Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie: Kosiniak-Kamysz obiecuje filie Kancelarii Prezydenta w 49 miastach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2020 r. o 12:30 Powrót do artykułu
ha ha hhaaaaaa hiihihihbibii tatatatatattatta i co jeszcze lobiecasz a zona to lepiej by bylo jak by milczala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm. Tygrys. A co mnie obchodzą jego reakcje łóżkowe z żoną. Może jest i tygrysem w łóżku, może i nie, ale po co o tym mówić publicznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech opublikuje sekstasme z żoną. Zobaczymy jaki z niego "tygrys"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylenialy ten tygrys, wylenialy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kociniak Kamysz podwyższył wiek emerytalny.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŁA-DEK, WŁA-DEK, WŁA-DEK...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODziniak Kamysz to człowiek z Krakowa i ma w D.,  gardzi mieszkańcami Suwałk, Zamościa czy Skierniewic. Może o tym nie mówi publicznie, ale tak myśli. Dla niego i tak jesteście zwykłymi wiesniakami, a on jest Panem z wielkiego miasta. K-K nigdy nie rozumiał prowincji i jej nie zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecuję, że obiecam Wam wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijmy kto załatwił najdroższy gaz w Europie dla Polski. Tak, to rząd Kaczyńskiego w 2006 roku a konkretnie minister skarbu PIS towarszysz (członkostwo w PZPR zobowiązuje) Jasiński. W oficjalnym ministerialnym piśmie szczerze wyznał, że nie miał czasu na zapoznanie się z warunkami umowy. Efekt? 18 miliardów w plecy... se.pl/wiadomosci/polska/wojciech-jasinski-z-pis-przez-niego-mamy-najdrozszy-gaz-w-europie-aa-vPAK-dF1Z-kPTS.html?fb_comment_id=798741800211027_1600630493355483
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecuje, obiecują, objecujecie, obie cujecie ze to lipa jak zwykle. Kto z was obiecywacze został kiedykolwiek pociągnięty do odpowiedzialności za nie zrealizowanie obiecanek?
Z całym szacunkiem, ale podaj paragraf, z jakiego można pociągnąć do odpowiedzialności z tego tytułu. Niestety nie ma takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że Kosiniak Kamysz to syn jakiegoś zielonego komucha ochrzczony dopiero po 1989? Ja tam nic nie wiem, ale znajomy spod Tarnowa mi tak mówił.
A to chrzest świadczy o tym, że człowiek staje się dobry? Jeśli tak uwżasz, to informuję cię, że to wcale tak nie działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A który z was nie jest kolejnym farbowanym zydoukrainskim lisem na sznurku korporacji zydohamerykanskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Kidawy jest miliard razy bardziej inteligentny. Przynajmniej się nie dziwi jak czyta z kartki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej sztab założyć w każdej OSP, tam gdzie jeszcze jest ZSL. Chłopaki na agitacji się znają, robią to przy każdych wyborach za ZSL. Hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byl Szogun jest Tygrys a rzadzi i zapewne bedzie rzadzil Juda alias Maliniak/niezlomny Adrian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co. Pytam się ile osób w takim biurze prezydenta  będzie  pracować. 3? 5? Posadki po znajomości  dla działaczy PSL za dobrą kasę. Poza tym te biura za darmo nie powstaną, pisowska większość musi na nie rzucić kasę.  Wątpię by to zrobiła. Lepiej by przedstawił pomysł co zrobić by w kazdym byłym    mieście wojewódzkim utworzyć jeden zakład pracy co by zatrudniał choć 1000 pracowników. To byłby konkret dla tych miast. Każde miejsce pracy w przemyśle to 3 kolejne miejsca pracy. Ludzie ci zostali by na miejscu, ich dzieci chodziły do miejscowych szkół, a ich pieniądze zasiliłyby lokalna gospodarkę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczy bidula na naiwnych z krótką pamięcią. Ale nigdy więcej ZSL u władzy. Żadnej! Bo z tego tylko nieszczęście dla kraju gotowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że Kosiniak Kamysz to syn jakiegoś zielonego komucha ochrzczony dopiero po 1989? Ja tam nic nie wiem, ale znajomy spod Tarnowa mi tak mówił.
A to chrzest świadczy o tym, że człowiek staje się dobry? Jeśli tak uwżasz, to informuję cię, że to wcale tak nie działa.
 Przecież pisze, że został ochrzczony, ale dopiero jak zmieniła się koniunktura polityczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochotnicze Straże Pożarne to najwięcej sprzętu otrzymały w czasach PISu, a nie PSLu, kiedy liczyły się tylko bardzo mocno zakrapiane imprezy z działaczami partyjnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pod Biedroniem nie można komentować? Czy gazeta się boi, że ludzie napiszą prawdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...