tył to jest w naszym Państwie rządzonym przez PiS i był wiele lat temu zanim prezydenture objęła Pani Agata. Pretensje miej do tych, którzy rządzą krajem, że przez ich decyzje takie miasta jak Chełm się nie rozwijają. Trzeba być ślepym i naiwnym żeby głosować na PiS. Chełm się zmienia na lepsze, na wszystko potrzeba czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość jest słabo zorientowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rozwój miasta odpowiada samorząd z prezydentem a nie władze krajowe . Jeszcze tego lemingu nie rozumiesz wiadomo PO i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być ślepym i naiwnym by głosować na Fisz. Już Chełm zginie w dlugach i stagnacji całkowicie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie głosuje na gostka 20 parę lat słoika z Warszawy bez doświadczenie a głosujecie tylko dlatego że jest z PIS bo tak wam kazali czy co?? kim on jest i co zrobił dla Chełma oprócz tego że wyjechał i daj Boże niech tak zostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze inwestycje typu amfiteatr są potrzebne? Nie, bo będą przynosić stratę, jak aquapark. Po drugie przyjeżdżający z Lublina/Zamościa śmieją się z naszych dróg będące w tragicznym stanie. To prawda. Po trzecie przedsiębiorcy będą ubywać ze względu na powstające molochy typu galeria / liroj marlon. To prawda zostaną sami świadczący usługi. Po czwarte gdzie te 64 tyś. zaludnienia, jak kart wydano 51 tyś. ? Prawda jest taka 1/4 wyjechała do większych miast a druga 1/4 wyjechała za granicę. Młodzi przedsiębiorcy nie przetrwają tu przy tak szybko rozwijającym się mieście w nie w tą co trzeba stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie slaba ta frekwencja około 26 000 mieszkańców.............. srednio co drugi mieszkaniec oj chelmianie slabiutko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz ważne żeby wyborcy Grabczuka się zmobilizowali i poszli na drugą turę wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaczek z Warszawki wraca po latach do Chełma i chce być prezydentem masakra ramię PiS mu tylko pomaga nic innego a i tak nic się nie zmieni. Po co wyjeżdżał i wraca po latach.... Już w Warszawie go nie chcą albo chcą się pozbyć..... Za rządów Fisz Chełm się zmienił na lepsze i na nią oddaję głos!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm się zmienia na lepsze?? Proszę pokazać gdzie te zmiany. Aaaa faktycznie, prze wyborami zaczynają coś robić żeby się pokazać i pokrzyczec jacy są wspaniali!! To te zmiany? Może niech zlikwiduja swoich ludzi, którzy mają po kilka stanowisk w różnych przedsiębiorstwach i jeszcze w urzędzie. Niech dadzą innym pracować A nie sobie kieszenie zapychaja. Jak fizycznie człowiek może mieć 4 etaty?? A jednak się da!! Dla Pani Fisz nie ma niemozliwego!! A krzyczą że ludzie do pracy nie chcą.  Tutaj nie ma dobrze płatnej  pracy jak sie nie ma znajomości i dlatego wszyscy uciekają!! Kolejna galerię otworzą? Po Co? Gratuluję Pani Fisz.... odstrasza Pani. Oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie wspomnę co się dzieje w szkolnictwie, gdzie dyrektor oświaty decyduje a nie szkoły.. Nie masz pleców nie masz pracy. Ot naród, kraj czy miasto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem ludzi, którzy uważają, że wyjazd z Chełma automatycznie przekreśla go jako Chełmianina. Ja mieszkam na południu Niemiec, pracowałem w odległym mieście, studiowałem poza miastem i nigdy nie wypierałem się, i nie wypieram bycia Chełmianinem. Czego zazdroszczę znajomemu z Niemiec? On mógł głosować korespondencyjnie, a ja nie. A wydać 1200zł na paliwo, by oddać głos... Tak, to jest dylemat osób pracujących zagranicą. A chciałbym, by moje miasto poszło wreszcie ostro do przodu. Jeszcze niedawno głosowałem za niezależną kandydatką Agatą Fisz. I powtórnie bym na nią zagłosował, gdyby... chciała wykorzystać dane szanse rozwoju. Dlaczego nie skorzystała z programu Mieszkanie+? Tak ciężko wskazać miejsce lub wykupić odpowiedni teren? Rząd buduje gratis. Gdyby to UE robiła, to dawno byłaby zaszczuta w "niezależnych" mediach za nieudolność. Jak Chełmianie mają pozostać w mieście bez perspektyw? Pani Agato proszę powrócić do swych dawnych ideałów "Po pierwsze człowiek, a nie interes partii". Nikt nie powiedział, że musi pani stać po stronie Totalnej Opozycji w myśl zasady "Nie, bo nie.". Ja też miałem alergię na PiS (na niektorych jego członków nadal mam). Obecnie przekonuje mnie ich polityka prospołeczna, z którą zawsze panią utorżsamiałem. Trzeba przyznać, że dzielnie walczyła... podkreślę wyraz WALCZYŁA o środki na remont wiaduktu, rozpoczęte remonty ul. Lubelskiej i ul. Rejowieckiej. Nikt jej tego nie dał na tacy. Wybudowanie Aquaparku to był strzał w DZIESIĄTKĘ. Wreszcie nie trzeba jeździć z dzieckiem do jeszcze niedawna mniejszego Zamościa. Nie rozumiem zawiści wobec tego budynku. Proszę pójść, skorzystać, a później skomentować. Mam nadzieję, że w końcu powstanie w Chełmie Galeria Handlowa, a co najmniej dwie. Bo pieniążki omijają nas od lat szerokim strumieniem. Po co Ukraincy i mieszkańcy Chełma mają zostawiać dienki, czy pieniążki w Zamościu (PiS) i Lublinie(PO). Ktoś kto naiwnie wierzy, że jak nie będzie Galerii, to pójdzie na bazar, by kupić kicz? To tak jakby twierdzić, że ktoś kto ma kasę na PlayStation kupi chiński kicz. Niestety te pieniądze wypływają naprawdę szerokim strumieniem z miasta, no i Ukraincy też nie mają gdzie zostawić pieniążków. Oni też przekonali się, że oryginalny Adidas to lata wygodnego noszenia, a nie udawany Adidas ogólnie dostępny u nich na każdym Bazarze. Ja wiem, że niegłosując oddaję swój głos na zwyciężcę. Wiem jak ciężko przekonać się do PiSu. Ale po cichu mam nadzieję, że Agata nie będzie odrzucać szans dawanych Chełmowi. Pani Magdalena Ogórek też zdała sobie sprawę kto bliższy jest ludziom. Trzeba też podkreślić, że ludzie z dolnych struktur SLD są tak naprawdę bardziej zbliżeni poglądami i postawą z obecną prawicą (jedyna partia, która wprowadziła pakiet socjalny?!). Pamiętam Matuszczaka, który naprawdę zasługuje na szacunek. Nie wiem po co były te pomówienia. Cóż ja mam cichą nadzieję, że PiS rozpocznie współpracę z SLD w naszym mieście. To inne SLD jak to na szczycie, które Miller zniszczył. Ta partia powinna przede wszystkim walczyć o godne życie mieszkańców, a nie byłych UBeków. Inaczej będzie coraz więcej emigrantów. A jak tu (w Niemczech, Anglii...) urodzi się dziecko, to już nigdy nie będzie powrotu do kraju :( Pani Agato Fisz proszę nie zaprzepaścić szansy danej młodym ludziom. Pani nie musi działać destrukcyjnie tj. PO.N Liczę na panią, bo sporo dobrego pani jednak uczyniła dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę tu jakieś sztuczne nabijanie sondażu przez zmiennie ip.. Idę głosować na Pana Jakuba... Kto jak to.. Co będzie... Na pewno potrzeba zmian!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego tak mało obywatelów tutaj komentuje? Boicie się swojej twarzy? siedzicie cicho? róbcie coś nie siedzcie dajcie wygrać innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fisz i jej klika to zaraza, która niszczy Chełm. Czas ją wytępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki pobytowin w Niemczech nie wiesz co się dzieje. Fisz jak najbardziej współpracuje z PiS, gdyż dyrektorem AQuaparku był Mirosław Czech z PiS dopóki nie został dyrektorem Oddziału GDDKiA. Chełm też bierze udział w programie mieszkanie +. Ponadto w Chełmie bez tego programu miasto pobudowało kilka bloków .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...