Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenta Chełma: Agata Fisz wygrywa z ogromną przewagą

Utworzony przez Gość, 22 listopada 2010 r. o 12:55
krytykowałem ale muszę pogratulować, teraz tylko żeby Pani pamiętała swoją wycieczkę po dzielnicy Zachód i obiecane łatanie dziur, bo ja pamiętam.ACH jeszcze jedno , ja tez głosowałem na panią z rodziną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo...SLD nie jest moja bajka, ale gdybym nie mial mozliwosci oddania glosu na PO, to z pewnoscia glosowalbym na SLD. Lepiej przeciez miec do czynienia z przewidywalnym, niz calkowicie odjechanym wrogiem. PiS na kazdym kroku pokazuje, ze sa absolutnie niepoczytalni, a wiec nieprzewidywalni! Prowadzac doskonale prosperujaca dzialalnosc gospodarcza nie boje sie stawic czola przeciwnosciom losu. Jednak wiem, ze PiS deb***e potrafia zniszczyc wszystko i wszystkich. Oni sa takim krolem Midasem, ale na odwrot. Wszystko do czego dotknal sie Midas zamienialo sie w zloto. Do czego zas dotknie sie PiS staje sie to poprostu gownem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomosc do "Gość" z zachodu. Na latanie ulic u siebie bedziesz czekal i czekal i tak nic z tego nie bedzie. We wczesniejszych wyborach Pani Fisz robila takie wycieczki na moim osiedlu. Jedna z obietnic byla likwidacja starego baraku na ulicy Pilarskiego (boczna Reformackiej) wyrownanie terenu i zrobienie parkingu dla mieszkancow osiedla. Co bardzo ucieszylo cale osiedle. I na obietnicy z przed wyborow sie skonczylo. Owy barak wyglada coraz gorzej, jest siedliskiem szczurow, a teren obok niego to jedne wielkie dziury. Tak wiec smiem twierdzic ze obietnice zlozone na Twoim osiedlu beda tak samo spelnione jak i u mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasteczko PKWN-u, spadochroniarzy zmp-owskich i uciekinierów małorolnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tamtej kadencji bylo 3 lata przestoju,przed wyborami pani prezydent w ciagu paru miesiecy zmienila Chełm, teraz bedzie znow 3 lata przestoju wiec ciekawe co szykuje nam pare miesiecy przed nastepnymi wyborami:P No ale nie trzeba narzekac, w koncu wybraliscie wiec macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...