Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
My już z kolegami i koleżankami mamy obstawione wszystkie lokale, żaden starych się nie dopcha. Bemdziem TRZASKać wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy nie potrafią się powstrzymać od "pojednawczych" komentarzy. Zrelaksuj się człowieku, wyjdź na spacer, zjedz obiad niedzielny w rodzinnym gronie bez pośpiechu i załącz coś ciekawego w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filip75O - znany powszechnie, niezwykle obiektywny komentator, orędownik pojednania... Odezwał się ten, którego "pojednawcze" komentarze aż ociekają od jadu - w jedną stronę. Od których aż gęsto na portalu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filip75 -diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni, jak powiedział by Onufry Zagłoba....O Tobie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Zgredek... Bo zupa była za słona? Pokaż jak chcesz łączyć Polaków. Masz okazję, skorzystaj z dnia dzisiejszego. Weż rodzinę i pokaż im jak truskawka rośnie na polu. Wczoraj byłem w kwadrans dwa kilo zebrane. Trochę drogo za kilo, bo aż 4 Euro. Grunt, że smaczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wściekłym jazgotem i pluciem na jedną stronę sceny politycznej, jak robiłeś do tej pory - na pewno nie. "Jastrzębie pokoju" Przerażenia i Szoku nawołują do spokoju i pojednania....Koniec świata... Piekło zamarzło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że ani nie plułem, ani nie jazgotałem. Wręcz przeciwnie zawsze przytaczałem konkretne, poparte dowodami argumenty. No, ale prawda i fakty na niektórych działa alergicznie. Najlepsze jest to, że wmawiający nam pełną miłość, nie potrafią nic sensownego sklecić na poparcie swych słów. Co widać. Fajnie, że jest cisza wyborcza, bo to jest teraz dla ciebie wielkie wyzwanie... Nie atakować! Prawda Edek? ;) Chociaż obawiam się, że po naszej wymianie słownej, pewnie zniknie parę dodatkowych plakatów wyborczych. Przecież musisz odreagować mój "atak" słowny... jak to było... pełen jadu i nienawiści ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A leję na to cienkim strumieniem, że już orgazmu dostajesz, jazgocie. Pluj się dalej sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za zgodą przewodniczącego obwodowej komisji wyborczej wyborca może zrobić sobie zdjęcie przy urnie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za udział w pracach i szkoleniach obwodowych komisji wyborczych przysługuje dieta. Przewodniczący komisji otrzymają po 500, zastępcy przewodniczącego – po 400, a członkowie komisji – po 350 złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...