Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2010: Wyniki PKW - zaledwie 1,22 procent różnicy

Utworzony przez Gość, 4 lipca 2010 r. o 23:43
Prorok ma rację zgadzam się z nim!Lepiej pakujcie walizki bo nie wyżyjemy jak PO wygra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henryk szczepanski napisał:
Jakie zwycięstwo??? Połowa obywateli olała wybory i zostali w domach, albo spacerowali sobie nie zwracając uwagi na całą sytuację. To PORAŻKA, a nie zwycięstwo, bo jak inaczej można to nazwać? I wybór jaki był każdy widział... Teraz po tych obiecankach przedwyborczych, to nawet kamienie mają być twardsze i woda bardziej mokra Ja też spacerowałem z dzieciakami, wybory out!!!
Ci co nie brali udziału w wyborach jest im wszystko jedno do 53 % dodać 45 % nie biorących udziału daje pokażną kwotę oczywiście nie jest to 98%ale ponad 70% akceptujących; nieobecni niestety nie mają racji i muszą pogodzić się z werdyktem jest to efekt DEMOKRACJI O KTÓRĄ WALCZONO,i niech tak zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak PO dojdzie do władzy to wszystko sprywatyzują i wtedy będziemy mieli dopiero Polskę..... Chyba faktycznie trzeba będzie emigrować do Afryki :/ Jak dla mnie p. Komorowski to zupełne dno!! i jak on zostanie prezydentem to już nic mnie w tym kraju nie zdziwi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
takich mamy wykształconych ludzi, że jak spytałam jednej wykształconej (ze śląska) dlaczego głosuje na Komorowskiego, to stwierdziła 'bo lepiej się prezentuje, przynajmniej wstydu za wygląd i obycie nie przyniesie' no luuudzie, kto przeczytał program wyborczy? kto sobie zdaje sprawę jakie gospodarcze "cuda" nas czekają? też jestem wykształcona i w życiu wczesniej nie głosowałabym na PIS ze względu właśnie na zacofanie i ciemnogrodzkie przesłanki. Trzeba było wybrać mniejsze zło, a teraz? Eh, zobaczycie sami......
To jest właśnie mniejsze zło. Pierwsza dama nie będzie waliła do kuwety..... Katastrofa lotnicza i śmierć brata to nie powód, żeby dostać prezydenturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wyborca~ napisał:
Ci co nie brali udziału w wyborach jest im wszystko jedno do 53 % dodać 45 % nie biorących udziału daje pokażną kwotę oczywiście nie jest to 98%ale ponad 70% akceptujących; nieobecni niestety nie mają racji i muszą pogodzić się z werdyktem jest to efekt DEMOKRACJI O KTÓRĄ WALCZONO,i niech tak zostanie.
ja już mam gdzies demokrację, tylko czekać aż unia się rozleci (bardzo jej tego zyczę), bo to niestety niczego dobrego nie przynosi. Demokracji nie będzie, tylko państwo totalitarne z PO jedynym rządzącym. Marionetka Tuska na stanowisku. Takie gosopdarcze decyzje się posypią, że będziemy emigrować. Przede wszystkim tam, gdzie stać nas będzie na jedzenie i ubezpieczenie zdrowotne. Kicham już hasła o demokracji, godnych warunków bytu nadchodzące cuda mi nie zapewnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybory po wyborach , zobaczymy co zostanie zrealizowane z obietnic kolejnych :Po cudach ani sladu azyje sie z dnia na dzien gorzej,myslalem ze narod polski sie opamietal ,lecz byly to zludne nadzieje ci co popierajo peowcow i obecnie wybrali hrabiego nie sasluguja na nic lepszego jak napodanstwo bo tego sa warci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jest właśnie mniejsze zło. Pierwsza dama nie będzie waliła do kuwety..... Katastrofa lotnicza i śmierć brata to nie powód, żeby dostać prezydenturę.
przynajmniej weto tam gdzie to będzie potrzebne, nieważne czy ktos robi do kuwety czy nie. Z drugiej strony pierwsza dama chodzi na fitness, to takie europejskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrała Polska Rycha,Zdzicha,Mira.Będzie im się żyło lepiej,dostatnieji i bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Oto jak głosowano biorąc pod uwagę wykształcenie: Podstawowe: 61,6 % Kaczyński 38,4 % Komorowski Zawodowe: 56,2 % Kaczyński 43,8 % Komorowski Średnie: 56,5 % Komorowski 43,5 % Kaczyński Wyższe: 66,2 % Komorowski 33,8 % Kaczyński Głosy oddane pod względem lokalizacji: wieś: 60,91 % Kaczyński 39,09 % Komorowski miasto: 59,46 % Komorowski 40,54 % Kaczyński Źrodło - PKW Jakieś wnioski się nasuwają? Na Komorowskiego większość głosów oddali ludzie wykształceni i mieszkający w miastach, na Kaczyńskiego zaś zagłosował kiepsko wykształcony elektorat głównie ze wsi.
a przepraszam, gdzie to sie zaznacza swoje wyksztalcenie bo mnie nikt nie pytal co w tym zlego ze ludzie ze wsi glosowali na kaczora np? albo bez wyzszego??? od razu macie prawo ich obrazac??? ciekawe czy kazdy tak piszacy jest taki MIASTOWY i WYKSZTALCONY phi na platnych studich kazdy moze. ciekawe czy bedziecie zadowoleni jak po wyjsciu np z porodowki wystawia wam fakture :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja już mam gdzies demokrację, tylko czekać aż unia się rozleci (bardzo jej tego zyczę), bo to niestety niczego dobrego nie przynosi. Demokracji nie będzie, tylko państwo totalitarne z PO jedynym rządzącym. Marionetka Tuska na stanowisku. Takie gosopdarcze decyzje się posypią, że będziemy emigrować. Przede wszystkim tam, gdzie stać nas będzie na jedzenie i ubezpieczenie zdrowotne. Kicham już hasła o demokracji, godnych warunków bytu nadchodzące cuda mi nie zapewnią.
Kichasz, bo ci wszechobecny w powietrzu moher nozdrza zatyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A/H1N1 napisał:
Kichasz, bo ci wszechobecny w powietrzu moher nozdrza zatyka.
to jedno z morza informacji, które mi nozdrza zatkały, tylko trzeba poszperać, poszukać, sprawdzić, a nie siedzieć z piwskiem przed polsatem albo tvnem, bo się mózg odmóżdża http://gegenjay.wordpress.com/2010/05/17/s...ki-i-po-spolka/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Komorowskiego głosowali wykształceni ale nie inteligentni. To jest ta różnica. Na Kaczyńskiego głosowała intelignecja (nawet z terenów wiejskich bo przecież nie tylko w miastach ludzie pokończyli szkoły, co?). Poparcie w zakładach karnych dla Komorowskiego - proszę opublikować, niech cyztelnicy wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zbliża się koniec naszej kochanej Polski. Liberałowie przy pełnej władzy!!!!!!! Będą teraz takie przekręty że to się w głowie nie mieści. Wszystkie ustawy będą pod działaczy PO i tych bogatych, którzy będą mogli sobie "kupić" odpowiadającą im ustawę. Afera hazardowa to był przedsmak całego złodziejstwa jakie zapanuje w Polsce. A propo wypowiedzi Dona, że na Kaczyńskiego głosowała "niewykształcona wieś"... Tam mieszkają ludzie, którzy ciężko pracują na każdy kawałek chleba, a odkąd do władzy doszło PO jest coraz gorzej i się nie dziwcie, że chcą coś zmienić. A ujrzeć szczęśliwą i fałszywą twarz Tuska - bezcenne.
Jaki koniec -Czlowieku -mam nadzieje ze to jest poczatek zmian na dobre. A teraz sluchaj mieszkam na wsi, jestem wyksztalcona i mam wlasna malutka firme. Mam nadzieje, ze w koncu cos sie zmieni w tym kraju moherowych beretow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie to średniowiecze rządzi tutaj inkwizycja i straszą tych biednych ciemnych ludzi komorowskim pewnie dzisiaj wieczorem bedzie palenie na stosie aby gawiedz uspokoic i utrzymac w trwodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co za ciemnogrod jak mozna tak szkodzic polsce i glosowac na tego malego pieniacza
Wielkolud się znalazł,chyba tylko w PO człowieka ocenia się PO wyglądzie i POrtwelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Oto jak głosowano biorąc pod uwagę wykształcenie: Podstawowe: 61,6 % Kaczyński 38,4 % Komorowski Zawodowe: 56,2 % Kaczyński 43,8 % Komorowski Średnie: 56,5 % Komorowski 43,5 % Kaczyński Wyższe: 66,2 % Komorowski 33,8 % Kaczyński Głosy oddane pod względem lokalizacji: wieś: 60,91 % Kaczyński 39,09 % Komorowski miasto: 59,46 % Komorowski 40,54 % Kaczyński Źrodło - PKW Jakieś wnioski się nasuwają? Na Komorowskiego większość głosów oddali ludzie wykształceni i mieszkający w miastach, na Kaczyńskiego zaś zagłosował kiepsko wykształcony elektorat głównie ze wsi.
MUNDROL PROSTAK ZERO OBYWATELSKIE JESTES spolecenstwo tu i gdzie indziej jest zroznicowane czy chcesz czy nie jak tu wypisujesz swoje procenty to masz obraz jak w kraj 50%na 50% to oznacza nic innego jak podzial ze ludzi z nadziejami biedniejszych gorzej usytulowanych jest tyle samo co tych bogoczy i choragiewek co to juz sie dorobily na sprzataniu za dolary a teraz mundrole znamy znamy od wielkow te sprawy a ta druga polowa to ludzie co zostali i ciagna to jazmo i maja prawo glosowac w to co wierza a mieszkac n a wsi i miec wlasny kawalek polski to wiecej niz m3 w blokowisku wy miastowe to klastrofobia w was i strach wiekszy niz gdzie kolwiek bo co zrobicie jak was nastraszy niedzwiedz ze kurki zakreci i juz na niego glosujecie wiec sie nie wychylac i nie dzielic na wies czy miasto jest zle a moze byc i gorej jak nie zaczniecie myslec , ale nie tylko o zoladku ...........................koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dresy napisał:
Lubelskie to średniowiecze rządzi tutaj inkwizycja i straszą tych biednych ciemnych ludzi komorowskim pewnie dzisiaj wieczorem bedzie palenie na stosie aby gawiedz uspokoic i utrzymac w trwodze
tępaku w lublinie rzadzi PO ... jakbyś miał jakiekolwiek pojęcie o polityce to byś nic nie pisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta napisał:
Jaki koniec -Czlowieku -mam nadzieje ze to jest poczatek zmian na dobre. A teraz sluchaj mieszkam na wsi, jestem wyksztalcona i mam wlasna malutka firme. Mam nadzieje, ze w koncu cos sie zmieni w tym kraju moherowych beretow...
Cieszy mnie ze masz własną firmę PO wcześniej czy później wyciągnie łapska po kasę, której im tak przecież brakuje. A tobie może zostawią pare groszy żebyś mogła sobie moher kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że mamy zachodnią Polskę bo inaczej ... ciemnogród. A może jakiś podział kraju??? Jednych na wschód, innych na zachód???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja już mam gdzies demokrację, tylko czekać aż unia się rozleci (bardzo jej tego zyczę), bo to niestety niczego dobrego nie przynosi. Demokracji nie będzie, tylko państwo totalitarne z PO jedynym rządzącym. Marionetka Tuska na stanowisku. Takie gosopdarcze decyzje się posypią, że będziemy emigrować. Przede wszystkim tam, gdzie stać nas będzie na jedzenie i ubezpieczenie zdrowotne. Kicham już hasła o demokracji, godnych warunków bytu nadchodzące cuda mi nie zapewnią.
TRZEBA SIĘ BRAĆ ZA ROBOTĘ ZA DARMO NIC NIE MA ,TO TEŻ WYNIKA Z DEMOKRACJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...