Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zamiast pilnować spraw w UE to robią Dudzie kampanię. Widać, że poszli do parlamentu UE dla kasy jak wcześniej Ziobro, Kurski. Dla mnie to jest oszustwo wyborców. Zresztą w UE to tylko nas pisowcy kompromitują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jesteście - byliście podczas głosowania ws górek czechowskich i aroganckiego zachowania UM i Prezydenta Żuka względem mieszkańców miasta (sami podjęli decyzję po referendum za 500tys zł )? Nie szczujcie już na siebie mieszkańców i społeczeństwa - przez TVN i grupy dewelopersko-platformerskie? Nigdy więcej platformy, ośmiorniczek kradzieży VAT i niszczenia przyrody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyPAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu jak zwykle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODawa Końska się nie nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko prezydent Andrzej Duda może godnie nasz kraj reprezentować. Jest politykiem ugodowym. Dawał szansę sędziom(kaście), aby się naprawili i nie dotrzymali słowa więc teraz z nimi walczy. Po stronie kasty jest PO-SLD-PSL. Godnie reprezentuje nas za granicą. Dzięki jego staraniom mamy zniesione wizy do USA. Dba o wzmacnianie naszej armii. Odwiedza ludzi w każdym powiecie. Nie dopuszczono go do głosu w izraelu z okazji wyzwolenia obozu w Oświęcimiu więc zrezygnował z przyjazdu czym uratował honor Polski. O opozycji świadczą jej wyborcy jak niedawno krzyczęli na wiecu Andrzeja Dudy, a Kidawa im dziękowała. Na pana Bosaka i Konfederację też radzę uważać po tym jak Konfederacja głosowała razem z totalnymi przeciwko Mariuszowi Kamińskiemu już należy do opozycji totalnej i nie jest antysystemowa. Kosiniakowi nie ufajnie również za rządów PO-PSL podniósł wiek emerytalny dla rolników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
73 lata temu polegl w walce z podododzlalem UB i milicji mjr Józef Kuraś - dowodca oddziału AK . Czesc Jego Pamieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kidawa nadal z prompterem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda to kocha dwie sprawy: WŁADZĘ I ŻYDÓW. Władza to się wręcz chełpi,a Żydów uwielbia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
73 lata temu polegl w walce z podododzlalem UB i milicji mjr Józef Kuraś - dowodca oddziału AK . Czesc Jego Pamieci !
 Chwała UB i MO za odstrzelenie degenerata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cejrowski: PSL jest jak prostytutka, daje każdemu, byleby zarobić - dorzeczypl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd PO/PSL żerował nawet na rodzinach w żałobie, opłakujących swoich najbliższych, obniżając im zasiłek pogrzebowy o 2395,7 PLN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO/ZSL/KOD w Sejmie: - podwyżki minim.płac -NIE! 500 + dla dzieci -NIE! 3OO wyprawka szkolna-NIE! wszystko na -NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilu chorych można uratować za 153 mld. które nam ZSL z tuSSkiem zwineli z OFE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODawa Końska się nie nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jesteście - byliście podczas głosowania ws górek czechowskich i aroganckiego zachowania UM i Prezydenta Żuka względem mieszkańców miasta (sami podjęli decyzję po referendum za 500tys zł )? Nie szczujcie już na siebie mieszkańców i społeczeństwa - przez TVN i grupy dewelopersko-platformerskie? Nigdy więcej platformy, ośmiorniczek kradzieży VAT i niszczenia przyrody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
73 lata temu polegl w walce z podododzlalem UB i milicji mjr Józef Kuraś - dowodca oddziału AK . Czesc Jego Pamieci !
W AK to był jedynie plutonowym i został przez AK skazany na karę śmierci. Wyrok unieważniono w 1944 gdy przeszedł do Batalionów Chłopskich. Po kilku miesiącach nawiązał ścisłą współpracę z Armią Ludową i sowiecką partyzntką. Prowadził działania propagandowe, skierowane przeciw AK, oskarżając ją o współpracę z Gestapo w zwalczaniu partyzantki sowieckiej. NIE NAZYWAJ GO MAJOREM AK BO OBRAŻASZ WSZYSTKICH ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ. Uznał Krajową Radę Narodową. Tworzył Milicję Obywatelską w Nowym Targu oraz nominację na szefa Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Nowym Targu. W obawie przed aresztowaniem wrócił do partyzantki. Ale nie podporządkował się żadnemu z liczących się ówcześnie politycznych bądź militarnych ośrodków konspiracyjnych i działał całkowicie na własną rękę. To kto awansował go na stopień majora? Nie mógł otrzymać żadnego stopnia oficerskiego z rozkazu Armii Krajowej ponieważ ciążył na nim wyrok śmierci za dezercję z organizacji oraz nie posiadał zdanej matury gwarantującej w AK otrzymanie rangi oficerskiej. Okazuje się, że... sam ogłosił się majorem, wykorzystując do tego skradzione dokumenty podpisane in blanco przez mjr Adama Stabrawę ps. „Borowy”, inspektora AK Nowy Sącz i dowódcy 1 pspodh. AK. Cóż za "oficerski honor". A kto wydał postanowienie o uznaniu stopnia oficerskiego majora? Minister Obrony Narodowej Antoni Maciarewicz w... 2017 roku!!! Aż mi się łza w oku zakręciła zatem przekazuję "znak pokoju Lichockiej" - tobie i poległemu. P.S. Doprowadzacie do tego, że wkrótce żołnierzami Armii Krajowej będziecie nazywać tylko tych, którzy po jej rozwiązaniu, na własną rękę prowadzili własną (czasami nawet zbrodniczą) działalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda ogłosił start w Lubartowie. Ogłoszono w tvp 100 obwodnic, droga Lubartów -Lublin zapchana w Niemcach,prawie codziennie poważny wypadek-Wandzin, tu ŻADNEJ obwodnicy. Główna droga ściany wschodniej Lublin-Lubartów-Łuków, Siedlce, Biała Podl., Białystok, Olsztyn, Litwa, Białoruś. Jestem z Lubartowa, i nie kumam po co On tu był.. Bo wyszło tak- wg Kurskiego na wschodzie obwodnice-Ch.. dostaniecie - Duda:głosujcie na mnie!! Czy jego już całkiem...żeby tu start ogłaszać. Testuje elektorat na intelekt? ,,Figa dla Was- zagłosujecie?" Sąsiedzi moi też zdurnieli, bo pozostał szok przedwyborczy, bo na kogo głosować?, jak ktoś taki numer wali..a tv mówi, że nic dla nas. NO MOŻNA UDAWAĆ DEBILA , zagłosować ale jak ktoś ma wschód w .. to może lepiej wogóle. Albo ktoś mu na złość doradza, start miał ogłosić pod Rzeszowem, bo tam drogi budują. Może Niemce lubelskie PIS uznaje za te od Merkelowej i obwodnica po zapłacie za wojnę. Ta ściania wschodnia dla PIS to Praga za Wisłą, reszta to pola jakieś chałupy i lasy, to nie ma co omijać? Nie wiem jak w Niemcach zagłosują, ale smród spalin, busy do Białego stoku po żużlówkach będą omijać Niemce przed i po wyborach. Myślałem, że Kidawa lubi cyrk odstawić? Ale ten bije nawet Bronka, bo jemu dało się wybaczyć, pokazał ile umiał, niewiele. Pokazał, co nie umie. Przyjechać do Lubartowa, ogłosić start w wyborach, zrobić budyń do tubylców i popatrzeć z lotu ptaka na nową drogę Lublin-Rzeszów, mocne. Ostrzegam tvp jeśli jeszcze raz o tych obwodnicach..puścicie W Lubartowie to jak hasło- nie głosuj na D. Każdy ma granice cierpliwości. Nie wiem co reszta okolic na wschodzie uważa, ale ja mówię ,,karty na stole odkryte, ja mam same plichy,graj sobie sam, ja odpadam "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilu chorych można uratować za 153 mld. które nam ZSL z tuSSkiem zwineli z OFE?
 Może tobie ktoś coś zwinął. Ja swoje pieniądze z OFE mam na subkoncie w ZUS-ie. Bez dodatkowych podatków. I nikt wtedy nie likwidował OFE jak teraz, przenosząc pieniądze do IKE. Przy okazji rząd zabierze 15 procent w formie „opłaty przekształceniowej”. A druga rzecz, to dlaczego moje składki emerytalne miałyby trafić na służbę zdrowia??? Przecież oprócz składek na ubezpieczenie społeczne płacę również składki na ubezpieczenie zdrowotne. Ale co o tym może wiedzieć ktoć, kto jeszcze w życiu PIT-a za pracę nie otrzymał :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A naukowcy z ŻULu ruszyli w odsieczy POkrakom i Komuchom. Trzeba w końcu POkazać, że nie na darmo puszcza się w świat wiecznie żywe bajdy i to nawet ze statusem naukowym. Brawo nasi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...